Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jakub04

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jakub04

  1. jakub04 odpowiedział(a) na michal.t temat w 1.8
    Dzięki jacek70!utwierdziłeś mnie w przekonaniu,że lepiej tego nie ruszać.Pozdrawiam!
  2. jakub04 odpowiedział(a) na michal.t temat w 1.8
    W sobotę wymieniłem rozrząd w swoim 1,8 ADR i mam dylemat związany z napinaczem paska rozrządu/rolka napinająca NTN/.Mianowicie przykręciłem śrubę mocującą go do kadłuba silnika momentem 40 Nm a powinno być 20-25Nm./ Czy mam tak to zostawić czy ewentualnie odkręcić do wartości właściwej? Pozdrawiam!
  3. jakub04 odpowiedział(a) na iiyama.44 temat w 1.8
    Jeżeli silnik 1,8 to uszczelniacz przedni ma wymiary 32x47x10 W sobotę ten uszczelniacz wymieniałem.Zakupiony w ASO nr OE 068 103 085E /wyciek oleju był znaczny i cały dół silnika zachlapany olejem a sądziłem przed zdjęciem rozrządu,że to uszczelka miski olejowej/.Po wymianie SUCHUTKO!!! Pamietajcie o dokręceniu śruby koła zębatego wału korbowego kluczem dynamometrycznym momentem 90Nm +90 stopni! Klucz nasadowy 12 kątny 19./oczywiście nowa śruba z ASO/. Przy okazji wymieniłem też uszczelniacz wałka pośredniego/taki sam jak do wału korbowego/po uprzednim odkręceniu dwóch śrub kołnierza pierścienia uszczelniającego.Koło zębate wałka przykręcamy momentem 65Nm a śruby kołnierza momentem 25Nm.Wymiana bardzo prosta wspomagana browarkiem!!! Pozdrawiam ,jak byście mieli jakieś pytania odnośnie wymiany to proszę na PW.
  4. Kanał 003 grupa 3/temp płynu chłodzącego/ grupa 4 temp.zasysanego powietrza. Jeżeli w gr.4 będzie cały czas temp 19,5 c to czujnik G42 do wymiany.
  5. Świece masz dobre?
  6. Jest to zawór elektromagnetyczny zbiornika z węglem aktywnym.Układ odpowietrzania zbiornika paliwowego składa się z filtra z węglem aktywnym oraz tego zaworku. W filtrze są gromadzone pary paliwa,które powstają przez nagrzewanie się paliwa w zbiorniku.Jeżeli silnik pracuje to pary paliwa są odprowadzane z filtra z węglem aktywnym i spalane w silniku.To ,że ten zaworek cyka i nie to jest ok!.
  7. Sprawdz bendix w rozruszniku!
  8. Kolego ja miałem podobną historię z temperaturą i dla pewności kupiłem termostat oryginał w ASO. Po wymianie nic się nie zmieniło w czasie jazdy temperatura rosła ponad 100st C. Powodem był walnięty TERMOSTAT!!! Nówka z ASO, był cały czas zwarty. Za 35 zł zakupiłem verneta i jak ręką odjął.
  9. Zamień 1 z 2.Pozdrawiam!
  10. Mam na imię Kuba posiadam A4-B6 kombi 1,8T-163km koloru czarnego.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.