Treść opublikowana przez radimm
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Dżunior gitaara wyszło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co to ? http://a4-klub.pl/b5-battalion-176/b5-battalion-87847/ - taka rodzina pomodzonych B5-tek z naszego forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany, pochwale się... mój ulep dostał się dzisiaj do B5 Battalion
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czyli zimą to można sobie B8 na ręcznym pojeździć jedynie oglądając filmy na wyświetlaczu
-
[B5 APS] by czorny
no jest kozak tak jak piszesz, do tego grill RS4 i baja. a co do rejestracji to za szybą trzeba wozić sam też gładzę S4 zderzak więc też mnie to czeka troche strach, że w przypadku dzwona to ta blacha utnie głowe, albo kierowcy albo pasażerowi
-
[B5 APS] by czorny
piękna robota Brawo :oklasky:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a bądźcie dłużej dzisiaj? ja o 22 kończe prace to też przyjadę Pablo ja nie dostałem sms'a czuję się zaniedbany
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
mi też te halo nie widzą się. Rezaj z polifta halogeny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niewątpliwie chłop z tego filmiku potrafi bardzo dobrze jeździć, życzę mu tylko żeby nikomu innemu nie zrobił krzywdy, moim zdaniem niepotrzebne narażanie życia innych. A ja ostatni dzień w BIeszczadach i jutro powrót, ale mi się nie chce
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
Stasiu widzę że lampy USiA zrobione żeby nie było całkowitego OT :
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
ja w swoim przedlifcie halo dorezałem i na wiosne spryski też dorzeźbie, poliftowych zderzaków ze spryskami mało jest rynku, aczkolwiek fajniej wyglądają bo mają zaślepki spasowane równo ze zderzakiem
-
Aczwóreczka by Wolantt
maluj lampy w czerń fajny Avancik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i pamiętajcie: RYBKA LUBI PŁYWAĆ
-
[B5 AKN] Daily car by robertjudi, Pakiet s4, KW V1 Inox, BBS CH, Recaro
taborety pierwsza klasa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wesołych Świąt
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdzieś był jak Cię nie było http://s14.postimage.org/6ov0i7yq8/DSC_0105.jpg Ten chyba chciał mieć mega wypas w bixach kolo od tej czerwonej audi napewno w rajdach startuje i musi mieć lepsze doświetlenie drogi
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
to bierz się za serducho fajny Audik
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
ja jakieś dwa tygodnie temu stałem na parkingu obok ori polifta z USiA z całym amerykanckim pakietem (lampy, gładki zderzak itd.) i gość z tyłu miał polską blachę kwadratową, beznadziejnie to wyglądało, wystawała po za to miejsce na nią przeznaczoną
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
fajnie te lampeczki w szaraku wyglądają daj jakieś zdjęcie ich z bliska
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to teraz pilnuj dziewczyny, żeby nie wpadła na pomysł polania samochodu ciepłą wodą :decayed: a tak na poważnie, fajnie gdybyś miał możliwość wstawienia samochodu gdzieś gdzie jest powyżej 0C, a jeśli nie masz takiej możliwości, to nie wiem, może odpal go i niech się grzeje silnik + nagrzej wnętrze auta, może coś puści
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzień dobry :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron wozisz pedałów w Audi? No co Ty chłopie Mój sztrucel na krótkich trasach do pracy i z powrotem 9-10L i nie ma że go gnoje, bo nawet silnik się nie zdąży nagrzać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie będzie go bo jedzie w Bieszczady dokładnie, nie będzie mnie w czwartek na spocie. Jade trochę poresetować system Witam Pany! Miłego dnia! Ja jeszcze kilka godzin pracy i urlop świąteczny zaczynam
-
[B5 AJM] Moja B5 Jaca
plany dobre tak jak Junior napisał - z chłodnicy napisy zamalować, a kółko zimowe mi się podoba