Treść opublikowana przez szesi1919
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
witam , koledzy mam zmieniarke yotour i dziala mi tylko karta sd, powiedzcie mi jakiej firmy i do ilu gb macie i wam czytaja ? bo mojego kingstona i toschiby po 8 gb nie czyta
-
Czyszczenie laseru concert II
nikt nie czyscil?
-
Radio Concert 2 cd error
ja mam ze mi jednej firmy plyty czyta drugich juz nie, kupilem sony, verbatim to nie odczytywalo, jak nagralem na maxwell to poszlo tyle ze juz tych plyt nie moge dostac
-
Dziwne Zachowanie Ładowania
mam ten sam problem, szczotki wymienione i dalej sie swieci brak ladowania, pasek i rolki ok, alter sprawdzany i tez jest ok
-
a4 b6 awx turbo mi zalacza sie dopiero od 2800 obr
w mojej a4b6 od jakiegos czasu turbo zaczelo wchodzic dopiero od 2800 obr pozniej ladniej idzie ale z dolu w ogole :/ w czym problem, mial ktos cos takiego ?
-
B6 DIVISION
ale nie chodzi mi o te na dole tylko na wysokosci srodkowych drzwi te dolne wiem ze sie wsuwa i przykreca..
-
B6 DIVISION
witam, czym koledzy przykleic listwe boczna na drzwiach ? zeby nie odpadlo bo ponoc w oryginale jest jakas tasma dwustronna ori audi przyklejona
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
nie, po za sie dogadalismy zeby nie placil prowizji itd ale widac ze nie wszyscy sa wporzadku
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
witam kupilem u "lemon_lmn" http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/ori-felgi-17-5x112-audi-225-45-bdb-oponam-zimowymi-300843/#post3972590 w opisie i w rozmowie wyraznie bylo ze opony w b.dobrym stanie alufelgi tez, z dwoch opon wystaway sznurki,dwie byly ok, ale alufelgi pomalowane amaatorsko,tylko z zewnetrznej strony pomalowane, duzo porysowań i odprysków lakieru, takze jak ktos by kupowal u tego uzytkownika to zastanowic sie. pozdrawiam
-
Komunikat BREAKE przy uruchamianiu silnika
nie, bo sie wyleje.. juz jest ponad max
-
czym czyścic alusy polerowane zeby powloki nie zmatowic
krisu juz nie mam matowych tylko inne czarne ;d
-
czym czyścic alusy polerowane zeby powloki nie zmatowic
na myjniach bezdotykowych maja silno żrące srodki takze slyszalem ze nie jest zalecane mycie, ale woskiem zapodam
-
Komunikat BREAKE przy uruchamianiu silnika
komputer nic nie wykazal, powiem tak ze ostatnio wymienialem przewody hamulcowe no i dolewali mi plynu,jezdzilem przez 2 tyg i sie zaczela kontrolka swiecic podczas jazdy wylacznie, sprawdzilem plyn hamulcowy i byl max, ale pomimo tego dolalem jeszcze kropelke i kontrolka zniknela, a wlaczala sie podczas skrecania,no i znow mi zaczela kontrolka wiec znow dolalem doslownie lyzeczke ;d no ale to bezsensu tak dolewac co chwile a wskaznik pokazuje max :/
-
czym czyścic alusy polerowane zeby powloki nie zmatowic
jak w temacie, chcialbym jakis srodek do mycia alusow zeby blyszczaly
-
Komunikat BREAKE przy uruchamianiu silnika
jak problem rozwiazany?
-
Komunikat BREAKE przy uruchamianiu silnika
witam mam problem z kontrolka hamulca, wyskakuje mi w komputerze kolko czerwone z wykrzyknikiem i i pisze "brake" wiem ze jak hamulec reczny jest zaciagniety to sie tak swieci, ale podczas jazdy wyskakuje mi i sygnal dzwiekowy jest , ale reczny dobrze trzyma, plyn hamulcowy,klocki, tarcze wszystko wporzadku, najczesciej przy skrecaniu mi sie to wyswietla, cos z czujniekiem moze nie tak ? kiedys wcisnalem węzyk i spreżonym powietrzem dołożylem pod wajhą ręcznego i przestalo na jakis czas ale teraz znowu :/ porazka
-
problem z chlodzeniem klimatronic dwustrefowy
no sciagne obudowe i poruszam ;p ale poki co dziala juz , mam tak raz na jakis czas ...
-
problem z chlodzeniem klimatronic dwustrefowy
mam problem,co raz czesciej od strony kierowcy gdy wlacze na LO klime wieje mi gorace powietrze, tylko ze strony kierowcy bo u pasazera normalnie dziala,czy mial ktos taki problem i jak go rozwiklac
-
Dolna atrapa od S4 w zderzak od S LINE
wiochy nie robcie tylko przytnijcie
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
OSRAM NIGHT BREAKER PLUS założylem je jakis czas temu i swiatlo jest zdecydowanie bielsze i mocniejsze
-
[ALL B6] Audiczka b6
zapomnialem dodac ze zawiecha jest z s-line, tylko cos slabo siadlo, ale sprezyny bede mial nowe -40 to zaloze ale juz chyba na wiosne :-) aa fotki ze srodka szkoda dodawac jak cos zmienie to dadam
-
[ALL B6] Audiczka b6
troche zeszlo ale warto bylo
-
[ALL B6] Audiczka b6
witam mam a4 b6 z 2002 od 3 lat. Powoli ale systematyczne dokonywalem modów ;-D Najpierw zaczalem od zwiekszania mocy;)AWX seria 143 KM, 310 Nm a teraz 175 kucykow i 390 Nm. Zmiana felunku na czarny mat 17' i sciema tylnik szyb. Malowanie spodu w kolor nadwozia. zmiana : - listwy drzwiowe s-line - zderzak przód s-line - zderzak tyl s-line - lotka s4 - bylo rezanko grila z s4 środek jeszcze zostawia duzo do zyczenia.. jak ogarne środek dam fotki na zimówkach i z bi xenonami i marny środek
-
Kolor lakieru
niby kolor dokladek jest w takim samym kolorze co nadwozie ale na plastkiku zawsze bedzie inny odcien
-
Wyrezane A4 - strasznie dziwny mod
dla mnie hardkorowo zwiesniaczone ;p