Treść opublikowana przez wojtek20DW
-
Problem Z ABS po wymianie Felg na 18 cali z 15 cali POMOCY
hehe musisz mieć 4x40 lub 4x45 na mix-ie tak bedzie ---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ---------- czujników nie ruszaj
-
Ksenon/oryginał różnice?
jeśli chodzi i przedlifta to najlepiej włożyć lampy z lifta i do nich dołożyć tylko przetwornice z żarnikami
-
Dymi na niebiesko-śmierdzi olejem
tak właśnie czyli turbina puszcza olej ogólnie to do regeneracji w jakiejś firmie lub zakup nowego środka czyli korasa lub chra koszt regeneracji od 750zl lub caly nowy środek koszt tez okolo 700zl oczywiście jak masz jakieś pojecie to polecam nowy środek
-
przekładka bebechów
oczywiście maglownica zostaje przewód "ten gruby " z oczkiem od pompy wspomagania do maglownicy musi byc od v6 ---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ---------- co do skrzyni to sama w sobie po zmianie łapy będzie pasowała tylko przełożenia już nie
-
Jaka Turbosprężarka do 1.8 T AEB
może zamiast turbo wymień sam koras będziesz miał nowy wkład jak cos mam K03-073 z BEX 190KM srodek do wymiany
-
Jaka Turbosprężarka do 1.8 T AEB
podstawowa regeneracja 750zł ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- oczywiście od 750 w góre
-
Jaka Turbosprężarka do 1.8 T AEB
proponuje zregenerować w firmie Moto-Remo dobrze naprawiają jak trzeba zrobią hybryde
-
Dymi na niebiesko-śmierdzi olejem
obstawiam że turbina puszcza olej, zdejmij rurę z zimnej strony turbo i zobacz czy jest mocno mokra od oleju
-
wymiana odmy
toprana nie polecam czasami potrafi rozpaść się w ręku
-
przekładka bebechów
jak kupisz komplet to nie będzie problemu silnik, skrzynia, sanki pod silnik półosie, zwrotnice, wiązkę elektryczna, sterownik silnika, chłodnicę wody, przewody klimy(do końca nie wiem trzeba sprawdzić), przewód od pompy wspomagania do maglownicy będzie ok:D
-
Sprzęgło - Pomoc-y
pasuje jeszcze z G60 jednomas i VR6 te z VR6 dużo mocy wytrzyma
-
Wysokie spalanie?
sondy masz sprawne????
-
Katalizatory wyciecie??
ogólnie kwestia sporna ale z wyciętymi katami chodzi na wolnych obrotach jak kredens nie ma tego dźwięku przyrost mocy po wycięciu zerowy osobiście nie polecam szkoda pracy i kasy
-
Sprzęgło - Pomoc-y
najlepsze od 2.5TDI
-
Wyciek oleju.
jak oring to tylko serwis polecam aż 13zł
-
Ubywa oleju...
nowego nie kupiłeś kontroluj poziom oleju turbo lubi się pocić to norma
-
nie działa wskaznik temperatura silnika
sprawdź w Vagu jak nie masz błędu na silniku to będziesz miał go na liczniku stawiałbym na czujnik temp.
-
Po wymianie rozrządu więcej pali
sprawdziłbym sondy
-
POMOCY tłumik drgań paska
proponuje sprawdzić jaki masz obecnie i kupić taki sam
-
Napinacz łańcucha rozrządu 1.8
ten napinacz z ogłoszenia na Tablicy na pewno nie jest po jednym dniu pracy silnika ma za mocno powycierane slizgi
-
Zabudowa w lewym boczku
dobry pomysł można sobie taką skrzynkę kupić gotową SKRZYNIA BASOWA DEDYKOWANA AUDI A4 B5 KOMBI 95-01r (3789420117) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to co jest tam zamontowane nawet koło subwoofera nie leżało nigdy nawet jeśli miałbyś "bos"-y sprzęt w aucie
-
Tuba i wzmak bose
to nienajlepszy pomysł tak naprawdę bose nie gra tak jakby się wydawało jestem na etapie wyrzucenia bose z auta:) według mnie szkoda kasy na bose
-
Świece dla APU
proponuje NGK lecz na platynowych można dłużej latać bez wymiany
-
Dziwny dzwiek przy odpalaniu
proponuje zdjąć pasek z alternatora i klimy i zobaczyć co będzie się działa
-
czy rozrzad dobrze ustawiony?? 1.8T nastawnik faz
witam wymieniłbym łańcuch i masz 15 oczek