Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtek20DW

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojtek20DW

  1. ADT Tuning polecam wrocław piękna
  2. k04 ale które bo jest ich kilka??
  3. wiem kto ma ale cena jest zaporowa
  4. kolego wrzuć swój temat w dziale kupie
  5. da się zrobić różnica jest w oświetleniu kształty są te same
  6. tylko żeby pózniej nie wyglądał jak na kołach z matiza
  7. 16" w b7 haha odrazu beret proponuje i wyjezdzaj i w niedziele tylko do kościoła bo wstyd tym się gdzieś pokazać
  8. czekamy na decyzje i foty jak wyglada
  9. w sumie kto bogatemu zabroni powodzenia jak coś
  10. w tym silniku nic sie nie stanie masz tylko 8 zaworów
  11. wojtek20DW odpowiedział(a) na Timek temat w 1.6
    także skasuj w vagu i będzie git zakładka funkcje specjalne i inspekcja
  12. wojtek20DW odpowiedział(a) na cheetos1989 temat w 1.6
    może lepiej zainwestować i zrobic swapa 1.8 lub 1.8T niż w anemika inwestować?? też koło 2tyś wyjdzie
  13. wyjmujesz jeden z przekażników i zakładasz mostek jak coś to sprawdzę który to
  14. wojtek20DW odpowiedział(a) na lapa9 temat w 1.8
    płyn w zbiorniku wspomagania jest?? pasek na pompę wody nie jest lużny??
  15. wojtek20DW odpowiedział(a) na Adijos temat w 1.8
    razej nie pasuje
  16. wojtek20DW odpowiedział(a) na lolo12 temat w 1.8
    proponuje używkę po taniości 400zł za tego śmiecia do dużo
  17. 2.0 bez quattro to słaba baza wymaga dużego nakładu
  18. i po temacie
  19. wojtek20DW odpowiedział(a) na Daniel131 temat w 1.8T
    jeśli dwumasa jest ok to nie ruszaj załóż tylko tarcze docisk łożysko nowe
  20. wojtek20DW odpowiedział(a) na DaN0 temat w 2.4
    na kole wału korbowego masz nacięcie które musi się zgrać z nacięciem na pastikowej obudowie pod tym kółkiem ostatni z twoich rysunków tzn na ten plastikowej obudowie jest strzałka
  21. jak poszło z elektryka??
  22. wojtek20DW odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    ciekawe czy uda ci się wyjąć czy będziesz go wydłubywał
  23. hehe s4 nie da rady porównać z golfem nie ta liga
  24. napisz do nosb-a on juz przerabiał b6 z motorem 2.7bt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.