Treść opublikowana przez JotAeN
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Widzę że selasz kiere zmienileś na inną?? Ja to bym ją chętnie przytulił ;( ale z funduszem kiepsko
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
E to niema co kombinować z ubezpieczeniem No ale po firmach się porozglądam
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
chodzi mi o pakiet auto-szybę. Co do grzanej szyby to nie pamiętam co podawałem, ale podejrzewam że nie zaznaczyła mi kobita, ale to jeszcze muszę sprawdzić :/ Co do warsztatu to nie wiedziałem nawet że on mi może narzucić warsztat gdzie to mam zrobić
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
panowie jeśli ja mam ubezpieczone szyby to mogę to jakoś podciągnąć pod ubezpieczenie?? Znaczy żeby mi założyli taką podgrzewaną zamiast zwykłej??
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
A czy szyba od passata podejdzie??
-
[B6 AWX] Złamana wycieraczka i mocowanie
Dzięki za info. Trochę mnie załamałeś tym linkiem bo zamówiłem identyczne tylko że za 330pln z wysyłką I tak chciałem zmienić na takie więc nie będę żałował Jakby co to mam na sell stare ramiona i jedno mocowanie z piórem
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Nie no takiej kasy to się mi nieusmiecha wywalać na samą szybę
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Dzięki za info Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, a że szczeliła mi przednia szyba to będzie pretekst do zmiany ^^ Tylko że na allegro niewidze coś tych szyb ;(
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Mam takie pytanie czy szyba to ma wpuszczane żyłki coś ala tylna szyba czy jakoś inaczej jest podgrzewana??
-
[ALL B7] 'Led'-owe oświetlenie
Fajny bajer z rymi lampkami z tyłu Chyba i ja sprubuje sobie coś takiego zrobić :gwizdanie:
-
[ALL] Pokrowce skóra. Co sądzicie ?
Jak mam u siebie czarne sportowe bez skóry i nieoddał bym ich za żadne skarby Nikt też by mnie nie zmusił zebym założył na nie takie poktowce, nawet jak by mi dopłacali :gwizdanie: Proponuje poszukać ciemnych foteli.
-
[B6 AWX] Złamana wycieraczka i mocowanie
Witam Dziś spotkało mnie nieszczęście Nie wiem jak to możliwe ale zahaczyło mi się dziś pióro wycieraczki kierowcy o pióro pasażera co za tym idzie wygięło mi pod kątem 90 stopni i zerwało zaczep mocujący. Wszystko było by ok tylko że jak zacząłem szukać nowego pióra to wszędzie wywalali oczy jak im pokazywałem moją wycieraczkę bo oni do A4 to mają tylko takie jak ta poniżej A moje są takie A tak po ściągnięciu uszkodzonych: Powiedzcie mi czy te wycieraczki co mam to standard w B6 czy to jakieś specjalne albo co? Muszę dokupić teraz nową wycieraczkę i nie bardzo wiem gdzie je szukać. Ten złamany zaczep kupuje się z wycieraczką czy jest to element ramienia bo ja znalazłem tylko tyle: http://allegro.pl/wycieraczki-bosch-audi-a4-2001-2004-3397001909-i1938190875.html A chciał bym kupić sobie takie: Chwilowo przy użyciu śliny i taśmy zmontowałem tą wycieraczkę ale to tylko do czasu kupna nowych. Za wszelką pomoc z góry dzięki!!
-
Jakie paliwo lejecie do 2.0 TDI ? - praktyczne opinie
Tak sobie czytam i czytam i w szoku jestem :/ Zawsze myślałem że lepiej zalać BP Ultimate niż Zwykły ON bo dla wtrysków to jest lepiej, al eteraz widzę że niema co się rozdrabniać tylko lać ON i co jakiś czas czyścić wtryski
-
Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant
Ja to bym się bał tak rezać ja ten Niemiec ^^ Niemniej jednak jakby się znalazł chętny do podmiany chrom na czarne to ja chętnie oddam moje czarne za chromy oczywiście z szybami :gwizdanie:
-
[ALL B6/B7] Jak wam się widzi taka fela do b6??
Czarny bardziej kozacki i w komplecie z czarnym autem może wyglądać lepiej
-
[ALL B6] Gaśnica , gdzie powinna być?
Ja tam też bez gaśnicy jeżdżę ale ostatnio kolega dostał 50 PLN za brak gaśnicy i sam się zastanawiam gdzie by ją upchnąć żeby nie denerwowało jak lata w bagażniku. Drażni mnie jak mi latają rzeczy i chyba zainwestuję ale w siatkę zawsze to przytrzyma drobnice i ewentualnie gaśnicę :gwizdanie:
-
[ALL B5] Ćwierkający pasek klinowy
Ja do puki nie zmieniłem rozrządu to miałem spokój Niestety od jakiegoś czasu świszczy z rana na zimnym silniku ;( Jak się zagrzeje to spokój. Byłem z tym u znajomego mechanika i powiedział mi ze napinacz nie spełnia już swojej funkcji tka jak trzeba. Pasek niewymieniony bo jeszcze w dobrym stanie. Poprzedni właściciel robił rozrząd w ASO Na razie mnie to za specjalnie nie irytuje więc nie wymieniam bo mam inne wydatki. Trochę się mi żonka tylko złości jak z rana świszczy, ale się powoli przyzwyczaja
-
[B6 AVF] A4 AVANT 1,9 130 KM pojemnośc baku
Ja tam nie dopuszczam żeby mi zasięg spadł poniżej 50km nie chce żeby mi pociągało szumowiny z dna na wtryski A Powiedzcie mi panowie jakie paliwo tankujecie, albo jakie warto lać!
-
[B6 AWX] Pakiet oświetlenia - problem z wtyką
nie jest to takie proste bo bolce są przekręcone o 90 stopni w prawą stronę tak jak widać na fotce. Popróbuje jeszcze koło tego pogrzebać ale myślałem że macie na to jakiś patent ;( Jakby ktoś jednak miał na to patent to niech pisze
-
[B6 AWX] Pakiet oświetlenia - problem z wtyką
Witam Od jakiegoś czasu (a dokładniej od momentu przepalenia bezpiecznika) nie działało mi podświetlanie nóg kierowcy, dziś znalazłem trochę czasu podczas sprzątania by zaglądnąć do żarówki (podejrzewałem że się spaliła) i okazało się że ukruszyły mi się kable które dochodzą do lampki. Chciałem sobie to naprawić lecz nie mam zielonego pojęcia jak ma wyciągnąć te bolce co kable się w nich zarabia Może ktoś z was już to robił i mi pomoże albo poratuje taką wtyczka tylko nei zarobioną?? Poniżej foty by wszystko było jasne
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Mi i tak się podoba bardziej mój "karbon" Ja to stawiam na chrom bardzo mi się podobają takie wstawki przy moim kolorze A w środku to czerń i srebro :gwizdanie:
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Co do listw to mi się bardziej podoba ten sam wzór tylko że srebrny :gwizdanie: Mam u siebie i mi się bardzo podoba z czarnym wnętrzem
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Niezłe zimóweczki :gwizdanie: Jaki rozmiar gum?? Jakbyś sprzedawał felgi te 9-cio ramienne to daj znać bo takich szukam w 17" ;P
-
Spociki w Kielcach
No wlaśnie o to chodzi że ja w piątek o 17 znikam z Kielc O 21 to ja dopiero dojadę do domu
-
Spociki w Kielcach
Witam Panowie a może by tak jakieś spotkanko w tygodniu wieczorkiem by zorganizował na parkingu w TESCOwie na najwyższej kondygnacje bo chętnie bym was poznał Juz jakiś czas jeżdzę po Kielcach i jeszcze nikogo z was niewidziałęm Chętnie bym z wami pogadał i zaczerpnął wiedzy od bardziej doświadczonych Panowie pomyślcie coś o jakimś spontanie w tygodniu bo ja w piątej jadę w swoje rodzinne strony na weekend