Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WydRos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WydRos

  1. WydRos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A zakodowało poprawnie ?
  2. WydRos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  3. Co to za felga panowie? Ma dobre ET widać
  4. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie potrzebny ktoś z okolic Tychy Oświęcim z VCP żeby zakodować Lampy led przedlift do b8
  5. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie pytanie, może ktoś miał podobny przypadek po wymianie sterownika MASTER od side assist na sterownik o tych samych br z tego samego roku z ta sama końcówka A bo an poprzednim był błąd napięcia, to teraz błędów brak a świecą cały czas diody z prawej strony, od odpalenia auta jednostajnie jednym światłem, przyciskiem nie da się włączyć side assist w drzwiach kierowcy, po podpięcia vcdsa przycisk swieci ale diody nie, na output test brak reakcji jakies sugestie?
  6. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    4L0092177B masz jeszcze te gadżety?
  7. Aktualnie jakie masz te opony naciągnięte na te 19? Mówisz ze następne będą szersze ? Bo brak rantu
  8. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zamawiałem u niego pare razy co może potwierdzić mam ich w aucie trochę tylko musze posprawdzać jakie to sa szkoda ze chciałeś zbić z ceny która i tak była sztywana jak zaznaczałem przed przyjazdem
  9. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Mam pare ledwo od niego i zawsze byłem zadowolony, pare zostało jeśli jesteś zainteresowany odezwij się
  10. WydRos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  11. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Aa czyli ma być w środku 199 nie 198 ok pasuje Dzieki
  12. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No to jak na złość używek ni ma
  13. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A nie maja być takie ? 8R0199381S? Bo tych co podałeś brak zamiast 8 w środku 9
  14. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wielkie dzieki bo na necie jest z tymi numerami kilkanaście różnych końcowych liter a wszystkie wyglądają identycznie
  15. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie sprawdzi mi ktoś jakie nr poduszki silnika idą do Audi a4 b8 2.0 tdi CR avant 2008r 143km manual 6biegow poduszki silnika i skrzyni
  16. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś mi właśnie wspominał ze oklejal jakaś folia i trzymało super
  17. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Korzystałeś z myjni automatycznych? Bo czasami mi się zdarza a nie chce niespodzianek
  18. Panowie robimy jakaś grupowke na korektę Softu?
  19. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie oklejal ktoś jakaś folia chromy wokół szyb albo malował czymś na czarno i spisuje się przez jakiś czas? Szukam czegoś żeby to zrobić w czerń
  20. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok dzieki
  21. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, czy do Lane assist potrzebny jest SERVOTRONIC?
  22. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie, przod i manual Nie wiem jaka kategoria to była itd ale stał wysoko i zmieniłem na używane 1bv bodajże
  23. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Miałem bo zmieniałem tył na 1bv i zostały na warsztacie sprobuje jutro zadozwnic i ogarnąć czy tego nie wywalili jak będą to możesz brać za free
  24. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Już bym zostawił ta 1strefe jak mówi marcin mam pytanie z innej beczki, panowie czy wiecie może jak stwierdzić czy 1.8 tfsi bierze olej? multitronik, ciężko ma z dołu przyspieszyć ale potem coś już idzie, boje się trochę ale właściciel zarzeka się ze nie bierze oleju, skrzynia chodzi Ok itd ale jak hamulec trzymam i lekko gaz to szaleje nie wie czy ruszać czy nie
  25. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie dużo roboty żeby klimatronik 3strefy z przed lifta zmienić na polift i czy żeby dołożyć grzane maty to dużo roboty w b8 dzieki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.