Treść opublikowana przez radimm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Panowie! Dziś faktycznie aż szkoda na zimówkach jeździć ja jak zobaczyłem ile zostało mi mm opony po tej zajebistej wiosno-zimie, to aż za głowę się złapałem jak się starły- Sprężyny obniżające
będą pasować fizycznie jedyne różnice w konstrukcji sprężyn są w quatro - ośka (tył)- Amorki 1be + springi -45
amor 1be ma skrocony sok, jak amory w dobrym stanie to śmiało wrzucaj- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
podoba mi się sam dorzeźbiałeś spryskiwacze? Czy ori były? Właśnie planuje, gdy się zrobi cieplej coś takiego zrobić- [B5 AFN] Deskorolka na RH
wszyscy teraj juesej:decayed: też się zastanawiałem nad tym hehe to będą 3bliźniaki vucanschwarz avant LZ5L ;)a co do lamp to juz nie pamietam kto ale ktos mi podeslal twoje mody z folia i tak powstaly o sorki, na tych ostatnich zdjeciach wydawalo mi sie ze to LZ9U a co do lampek to mi się podoba ogólnie całe autko smaczne- [B5 AFN] Deskorolka na RH
wszyscy teraj juesej:decayed: też się zastanawiałem nad tym hehe to będą 3bliźniaki vucanschwarz avant- Granat-Audi a4 KierownikA4
sprawdź czy w lewym boczku (od strony kierowcy) w bagażniku nie maszm subwofera jeśli jest to masz rownież głosniki z tylu, tylko aby grały z niefabrycznym radiem musisz kupić adapter, są na allegro za jakieś nieduże pieniądze. Widzę że A4-klub Bieszczadzki się rozrasta Dbać modzić i do przodu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dorabiałeś w służbach drogowych jako walec?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cholera muszę to jeszcze przemyśleć ale jak bym kupował to na pewno na węższych oponach więc jak masz kupca na te opony to sprzedawaj Do B5 nie włożyłbym szerszej opony niż 225- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za co? za niewinność- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jutro rano na 100% nie wyjadę z garażu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fajne są tylko mi ten rant nie pasi, jakby go nie było to już dawno dzwoniłbym do gościa czy się nie wymieni za moje ciekawi mnie jeszcze liczba cieżarków na nich, bo coś ich w piz*u najebane jest, więc chyba felgi swoje widziały- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Żona się ucieszy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
felgi już od miesiąca czekają grzecznie w domu teraz to by się wydajniejsza pompa przydała- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja przez cały post, ani grama alkoholu... no po za dniem kiedy Gołota walczył z Saletrą, to wtedy w spód poszedłem- [ALL B5] Czerwona A4 :D Prezes:D
co z czerwonym? Modzisz coś?- [B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
jakie masz ET w tych RS'ach, że wystają po za obrys auta?- [B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
no na pewno nie da się tak jeździć... to tylko przymiarka bo w tamtym sezonie nie miałem gwintu... temat opon 205/40 raczej nie do ogarnięcia zatem chyba wszystkie będą 215/40.. ale też dupsko zbite bo tył będzie bardziej naciągnięty... no chyba, że 215 na przodzie a tył 225 ? 205/40R18 205/40/18 PIRELLI P ZERO RFT 2x (3095980045) - motoAllegro- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciekawe czy będą mieli taki rozmiar, ja jak byłem to 215/40/18 wtedy mieli tylko jedną parę, a 205/40/18 to raczej taki niestandartowy rozmiar- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wrzuciłbym to samo- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Panocki!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nex fajnie passek siedzi , kurde to chyba mój ostatni sezon bez gwintu - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!