Treść opublikowana przez radimm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
bardzo fajnie- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
śpieszyłem się trochę, a w ostatniej chwili dostrzegłem ramki klubowe pewnie jakoś się kiedyś spotakmy- [B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
pamiętaj, że na tył nie wejdzie Ci mniejszy dystans z kołnierzem centrującym niż 15mm pięknie wygląda na tych prosiaczkach, strasznie podoba mi się to koło- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pstryknij foto jak znajdę jakiś aparat to cośpstrykne- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobry u mnie dzis też wleciało lato i w końcu miska jest ciut wyżej niż na zimowym w końcu auto wygląda tak ja powinno- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
dziś ok. 15.30 Uherce M koło torów granatowa B5 pozdro- [A4 AHH] Niepozorna Audi z małymi modami wita:)
avancik fajny i pompka 11'tka też kiedys miałem takie 17'tki z A8 D2 ale końcówki wydechu dla mnie porażka- [B5 AJM] OGrowóz
Chyba złudzenie bo tył akurat był 0,5cm wyżej ;-) nooo to Paaanie, zrób porządne fotki, jak już taka prezencja jest, a nie nas tu karmisz jakimiś z tostera- Folia 3M identyko jak dekory SOUL ??
chyba kolegi Czorny_07- czy wejdzie?
spokojnie mozna zakładać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokładnie, ja teraz na 15 to każdy prog musze najeżdzać i zjeżdzać, bo inaczej wale spodem o niego. A na letniej 17 nie było takiego problemu. Wogoóle niższy zawias i opona o dużym profilu to jest nieporozumienie- [B5 AJM] OGrowóz
ładnie na tych prosiakach wygląda będziesz jeszcze przód ścigał troszke niżej, bo na zdjęciu wygląda jakby byl c iut wyżej o tyłu?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
końcówki były robione na wzór A6 ale to nie są z A6:decayed: kupiłem zwykłą rure u tłumikarza wygiętą w 45 stopni i z tego sam docinałem długość ugięcia. nie jest to nierdzewka bo końcówki chciałem w czarnym macie bardzo fajnie Ci to wyszło! gdybyś kiedyś przy okazji mógł zmierzyć jaka jest ich średnica byłbym bardzo wdzięczny- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fmic dobrych rozmiarów stary wywał, ten który podałeś spokojnie wystarczy- [B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
+1 zdjęcia nawet w połowie nie oddaje efektu, jakie robi Twój ałdik- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, karwasz twarz wstyd! Takie fany audi, a co pod drugim plama z wycieku ja już moja usterkę namierzyłem... mam zbiorniczek od hamulcowego popękany lekko i czasem jak mnie wytelepie dobrze to wycieka, drugi cały jeździ w bagażniku już od pół roku i nie ma czasu się zabarać za wymianę... dzięki za spota, do następnego razu Fantowski - na żywo twoje ałdi kocur dużo większy niż na zdjęciach- [B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
kolor budy + kolor i wzór felg + box = dla mnie miazga bardzo mnie zaciekawiła końcówka wydechu... też chce u siebie zmienić, ale nie chce prostych i właśnie zastanawiałem się nad czymś zagiętym al'a A6. Z czego ją dobierałeś? Z A6? Czy nierdzewka docięta? Jaką tam masz średnice?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber zaszokowałbyś wszystkich i choć raz przyjechał mocno ujebanym samochodem- [B5 AFN] Oznaczenie sprężyn 1BE do Avanta
ja miałem ori zawias 1be w afn'ie (to samo co avg) . Sprężyny przód były: jedna zielona, jedna różowa. Nie wiem jaką mam kategorię wagową, ale mam manula + klima.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
heloł ależ piękna pogoda- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja pewnie jeszcze jutro nie wyrobie, ale będę próbował dobrej nocy ---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ---------- puknąć żonkę/kochankę/koleżankę i do spania- Tylne lampy US do b5??
lampa może być dowolnego koloru, jedynie barwa światła ma zgadzać się z barwą przyjętą w rozporządzeniu ministra infrastruktury ws. warunków technicznych pojazdów i ich niezbędnego wyposażenia. ja za czerwone kierunki dostałem na święta 50zł i rwałem folie z lamp, gdyby to był ori USA to straciłbym dowód- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W Ą S K I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! - [B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa