Treść opublikowana przez marcintuchola
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Dekory oklejone masz?? Tez sie zastanawiam ale nie wiem jak to wyjdzie z ramka dookoła zegarów... Kolor auta wymiata Sent from my iPhone using Tapatalk
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
No troche śmiesznie no ale niestety coś za coś zima jest krótka:) Hmm jak będzie czas to tak, narazie nawet nie mam czasu dobrze auta umyć :/ Sent from my iPhone using Tapatalk
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Przygotowania do zimy ruszyły, fakt tylko 17''... Sent from my iPhone using Tapatalk ---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ---------- No dość dawno 8 miesięcy temu różnica duża tylko coś z mocą bede musiał pokombinować bo troche mało Sent from my iPhone using Tapatalk
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Dzięki Wladi Sent from my iPhone using Tapatalk
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
tak jest KOval81
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Z amorami nic nie robiłem, trudno powiedzieć ile siadlo bo nie mierzyłem ale coś około 2 +/- 2,5 cm
-
Audi A5 8T FL SHOCKWAVE
Kolor wymiata
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
A ja dzisiaj przejeżdżałem przez Twoje miasto narazie auto wiecej będzie stać niż jeździć, ale jak będziesz w ctu to daj znać zobaczę a4 z bliska Sent from my iPhone using Tapatalk
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Wpadła wlepa:) Sent from my iPhone using Tapatalk
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Acc tylko do c7 widziałem, moze trafi sie coś za rozsądna kasę w sieci
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Końcówki bedą ale narazie brak czasu ;p tablica będzie wyżej ale nie zupełnie bo mam dziurę od radaru którego nie ma nigdzie :/ hmmm ledy w planach są tylko narazie troche w środku trzeba zmienić
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Wpadne wpadne ale we wtorek już wylatuje i znowu czasu nie ma :/ na koniec listopada moze sie uda ---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ---------- He do tej budy to troche mała ale za to komfort jazdy dobry
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Blacha na szybko dziś jak będzie czas to bede z nią kombinowal:) pasuje zderzak tylko koło blotnika lekko wystaje różnica z bliska do nie zauważenia także śmiało można zakładać
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Świeżo odebrane audi Sent from my iPhone using Tapatalk
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Piękna d*pa:) jakie masz końcówki wydechu?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ok dzięki zaraz bede pisał do niego
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Koledzy sprzedaje ktoś z forum nowe opony zimowe na f-VAT?
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Lepsza grafika w 4s ale lepiej już 5
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Dzięki ale do fajnej jeszcze "troche" jej brakuje
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Nowa dostawa W przyszłym tygodniu audi usiądzie niżej ---------- Post dopisany 19-09-2013 at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany 31-07-2013 at 19:14 ---------- Audi troche niżej już siedzi pod koniec października powinno nabrać nowego wyglądu Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
4s miałem rok i wyglądała jak nowka a z 5 farba sie wyciera po bokach :/ nie chce myśleć jak będzie po roku wyglądać.
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
5s nie przemawia do mnie poczekam na 6 Chyba ze jest bardziej solidny od 5.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kiedyś tez muszę wpaść ale pewnie najprędzej czas znajdę dopiero w grudniu :/:hi:
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
Naprawdę piękne C6
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Mi 4s dwa razy na beton spadł i jest ok ale jak bede w pl to zobaczę te oslony xqisit:hi: