Treść opublikowana przez prezesik18
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
To jak z tym spotem popołudniu w niedzielę?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja bym przyjeżdżał na spoty gdyby były w tygodniu, ewentualnie w niedzielę wieczorem (tak jak ktoś wcześniej wspominał nie wcześniej niż o 18.00). Miejsce dla mnie nie ma najmniejszego znaczenia. Jak wiadomo nie ustalimy takiego dnia i godziny spotu kiedy to by wszystkim pasowało.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Murdzi , kilkanaście stron temu robiłeś projekt wlepy na autko grupy koszalinskiej. Będziesz ten projekt realizował? Z chęcią kupiłbym do swojej :>
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Panowie dostał już ktoś z was fotkę z fotoradaru w Koziej Górce? Dziś wracając do domu przejechałem z 55 km/h i ujrzałem błysk flasha. Czytałem przepisy dot. fotoradarów gdzie jest napisane że tolerancja prędkości wynosi 10km/h. Zastanawiam się tak czy przyjdzie mi sweet focia
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Panowie, może zrobimy jakiegoś spota któregoś popołudnia? Ja będę do piątku w Koszalinie.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja również za tydzień mógłbym się pojawić. Autko stoi i czeka na nową odmę
-
[ALL] Folia do szyb lustrzana, czy lustro weneckie
Również dodam że takie przyciemnienie na weneckie lustro ładnie się prezentuje. Prawdopodobnie passacik wyjechał już na takich z fabryki. Kolega pioteros doskonale opisał te przyciemnienie. Na żywo prezentuje się o wiele lepiej.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Gdybym miał dostęp do neta to też bym się na spocie pojawił Trudno, może następnym razem się uda :>
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Może przepływka po prostu przekłamuje i auto nie jeździ jak trzeba
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja mogę w tygodniu podjechać na jakiegoś spota po południu
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Też jestem ciekaw jak to z kosztami wychodzi bo mam ten sam silniczek. A do wymiany też nie wiele już zostało.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Kołobrzeg BP Diesel zwykły 5,09
-
Spotkania na drodze
W sobotę na zlocie Master Truck w Opolu, na parkingu czarne A4 B6 na blachach ZSL. Moja A4 stałą 2 auta dalej
-
[B5 ADR] Uszkodzona pompka centralnego zamka
Może to są po prostu zimne luty na pompce? Warto by ją wyjąć i spróbować poprawić je. A próbowałeś sam pompce podać impuls "-" żeby sprawdzić czy to na pewno pompka walnięta?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Wczoraj to my nie mogliśmy Spocik co prawda mały był mały bo 3 osobowy. Ale było
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Zapraszamy na mały spocik do Kg dziś o 18.00 :>
-
Kołobrzeskie A4 .........
Czekamy jeszcze na odp od woodzuu
-
[B5 ADR] Uszkodzona pompka centralnego zamka
W B5 pompka ukryta jest z tyłu w prawym nadkolu. Żeby się do niej dostać musisz odsunąć "poszycie" bagażnika. We wnęce masz w takiej gąbce to umiejscowione. Zresztą otwórz bagażnik i się pobaw centralnym zamknij/otwórz i będziesz słyszał pompkę skąd głos dochodzi :>
-
Kołobrzeskie A4 .........
No dobra. W takim razie myślę że godzina 18.00 byłaby bardziej odpowiednia. Może ktoś się jeszcze dopiszę do tego spota. Spotkanie na Shelu przy ulicy Koszalińskiej?
-
Kołobrzeskie A4 .........
A jak XP to nie będzie żadnego problemu Chcesz tylko błędy kasować czy jeszcze jakieś logi robić?
-
Kołobrzeskie A4 .........
W takim razie ja wezmę ze sobą kabelek. Ja jestem ze Sławoborza. Póki co prawie codziennie jestem w Kg bo pracuję w biedronce na Trzebiatowskiej Także często autko stoi na parkingu. Powiedz mi jeszcze jaki masz system na lapku?
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ja kabelek VAG KKL (niebieski) i oprogramowanie posiadam. Tylko aktualnie laptopa nie mam :/ Jak ktoś lapka weźmie to nie ma problemu żeby podłączyć się do autka :>
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ja też dziś mam wolne :>To morze dzisiaj po południu jakoś? tak koło godziny 17.00 - 18.00. Ile osób by wpadło? I najważniejsze to miejsce spotkania. Ma ktoś z was propozycję?
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ja również. W ten weekend wyjeżdżam do Opola na Master Truck to nie dam rady. A co powiedzielibyście gdyby jutro popołudniu spota zorganizować?
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj chwilę przed godziną 13.00 widziałem na krajowej 6 (przed zjazdem na Białogard) czarnego avanta B6 lub B7 (tablice GND xxxx) z klubowymi ramkami i bagażnikiem na dachu pędzącego w stronę Koszalina. Pozdrawia kierowca bordowej A4 B5 :>