Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. śpieszyłem się trochę, a w ostatniej chwili dostrzegłem ramki klubowe pewnie jakoś się kiedyś spotakmy
  2. pamiętaj, że na tył nie wejdzie Ci mniejszy dystans z kołnierzem centrującym niż 15mm pięknie wygląda na tych prosiaczkach, strasznie podoba mi się to koło
  3. Pstryknij foto jak znajdę jakiś aparat to cośpstrykne
  4. dobry u mnie dzis też wleciało lato i w końcu miska jest ciut wyżej niż na zimowym w końcu auto wygląda tak ja powinno
  5. dziś ok. 15.30 Uherce M koło torów granatowa B5 pozdro
  6. avancik fajny i pompka 11'tka też kiedys miałem takie 17'tki z A8 D2 ale końcówki wydechu dla mnie porażka
  7. radimm odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Chyba złudzenie bo tył akurat był 0,5cm wyżej ;-) nooo to Paaanie, zrób porządne fotki, jak już taka prezencja jest, a nie nas tu karmisz jakimiś z tostera
  8. chyba kolegi Czorny_07
  9. spokojnie mozna zakładać
  10. dokładnie, ja teraz na 15 to każdy prog musze najeżdzać i zjeżdzać, bo inaczej wale spodem o niego. A na letniej 17 nie było takiego problemu. Wogoóle niższy zawias i opona o dużym profilu to jest nieporozumienie
  11. radimm odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładnie na tych prosiakach wygląda będziesz jeszcze przód ścigał troszke niżej, bo na zdjęciu wygląda jakby byl c iut wyżej o tyłu?
  12. końcówki były robione na wzór A6 ale to nie są z A6:decayed: kupiłem zwykłą rure u tłumikarza wygiętą w 45 stopni i z tego sam docinałem długość ugięcia. nie jest to nierdzewka bo końcówki chciałem w czarnym macie bardzo fajnie Ci to wyszło! gdybyś kiedyś przy okazji mógł zmierzyć jaka jest ich średnica byłbym bardzo wdzięczny
  13. fmic dobrych rozmiarów stary wywał, ten który podałeś spokojnie wystarczy
  14. +1 zdjęcia nawet w połowie nie oddaje efektu, jakie robi Twój ałdik
  15. Panowie, karwasz twarz wstyd! Takie fany audi, a co pod drugim plama z wycieku ja już moja usterkę namierzyłem... mam zbiorniczek od hamulcowego popękany lekko i czasem jak mnie wytelepie dobrze to wycieka, drugi cały jeździ w bagażniku już od pół roku i nie ma czasu się zabarać za wymianę... dzięki za spota, do następnego razu Fantowski - na żywo twoje ałdi kocur dużo większy niż na zdjęciach
  16. kolor budy + kolor i wzór felg + box = dla mnie miazga bardzo mnie zaciekawiła końcówka wydechu... też chce u siebie zmienić, ale nie chce prostych i właśnie zastanawiałem się nad czymś zagiętym al'a A6. Z czego ją dobierałeś? Z A6? Czy nierdzewka docięta? Jaką tam masz średnice?
  17. Cuber zaszokowałbyś wszystkich i choć raz przyjechał mocno ujebanym samochodem
  18. ja miałem ori zawias 1be w afn'ie (to samo co avg) . Sprężyny przód były: jedna zielona, jedna różowa. Nie wiem jaką mam kategorię wagową, ale mam manula + klima.
  19. heloł ależ piękna pogoda
  20. ja pewnie jeszcze jutro nie wyrobie, ale będę próbował dobrej nocy ---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ---------- puknąć żonkę/kochankę/koleżankę i do spania
  21. radimm odpowiedział(a) na Trzesio temat w Audi A4 B5
    lampa może być dowolnego koloru, jedynie barwa światła ma zgadzać się z barwą przyjętą w rozporządzeniu ministra infrastruktury ws. warunków technicznych pojazdów i ich niezbędnego wyposażenia. ja za czerwone kierunki dostałem na święta 50zł i rwałem folie z lamp, gdyby to był ori USA to straciłbym dowód
  22. W Ą S K I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.