Treść opublikowana przez Norbi TDI
-
a4 b5 co trzeba do zmiany turbiny z AFN do AHU??
Czy teoretycznie czy praktycznie w AHU turbo nie posiada zmiennej geometri łopatek co do pompy i wtrysków się zgadzam. Doświadczenie z hybrydami ma chyba Murzyn najwieksze, wystarczy zobaczyc jego posty
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
Panowie i Panie w kuchni...
Postanowiłem kiedys zaserwować swoim kobietą (żonce i córuni) zwykły prosty obiadek czyli;ziemniaczki, sosik, mięsko, suróweczka no mysle ok. ziemniaki dam rade zrobic, suróweczka podobnie jakoś zrobie ale mięsko i sosik marnie to widze telefonik do mamy (Siara wszystko jasne) Miesko, sosik Mamcia zrobi ja podjade zabiore w domu podgrzanko :cool: Jest już gotowe za 15min. będą ok. zabieram sie do podgrzania :th: ale patrze za chwilke rękawica kuchenna mi sie pali dobra to ja do gaszenia pożaru się zabrałem rąkawica spalona, podczas gaszenia patelnia spadła mojego kota poparzyło, reka moja oparzona, rozlany sosik, mięsko itd. No i na tym moje zpedy kulinarne się skonczyły Moje chęci zostały nagrodzone przez żone ale obiadek zrobiła już sama.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
Polski projekt RS4 B5 Sedan
Jak RS4 to zajefajnie i ten kolor czarny miodzio :th:
-
Seriale
Najlepszy serial to Kompania Braci :th: :th: :th: ale doceniam inne gatunki filmoteki
-
[B5 AFN] moja A4
Naprawde bardzo ładna :oklaski:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
[B5 AFN] Zapiekaja sie kierownice. dlaczego?
ładnie powiedziane, łopatki są po to żeby pracować
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam podstawowy silnik to 1.8 ale to inna bajka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Dziwne "pikanie" , dziwna kontrolka??
No kocki możesz miec nowe ale kabelek od zużycia klocków możesz mieć np. przetarty a co do 2mm różnicy płynu chłodniczego to jeszcze nic nie mówi bo może furka inaczej stoi dzisiaj jesli uszczelke by wywaliło to napewno to niebedzie 2mm różnicy i olej może sie pojawić w zbiorniczku
-
Dziwne "pikanie" , dziwna kontrolka??
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,7254.msg90990.html#msg90990 Zobacz czy to ta kontrolka i ten problem
-
Dziwne "pikanie" , dziwna kontrolka??
Czerwona kontrolka z wykrzyknikiem nie oznacza usterki chłodnicy czy braku płynu chłodniczego. Są dwie podobne kontrolki jedna ASR a druga układu hamulcowego. Postaraj sie wykorzystać fotke którą ci dałem i zaznacz są te kontrolki będzie jaśniej