Treść opublikowana przez wojtek20DW
-
S4 B6/7 w A4 B5 1.8TQ z alu zwrotnicą :)
jeśli możesz zapodaj foty tyłu od wewnatrz
-
Jak prawidłowo odpowietrzyć układ hamulcowy z ABS
ja proponuje na odpalonym większe ciśnienie wtedy masz
-
czy to pompa hamulcowa ?
tylko nie wpadnij na pomysł żeby młotkiem czujniki podobijać już nie jeden tak zrobił i poleciał po nowe czujniki
-
oryginalna belka zderzaka pod wypinany hak
belki są takie same na środku mam delikatne przetłoczenie które wycinasz jak chcesz zamontować haczysko
-
Przednie błotniki przed lift a polift
wszystko pasuje p&p
-
Listwy osłaniające podsufitkę
spróbuj na klej do szyb tylko z demontażem będzie problem
-
Zderzak s4 do lifta >99
musisz mieć ślizgi na błotniki z przedlifta zwykłego i kły z s4 lub coś ze swoimi kłami pokombinować na forum jest gdzieś temat co i jak
-
wgnieciony prog czy da sie wypchac ?
szpachli na progach nie proponowałbym już lepiej to chyba olac chyba że ktoś lubi zlepy
-
[A4/s4 b5] spryskiwacze lamp a4 do s4
spryskiwacze są takie same przedlift polift nowe koszt 60-70zł/szt według mnie nie opłaca się kupować używanych no chyba że w podobnych $$$ 8D0 955 101 ori zamiennik 111 411 755 topran
-
Lusterko prawe
od A3 200-2003 prawe duże euro pasuje p&p nie trzeba kombinować z lusterkiem UK szkło ma takie jak trzeba i palców nie wpychasz miedzy obudowę a szkło bo jest taka dziura
-
silnik AEB
ktoś przed tobą zrobił moda AEB jest na szerokim kanale ANB ma wąski kanał także słupek albo czapke masz AEB osprzęt ANB
-
jaki silnik zamiast AWT?
avj bfb bex
-
Glowica 1.8T AEB
napewno AJL i ADR wolnossak ma ostrzejsze wałki
-
pytanie o turbo
nowy chińczyk ciekawe jak długo polata
-
2.8 ACK Czy to uszczelka pod glowicą?
przy małych i krótkich przelotach pojawia się takie coś, co do zużycia oleju każda V6 lubi olej ma przecież już 15lat lub więcej
-
czy prawe duże lusterko z A3 lift podejdzie do a4 b5
według tego obudowa lustra prawego od a3 2000-2003 i a6 do 2005 jest taka sama jak w a4 b5 lift http://allegro.pl/audi-a3-8l-a4-b5-a6-c5-obudowa-lusterka-wklad-lh-i5241638625.html może w ciągu tygodnia zajmę się tematem i napiszę co i jak było:P
-
Katalizatory wyciecie??
czekamy na wykres czy się opłaca sam musisz ocenić pewnie więcej jak może 10-15KM nie wypluje
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
312mm d..py nie urywa lepiej zainwestować w 320mm
-
Zaciski z B6 do B5 ?
haha waglik
-
Odpadająca klamka
poszukaj na allegro w swoim kolorze czasami ładne sa po 10zl
-
Maska od lifta do przedlifta
pasuje p&p spryskiwacze musisz mieć z polifta
-
[A4/s4 b5] spryskiwacze lamp a4 do s4
do zderzaka s4 spryski ze zwyklego zderzaka a4 ale przedlift
-
uszczelka korpusu filtra oleju
oring w serwisie audi 16zł
-
Piszczące hamulce w Audi A4 B6
ferodo daje rade ewntualnie ceramika ---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ---------- ferodo daje rade ewentualnie ceramika
-
problem z ABS + migajacy wykrzyknik
sprawdź w Vagu ---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ---------- jeśli czujnik jest uszkodzony to kasowanie nic nie da