Treść opublikowana przez radimm
-
Moja ASIA
galeby wielkiej jeśli nie masz warunków nie musisz robić, ale jakieś sprężynki -30mm poprawią wygląd, a auto będzie nadal użyteczne
-
Moja ASIA
fajny Avnat! Ori spryski w zderzaku Wnętrz też ładne, ale 3-ramienna kierownica aż się prosi do tył kubełków Jakieś plany co dalej już są?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie nie będzie znowu, leje mi się płyn hamulcowy w okilicach skrzyni biegów. 2013 zamiast od modzenia rozpoczął się od napraw Panie to pojedziesz ze mną a widzisz jestem na TAK, odezwe się jeszcze żeby potwierdzić ,ale jadem, Dzięki Panie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie nie będzie znowu, leje mi się płyn hamulcowy w okilicach skrzyni biegów. 2013 zamiast od modzenia rozpoczął się od napraw
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aaa znaczki jeszcze no tak jak gość napisał - audi po liftingu w wersji RS, nie inaczej no to właśnie mówię, unikat panie Biały Kruk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aaa znaczki jeszcze no tak jak gość napisał - audi po liftingu w wersji RS, nie inaczej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z RS'a nic, ino zderzak z przodu z S'ki ---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ---------- aa grill ma z RS'a chyba że to podróbka bo za małe zdjęcie i dobrze nie widać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Witam!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja robiłem, co do ceny musisz zadzwonic zapytać, myśle że ok 800. Zależy czy awx czy avf ,ale okolice 160-170 spokojnie do zrobienia. Nexowi w Avf wyszło nawet coś pod 180
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzien dobry Panowie! ale dosypalo sniegu w nocy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przejeżdzam w tym miejscu 4razy dziennie do pracy i tam tych babć które nie patrzą wogóle tylko tną na drugą strone chodnika od zajebania dobrze że udało Ci się jej nie potrącić- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wątpie nieee dla mnie 19 to za dużo- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:siema siema Fanta, na 90% sprzedałem swoje 17' ma gość jeszcze dzwonić ok.15'tego bo wypłate dostanie wtedy i co teraz?? zostaje na 15' nie no żartuje, no rozglądam się za 18. Coś tam w planie już jest, za ok. tydzień będę widział już napewno- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:siema siema Fanta, na 90% sprzedałem swoje 17' ma gość jeszcze dzwonić ok.15'tego bo wypłate dostanie wtedy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Towarzystwo- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja wysyłałem komplet kół z A3 kurierem K-EX za 44 zł ooo fajna cena, zaraz zobacze na ich cenniki Nie wiem jak cennik, ale ja korzystałem z uprzejmości kumpla, który ma z nimi podpisaną umowę i wysyłka paczki do 30kg kosztuje go 22 zł. Koła nadałem jako dwie osobne paczki. aaa widzisz własnie mi się coś tak mało wydawło, kiedyś jak chciałem wysłać opony to mi krzykneli coś ok 50zł za paczkę w której byłoby 2szt. Ale przedchwilą okazało się że możliwe że kurier nie będzie potrzebny- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja wysyłałem komplet kół z A3 kurierem K-EX za 44 zł ooo fajna cena, zaraz zobacze na ich cenniki- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panocki ile może kosztować wysyłka kuerierem 4felg 17'? Ewentualnie ma ktoś z Was jakś umowe z kurierami żeby coś taniej mogło wyjść?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wieeem, ale wydaje mi się że dużo lepiej pod względem komfortu nie będzie. Po za tym plastiki wewnątrz tak samo będą grały- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale na 20' w B5 musi być szał-pał w kabinie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam witam- Dobrzy chiptunerzy
ja robiłem soft, potem korekte z jeszcze innymi gratami, paru kolegów robiło, wszyscy zadowoleni- [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
chyba taka norma- [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Przecież fmic temperatury silnika nie obniża tylko temperature w dolocie. Qrde na szybko pisałem i źle dobrałem słowa:doh: Warto zakładać i czuć tą różnicę w lecie z fmiciem czy dopiero przy mocniejszym setupie ?? Szafa, ja od późnej zimy do czerwca jeździłem z zestawem t.AWX + 216'tki bez FMICa, który dopiero zagościł pod maską w połowie czerwca i powiem Ci że różnica jest odczuwalna. Zwłaszcza jak jest gorąco i ostrzej jeździsz, czuć że samochód ma cały czas tą samą moc, a nie jak w przypadku SMIC że gorzej ciągnie po paru butach - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!