Treść opublikowana przez marcintuchola
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
:gwizdanie: jest potęga aż zabrakło słów
-
[Newbie] Kujawsko-pomorskie
2 miechy jestem no i się nie wpisałem Witam wszystkim Marcin z Tucholi
-
[B6 BFB] A4 1.8T 163 KM BFB , A5 2.0 TFSI 211km Quattro Str. 4
środek zazdroszcze
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Kurcze piękna a4 może kiedyś też sie takiej dorobie :gwizdanie:
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
Orginalny wygląd a4 piękna
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Ładnie u Was sie jeździ wózek pierwsza liga
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI sedanik :)
tak ale telefonu i tak nie mam:P kolego nic nie musze kasować po odpaleniu auta, a czemu pytasz?
-
[B6 AVF] !!! NA SPRZEDAŻ !!! Black Devil by Re!keB S-line 170KM/390Nm > PW
Autko zacnie stoi powodzenia w modach:)
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI sedanik :)
tak myśle nad tymi brewkami czy ściągać czy nie... nie bedzie na lampie odbrawien?? na spota pewnie niedługo przybęde
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI sedanik :)
WITAM A4 1.9 TDI 2002r. zakupiłem pół roku temu (została sprowadzona z niemiec) a na forum jestem od niedawna. Zaraz po zakupie został wymieniony rozrząd. Autko było na glebie no ale mieszkam gdzie mieszkam i musiałem podnieść (bory tucholskie ) Wyposażenie : multi kierownica nawigacja grzane fotele lusterka fotochromatyczne (wewnętrzne i zewnętrzne) xenon pakiet oświetlenia nagłośnienie BOSE tempomat 2xel szyby alu 18 przyciemnione szyby Plany co do auta duże no ale $$$$ dokładka s-line przód i tył jakiś wirus grill czarny mat listwy s-line <b> MIAŁY BYĆ MODY, ALE JEDNAK BEDZIE B7 :gwizdanie: SPRZEDANA Pozdrawiam Marcin
-
[ALL B6] Problem z Navigation Plus
dzięki będę próbował dalej:)
-
[ALL B6] Problem z Navigation Plus
Przy głośnym słuchaniu muzyki z płyty CD z odtwarzacza Navigation Plus i nagłośnienia BOSSE przy dodawaniu gazu słychać w głośnikach szumy. Prosze o odp. Pozdro.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mam od niedawna a4 2002 sedan w 1.9TDI 131KM Jestem z kuj-pom. Pozdrawiam Marcin