Treść opublikowana przez WydRos
-
B6 DIVISION
A zakodowało poprawnie ?
-
B6 DIVISION
- Co to za felga?
- B8 TrOOOOp
Panowie potrzebny ktoś z okolic Tychy Oświęcim z VCP żeby zakodować Lampy led przedlift do b8- B8 TrOOOOp
Panowie pytanie, może ktoś miał podobny przypadek po wymianie sterownika MASTER od side assist na sterownik o tych samych br z tego samego roku z ta sama końcówka A bo an poprzednim był błąd napięcia, to teraz błędów brak a świecą cały czas diody z prawej strony, od odpalenia auta jednostajnie jednym światłem, przyciskiem nie da się włączyć side assist w drzwiach kierowcy, po podpięcia vcdsa przycisk swieci ale diody nie, na output test brak reakcji jakies sugestie?- B7 Crew
- [A4 B8 2.0 TDI Avant Quattro] 210HP + Eibach + B&O - matriw edition
Aktualnie jakie masz te opony naciągnięte na te 19? Mówisz ze następne będą szersze ? Bo brak rantu- B7 Crew
- B7 Crew
- B6 DIVISION
- B8 TrOOOOp
Aa czyli ma być w środku 199 nie 198 ok pasuje Dzieki- B8 TrOOOOp
No to jak na złość używek ni ma- B8 TrOOOOp
A nie maja być takie ? 8R0199381S? Bo tych co podałeś brak zamiast 8 w środku 9- B8 TrOOOOp
wielkie dzieki bo na necie jest z tymi numerami kilkanaście różnych końcowych liter a wszystkie wyglądają identycznie- B8 TrOOOOp
Panowie sprawdzi mi ktoś jakie nr poduszki silnika idą do Audi a4 b8 2.0 tdi CR avant 2008r 143km manual 6biegow poduszki silnika i skrzyni- B8 TrOOOOp
Ktoś mi właśnie wspominał ze oklejal jakaś folia i trzymało super- B8 TrOOOOp
Korzystałeś z myjni automatycznych? Bo czasami mi się zdarza a nie chce niespodzianek- Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Panowie robimy jakaś grupowke na korektę Softu?- B8 TrOOOOp
Panowie oklejal ktoś jakaś folia chromy wokół szyb albo malował czymś na czarno i spisuje się przez jakiś czas? Szukam czegoś żeby to zrobić w czerń- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Panowie, czy do Lane assist potrzebny jest SERVOTRONIC?- B7 Crew
- B7 Crew
- B8 TrOOOOp
Już bym zostawił ta 1strefe jak mówi marcin mam pytanie z innej beczki, panowie czy wiecie może jak stwierdzić czy 1.8 tfsi bierze olej? multitronik, ciężko ma z dołu przyspieszyć ale potem coś już idzie, boje się trochę ale właściciel zarzeka się ze nie bierze oleju, skrzynia chodzi Ok itd ale jak hamulec trzymam i lekko gaz to szaleje nie wie czy ruszać czy nie- B8 TrOOOOp
Panowie dużo roboty żeby klimatronik 3strefy z przed lifta zmienić na polift i czy żeby dołożyć grzane maty to dużo roboty w b8 dzieki - Co to za felga?