Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kondi30

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kondi30

  1. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki
  2. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak Tak myślałem że będziesz wiedział :gwizdanie: VAGiem to się robi? Korektę ustawia się w %?
  3. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam pytanie: możliwa jest korekta wskazań spalania na FISie?
  4. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na forum A6 jest o tym trochę http://www.a6klub.pl/a6-c6-27tdi-problem-z-przepustnica-vt15282,120.htm
  5. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dokładnie , W odwrotną stronę można poradzić sobie zakładając pierscienień centrujacy lub rozwiercić mniejszy otwór :>
  6. Autko piękne. Gratulacje. Kiere zmień na Multi
  7. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja robie 2 x 45km dziennie, czasem jeszcze jakaś trasa w weekend + niewiele po mieście, to akurat ładnie zdąży się podładować Zrób sobie "kółko" po małopolsce, to podładujesz go trochę
  8. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    stoisz w garażu czy na zwenątrz ? na zewnątrz
  9. jak C7 to tylko 3.0tfsi cena ta sama a jazda sporo lepsza, wczoraj w w-wie testowałem C7 3.0tfsi i nie mam żadnych złudzeń że 3.0tdi to cienizna przy tym bo też się przejechałem, a do tego dźwięk silnika v6 rewelka Myślę, że 3.0 TDI (313PS) "wciąga " 3.0 TSI bez problemu i ten moment, 650Nm... :gwizdanie:
  10. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie aku cały czas miałem 100%, a dzisiaj rano po odpaleniu Poziom naładowania podczas jazdy rośnie co ok. 10min o 10%, to chyba nie jest źle
  11. U mnie ze zmieniarką było to samo. Żadna płyta nie chciała wejść i wyjść, było słychać tylko mielenie. Prawdopodobnie padła mechanika - u mnie tak było, tylko już nic się nie dało z tym zrobić Próbowało ASO, dwóch "magików" i skończyło się na kupnie zmieniarki na Alledrogo i zdjęciu ochrony komponentu w ASO :gwizdanie:
  12. Ładnna sztuka, zwłaszcza kolor trochę doinwestować i będzie super auto
  13. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Właśnie przeglądałem Twój wątek o zdejmowaniu tapicerki z drzwi, chyba będę musiał to rozebrać...
  14. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy mam małą awarię Klamka zewnętrzna od strony kierowcy nie chce otworzyć mi drzwi Wewnętrzna klamka jest ok i działa. W tym samym czasie pociągnąłem za klamkę i nacisnąłem przycisk otwarcia na pilocie i wtedy już nie mogłem otworzyć drzwi, ale czy może to mieć jakiś związek ze sobą W porównaniu do pozostałych klamek ta "zepsuta" działa dużo lżej, nie stawia żadnego oporu. Poczytałem trochę ten temat od http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22883.0;highlight=klamka+zewnętrzna ale mój przypadek nie ma nic wspólnego z zamarznięciem bo temp. na zewnątrz jest dodatnia. Jakieś pomysły jak to rozwiązać, ktoś miał coś podobnego?? Jaką budowę ma ten mechanizm zamka drzwiach w b8, podrzuciłby ktoś?
  15. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie widziałem jeszcze takiej opcji U siebie w b8 to zrobiłeś?
  16. Turbo w granicach 1500PLN, ale jak dobrze poszukasz to znajdziesz taniej Mówimy o nowej czy używanej? Nowa to ponad 2x tyle
  17. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany, a macie ori żarówki w halogenach? Bo słabo wygląda żółte światło halogenów i ledy lub xeny z przodu auta U Makkiego fajnie to wygląda Wystarczy tam wrzucić zestaw HID czy jeszcze coś trzeba zmieniać?
  18. Turbo w granicach 1500PLN, ale jak dobrze poszukasz to znajdziesz taniej
  19. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    [09 – Cent. Elect.] [Coding - 07] -> [Long Coding Helper] -> Byte 4 Bit 0 - Change 0 to 1 Dzięki A można to zmienić w "zielonym menu" czy tylko VCDS/VAG :gwizdanie:
  20. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Była gdzieś na forum wzmianka (ale nie moge znaleźć) o ustawieniu przeciwmgienych do doświetlenia zakrętów... Załączał to ktoś z Was? Jak to zrobić?
  21. kondi30 odpowiedział(a) na Playboy temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Graty, ładne auto zmień sobie tylko ten FIS na kolor
  22. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zgadza się jest 50% ale na to co zalega w większej ilości w magazynach :gwizdanie: Do tego dochodzi transakcja łączona, czyli kupiz coś a drugą rzecz dostaniesz za pół darmo i próżno szukać tam części do b8 bo jest ich niewiele - tak jest w ASO IDCZAK
  23. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy powiedzcie mi dlaczego numer tych kół zaczyna się od 4k0 http://moto.allegro.pl/oryginalne-kola-zimowe-audi-a4-b8-a6-a4-igly-i1845975260.html pomyłka czy to nie są od b8? a propo co sądzicie, dobre będą na zimę?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.