Treść opublikowana przez marcintuchola
-
[ALL B6/B7] Montaz Analogowego TUNERA TV pod RNS E
Witam rozebrałem cały bagażnik i nic tam nie znalazłem tylko tyle, że przewód od anteny idzie gdzieś do kokpitu i wiązkę kabli co idzie do puszki na zdjęciu a na kablach jest data produkcji z 2009r. <img src="http://img839.imageshack.us/img839/2706/zdjcie013e.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/><br/> i jeszcze coś grzebałem w radiu i coś takiego się wyświetliło tylko nie wiem czy to od dvd czy tunera <img src="http://img689.imageshack.us/img689/6038/20111105264.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/><br/>
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
Właśnie z takimi kupiłem a kupiłem drugie boczki ale z innym materiałem i myślałem że materiał da się przełożyć a on jest na stałe Mam takie plany tylko nie wiem czy wyrobię za prędko są spoty :gwizdanie:
-
[B7 ASB] 3.0 TDI by KENOiX setup zimowy
tylko teraz tak jak bym okleił chromy, to musiałbym założyć od razu grill rs4, zmienić relingi no i koła grafit mat na lato, a wtedy można myśleć o dokładce od coopry i malowaniu wnętrza lamp... więc szykowała by się lawina modów...\ święta słowa jak zrobisz tak to będzie naprawde zajebi.... wyglądać ale i tak pięknie wygląda teraz
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
bo została w takiej pozycji i nie chce ruszyć dalej a co do zawiastu to ori był 1BE ale niemka wsadziła czerwone sprężyny A co do modów jakie piszecie to pewnie że ale zobaczymy jak to się potoczy na pierwszym etapie muszę zrobić coś z boczkami
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
komplecik jak ta lala
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
dokładnie tak kolego
-
[B6 AVJ] avant a4 b6 Dekory na bialo str 1
gratulację z zakupu a felga naprawdę zaje..... piękna
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
w niedługim czasie wstawie fotkę jak to świeci na spota na pewno wpadnę bo jeszcze nigdy nie udało mi się dojechać a co do zderzaka to mam nadzieję, że kiedyś zawita u mnie, ale wiadomo wszystko zależy od funduszy... :gwizdanie: :> tylko moje a4 jest pomalowane na mat bo niemka ponoć bała się folii
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Widzę kolega konkretnie zmienia auto pogratulować wytrwania w boju
-
[B6 AWX] Work in progress...
to auto ma to coś co przyciąga oko mam nadzieje że jak będę na spocie to zobaczę na żywo
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Dokładnie zostawiłbym auto bez relingów bo wygląda zacnie
-
[ALL B6/B7] Montaz Analogowego TUNERA TV pod RNS E
taka antene mam na przedniej szybie i na bocznej z tył i mogą być one od tunera?? będę musiał przekopać cały bagżnik możę znajdę <img src="http://img546.imageshack.us/img546/5494/antena1.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/><br/> <img src="http://img811.imageshack.us/img811/713/antenaz.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/><br/>
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
To już moja kolejna A4. Tym razem padło na A4 b7 2005r 3.0 Tdi quattro. Kupiłem ją od młodej niemki z padniętym silnikiem. Po długich poszukiwaniach silnika BKN 204km wpadł motor ASB 232km z 2007r. Auto dostało nowe sprzęgło i dwumas. Po krótkiej wizycie we Wrocławiu w Ecu Project został usunięty DPF :> Wyposażenie auta: - bi-xenony - siedzenia S-line + grzane - listwy progowe s-line - czarna podsufitka - kiera s-line + gałka zmiany biegów - RNS-E + DVD + USB + BT + DVB-T - tempomat - servotronic - 4x el. szyby - czujnik deszczu - parktronic tył - lampy tył LED - alu w macie 235/45R17 zima Autko po zakupie Z nowym grillem Przeprowadzone mody: - DPF out - grill pomalowany na czarny połysk - ramka klubowa - ori lotka s-line - dokładka zderzaka s-line - boczki - końcówka ULTER N1-101RS - alu 19"od tt rs na lato w graficie
-
[ALL B6/B7] Montaz Analogowego TUNERA TV pod RNS E
tam jest właśnie pusta przestrzeń a po prawej tylko widać sub... a przez kabel sprawdzę czy jest?
-
[ALL B6/B7] Montaz Analogowego TUNERA TV pod RNS E
gdzie jest no właśnie nie wiem gdzie on jest są dwie anteny przyklejone na szybe i mam dwa piloty jeden do dvd na ktorym jest napisane FB-DVX100 i na drugim jest FB-DVBT300 fotki wstawie wieczorem tych anten i pilotów
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a spot był? bo chciałem w końcu przyjechać ale cisza tu była...
-
[ALL B6/B7] Montaz Analogowego TUNERA TV pod RNS E
witam posiadam tuner DVB-T tzn. tak myślę że jest niemka zapewniała... i odtwarzacz dvd i wyjście na usb. Teraz pytanie dvd działa a telewizji nie mam też wyjście na usb a w rns-e się nie wyświetla. Dodam że miałem przekładkę silnika i czy muszę to zakodować żeby działało?? Pozdrawiam i z góry dzięki za odp.
-
[ALL B6] Wytarte opony od wewnętrznej strony
tak jak kolega wyżej tylko zbieżność radzę ustawić w dobrym warsztacie bo kiedyś w b5 mi tak ustawili że i tak zdzieroło przy 15".
-
[B6 AVF] Uderzenia przy gwałtownym skrecie w lewo i prawo POMOCY
Odpalić auto jedna osoba niech skręca a druga pod auto niech zobaczy gdzie stuki mają żródło chyba że na postoju tego nie robi ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a długo ten spot bedzie? wpadłbym też bo nigdy mnie nie było tylko że o 17.00 - 17.30 :gwizdanie:
-
[ALL B5] Wyświetlacz klimy
Kolego a może będzie pasować po lifcie klimatronic? bo są tańsze
-
[ALL B5] Co to jest?
Osobiście zdemontowałbym to chyba że zostanie ślad na kokpicie
-
[B7 ASB] Problem ze spaleniem DPF-a
mam ale kolega Patrox pomógł mi w wielu wątpliwościach dotyczące przekładki silnika dlatego chcę się wybrać do wrocławia
-
[B7 ASB] Problem ze spaleniem DPF-a
Witam jestem świeżo po przekładce silnika BKN na ASB. Został wycięty kat za turbo ale DPF został. Na zegarch pali sie kontrolka silnika i na komputerze wyświetla się tłumik z kropkami. Próbowałem zrobić proces spalania jechałem ok. 20min z obrotami 2tys i nic kontrolki nie gasną. Jestem umówiony na wycięcie DPF ale we wrocławiu i czy można tak jeździć bo mam kawał drogi?? Dodam że auto na początku kopci na biało.
-
[B7 BLB] Moja czarna Ada
Plany zacne tak jak i furka powodzenia w modach