Treść opublikowana przez WydRos
-
B6 DIVISION
Przecież widać ze to Anglik, w miejsce uchwytu na kubek wejdzie
-
B6 DIVISION
Nie wiem jaki silnik ale na 100 % nie
-
B8 TrOOOOp
Kodowanie sterowników W MOIM PRZYPADKU : TUNER RADIO 56 : 4G0035053 01 00 03 02 01 00 00 00 01 4G0035053 01 00 03 01 00 00 00 00 01 KODOWANIE pod BANG OLUFSEN Zmiany są w BYTE 3 i 4 DodatkoWo kodujemy w GATEWAY 19 ----> lista instalacyjna ---> odznaczamy 47WZMACNIACZ i kodujemy
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
??wszystko musi być Perfetto
-
B8 TrOOOOp
Złącza wtykowe systemu dźwiękowego BANG OLUFSEN MMI MOST : Sterownik cyfrowego procesora dźwięku J525 A - Magistrala MOST ŚWIATŁOWOD B - Złącze 18-stykowe (T18b) C - Złącze 32-stykowe (T32h) C - Złącze 32-stykowe (T32h) 1 - Zacisk 30 2 - Zacisk 31 3 - Tylny lewy głośnik (+) 4 - Tylny prawy głośnik (+) 5 - Środkowy głośnik średnio-wysokotonowy -R158- (+) 6 - Przedni lewy głośnik (+) 7 - Przedni prawy głośnik (+) 8 - Tylny lewy głośnik średniotonowy -R105- (+) 9 - Tylny prawy głośnik średniotonowy -R106- (+) 10 - Przedni prawy głośnik niskotonowy -R23- (+) 15 - Tylny lewy głośnik (-) 16 - Tylny prawy głośnik (-) 17 - Środkowy głośnik średnio-wysokotonowy -R158- (-) 18 - Przedni lewy głośnik (-) 19 - Przedni prawy głośnik (-) 20 - Tylny lewy głośnik średniotonowy -R105- (-) 21 - Tylny prawy głośnik średniotonowy -R106- (-) 22 - Przedni prawy głośnik niskotonowy -R23- (-) 23 - Przedni lewy głośnik niskotonowy -R21- (+) 25 - Subwoofer w tylnej półce -R157- (+) 28 - Przedni lewy głośnik niskotonowy -R21- (-) 30 - Subwoofer w tylnej półce -R157- (-) B - Złącze 18-stykowe (T18b) 1 - Wejście mikrofonu 1 (+) jednostki mikrofonu w module dachu z przodu -R164- (mikrofon wewnętrzny -R74-) 2 - Wejście mikrofonu 1 (masa ekranu) jednostki mikrofonu w module dachu z przodu -R164- (mikrofon wewnętrzny -R74-) 3 - Wejście mikrofonu 2 (+) jednostki mikrofonu w module dachu z przodu -R164- (mikrofon obsługi głosowej -R206-) do 44. tygodnia kalendarzowego 2008 4 - NF (+) instalacji do telefonu komórkowego / nawigacji dla Japonii (do 44. tygodnia kalendarzowego 2008) 6 - NF-In, strona prawa przyłącza zewnętrznych źródeł audio -R199- (do 44. tygodnia kalendarzowego 2008) 7 - NF-In, strona lewa przyłącza zewnętrznych źródeł audio -R199- (do 44. tygodnia kalendarzowego 2008) 10 - Wejście mikrofonu 1 (-) jednostki mikrofonu w module dachu z przodu -R164- (mikrofon wewnętrzny -R74-) 11 - Wejście mikrofonu 2 (masa ekranu) jednostki mikrofonu w module dachu z przodu -R164- (mikrofon obsługi głosowej -R206-) do 44. tygodnia kalendarzowego 2008 12 - Wejście mikrofonu 2 (-) jednostki mikrofonu w module dachu z przodu -R164- (mikrofon obsługi głosowej -R206-) do 44. tygodnia kalendarzowego 2008 13 - NF (-) instalacji do telefonu komórkowego / nawigacji dla Japonii (do 44. tygodnia kalendarzowego 2008) 15 - NF-In, masa, strona prawa przyłącza zewnętrznych źródeł audio -R199- (do 44. tygodnia kalendarzowego 2008) 16 - NF-In, masa, strona lewa przyłącza zewnętrznych źródeł audio -R199- (do 44. tygodnia kalendarzowego 2008) 17 - Przewód diagnozy przerwy w magistrali danych
-
B8 TrOOOOp
To życzę powodzenia jeździć na jednym pasku czy rolce 210tys
-
B8 TrOOOOp
Szalejesz, co 90 max, co 180 to ludzie łańcuchy wymieniają ?? żart oczywiście 90 inni mówi 120, ale to nie jest kas warta ryzyka, 90 tys to jest kupę jeżdżenia, wymieniaj nie czekaj aż dupnie
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B8 TrOOOOp
Wywal i kup od tomnika z forum chinszczyzna bezie mrugać i ma barwę pozal się Boże beznadziejna
