Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtek20DW

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojtek20DW

  1. jeśli możesz zapodaj foty tyłu od wewnatrz
  2. ja proponuje na odpalonym większe ciśnienie wtedy masz
  3. tylko nie wpadnij na pomysł żeby młotkiem czujniki podobijać już nie jeden tak zrobił i poleciał po nowe czujniki
  4. belki są takie same na środku mam delikatne przetłoczenie które wycinasz jak chcesz zamontować haczysko
  5. wszystko pasuje p&p
  6. spróbuj na klej do szyb tylko z demontażem będzie problem
  7. musisz mieć ślizgi na błotniki z przedlifta zwykłego i kły z s4 lub coś ze swoimi kłami pokombinować na forum jest gdzieś temat co i jak
  8. szpachli na progach nie proponowałbym już lepiej to chyba olac chyba że ktoś lubi zlepy
  9. spryskiwacze są takie same przedlift polift nowe koszt 60-70zł/szt według mnie nie opłaca się kupować używanych no chyba że w podobnych $$$ 8D0 955 101 ori zamiennik 111 411 755 topran
  10. wojtek20DW odpowiedział(a) na quattro87 temat w Audi A4 B5
    od A3 200-2003 prawe duże euro pasuje p&p nie trzeba kombinować z lusterkiem UK szkło ma takie jak trzeba i palców nie wpychasz miedzy obudowę a szkło bo jest taka dziura
  11. wojtek20DW odpowiedział(a) na rafal9119 temat w 1.8T
    ktoś przed tobą zrobił moda AEB jest na szerokim kanale ANB ma wąski kanał także słupek albo czapke masz AEB osprzęt ANB
  12. wojtek20DW odpowiedział(a) na maarkus temat w 1.8T
    avj bfb bex
  13. wojtek20DW odpowiedział(a) na -sebo- temat w 1.8T
    napewno AJL i ADR wolnossak ma ostrzejsze wałki
  14. wojtek20DW odpowiedział(a) na wawluka temat w 1.8T
    nowy chińczyk ciekawe jak długo polata
  15. przy małych i krótkich przelotach pojawia się takie coś, co do zużycia oleju każda V6 lubi olej ma przecież już 15lat lub więcej
  16. według tego obudowa lustra prawego od a3 2000-2003 i a6 do 2005 jest taka sama jak w a4 b5 lift http://allegro.pl/audi-a3-8l-a4-b5-a6-c5-obudowa-lusterka-wklad-lh-i5241638625.html może w ciągu tygodnia zajmę się tematem i napiszę co i jak było:P
  17. wojtek20DW odpowiedział(a) na gargus8 temat w 2.8
    czekamy na wykres czy się opłaca sam musisz ocenić pewnie więcej jak może 10-15KM nie wypluje
  18. 312mm d..py nie urywa lepiej zainwestować w 320mm
  19. haha waglik
  20. wojtek20DW odpowiedział(a) na Jambor temat w Audi A4 B5
    poszukaj na allegro w swoim kolorze czasami ładne sa po 10zl
  21. pasuje p&p spryskiwacze musisz mieć z polifta
  22. do zderzaka s4 spryski ze zwyklego zderzaka a4 ale przedlift
  23. oring w serwisie audi 16zł
  24. ferodo daje rade ewntualnie ceramika ---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ---------- ferodo daje rade ewentualnie ceramika
  25. sprawdź w Vagu ---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ---------- jeśli czujnik jest uszkodzony to kasowanie nic nie da

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.