Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcintuchola

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcintuchola

  1. Dekory oklejone masz?? Tez sie zastanawiam ale nie wiem jak to wyjdzie z ramka dookoła zegarów... Kolor auta wymiata Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. No troche śmiesznie no ale niestety coś za coś zima jest krótka:) Hmm jak będzie czas to tak, narazie nawet nie mam czasu dobrze auta umyć :/ Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Przygotowania do zimy ruszyły, fakt tylko 17''... Sent from my iPhone using Tapatalk ---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ---------- No dość dawno 8 miesięcy temu różnica duża tylko coś z mocą bede musiał pokombinować bo troche mało Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Dzięki Wladi Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. Z amorami nic nie robiłem, trudno powiedzieć ile siadlo bo nie mierzyłem ale coś około 2 +/- 2,5 cm
  6. A ja dzisiaj przejeżdżałem przez Twoje miasto narazie auto wiecej będzie stać niż jeździć, ale jak będziesz w ctu to daj znać zobaczę a4 z bliska Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Wpadła wlepa:) Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Acc tylko do c7 widziałem, moze trafi sie coś za rozsądna kasę w sieci
  9. Końcówki bedą ale narazie brak czasu ;p tablica będzie wyżej ale nie zupełnie bo mam dziurę od radaru którego nie ma nigdzie :/ hmmm ledy w planach są tylko narazie troche w środku trzeba zmienić
  10. Wpadne wpadne ale we wtorek już wylatuje i znowu czasu nie ma :/ na koniec listopada moze sie uda ---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ---------- He do tej budy to troche mała ale za to komfort jazdy dobry
  11. Blacha na szybko dziś jak będzie czas to bede z nią kombinowal:) pasuje zderzak tylko koło blotnika lekko wystaje różnica z bliska do nie zauważenia także śmiało można zakładać
  12. Świeżo odebrane audi Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. Piękna d*pa:) jakie masz końcówki wydechu?
  14. Ok dzięki zaraz bede pisał do niego
  15. Koledzy sprzedaje ktoś z forum nowe opony zimowe na f-VAT?
  16. Lepsza grafika w 4s ale lepiej już 5
  17. Dzięki ale do fajnej jeszcze "troche" jej brakuje
  18. Nowa dostawa W przyszłym tygodniu audi usiądzie niżej ---------- Post dopisany 19-09-2013 at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany 31-07-2013 at 19:14 ---------- Audi troche niżej już siedzi pod koniec października powinno nabrać nowego wyglądu Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
  19. 4s miałem rok i wyglądała jak nowka a z 5 farba sie wyciera po bokach :/ nie chce myśleć jak będzie po roku wyglądać.
  20. 5s nie przemawia do mnie poczekam na 6 Chyba ze jest bardziej solidny od 5.
  21. Kiedyś tez muszę wpaść ale pewnie najprędzej czas znajdę dopiero w grudniu :/:hi:
  22. Mi 4s dwa razy na beton spadł i jest ok ale jak bede w pl to zobaczę te oslony xqisit:hi:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.