-
3.0 TDI 204 km rozrząd.
Gdzie dokładnie ?
-
B8 TrOOOOp
Podejdą , jeśli masz sedana, ale musisz przerobić prawa manetkę bo nie ma opcji komputra, w a8 jest to to na kierownicy
-
B8 TrOOOOp
?? https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-pakiet-abt-CID5-IDv5O6a.html
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Spróbuj nie łączyć się z bluetoothem w mmi, tez tak mialem ale przy następnej jeździe przestało, bluetooth się miesza
-
B8 TrOOOOp
Standardem jest jak z kluczyka otworzysz jak od środka otworzysz i nie działa dalej to coś tam będzie walniete albo cięgno spadło
-
B8 TrOOOOp
??ktoś tu się zbulwersował Nie miałem nigdy ochoty wywalać wycieraczki, ale płyn mam zawsze w zbiorniku, nie wiem dlaczego uważasz nas za debili mówiąc sarkastycznie ze odsuwając od siebie manetkę poleci nam płyn z tylu ?, tyle to my wiemy, ja akurat miałem taki przypadek ze użyłem wycieraczki po x czasie od kiedy była ostatnio użyta i niestety za pierwszym razem zanim płyn dotarł na tylna szybę to była już rozmazana i tyle to dało, następny raz nie doszedł w ogóle płyn, a szyba się tylko mogła porysować, pióro mam nowe, nic to nie zmienia, rozbierałem tapicerkę i widzę ze zaczynało już kapać, naprawiłem i mimo to zostawiłem wycieraczkę, ale od pewnego czasu myśle nad jej wywaleniem bo jest mi zbędna myslisz ze gdybym miał cały czas brudna tylna szybę i potrzebował jej to bym ja chciał wyrzucić ? Oczywiste ze nie, widok z tylu przez szybę mam zawsze dobry, do tego mam przyciemnione lekko szyby i nie czuje słabej widoczności, a auto płukam jak się zabrudzi dlatego polemizowanie ze mam wy***rdolic przednia szybę i wstawić blachę z klapka ? pozostawię bez komentarza
-
B8 TrOOOOp
Odkąd mam kombiaki, a mam je od x lat, to wycieraczki użyłem raz czy dwa i to jescze z efektem jakim? Rozmazania błota na szybie przez co widziałem jeszcze mniej, szkoda szyby, i kasy na pióra, jak dbasz o auto i regularnie podjeżdżasz na bezdotykowa żeby spłukać syf, to na pewno nie trzeba wycieraczki z tylu
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
??? ile takie oklejenie chromów wychodzi?
-
B8 TrOOOOp
PS orientuje się ktoś jaki ma nr gałka głosu do panela 3g+? Kupiłem do 3g z keyless i 3g+ ale bez gałki, wydaje mi się ze z końcówka ..A ale wole się upewnić
-
B8 TrOOOOp
Można wyłączyć przy wrzucaniu wstecznego żeby się odpalala
-
B8 TrOOOOp
Jednak rotor pasuje do wszystkiego ? są gotowe nakładki z uszczelka na śrubę, myślałem jak to będzie wyglądać ale jest ok http://www.lajt24.pl/inne/252582-zaslepka-wycieraczki-kmoon-honda-integra-civic-acura.html