Treść opublikowana przez kondi30
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Tak Tak myślałem że będziesz wiedział :gwizdanie: VAGiem to się robi? Korektę ustawia się w %?
-
B8 TrOOOOp
Mam pytanie: możliwa jest korekta wskazań spalania na FISie?
-
B8 TrOOOOp
Na forum A6 jest o tym trochę http://www.a6klub.pl/a6-c6-27tdi-problem-z-przepustnica-vt15282,120.htm
-
B8 TrOOOOp
dokładnie , W odwrotną stronę można poradzić sobie zakładając pierscienień centrujacy lub rozwiercić mniejszy otwór :>
-
[ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)
Autko piękne. Gratulacje. Kiere zmień na Multi
-
[ALL B8] przestała działać zmieniarka z cd na 6 płyt przy mmi2
500 + 244 (PLN)
-
B8 TrOOOOp
Ja robie 2 x 45km dziennie, czasem jeszcze jakaś trasa w weekend + niewiele po mieście, to akurat ładnie zdąży się podładować Zrób sobie "kółko" po małopolsce, to podładujesz go trochę
-
B8 TrOOOOp
stoisz w garażu czy na zwenątrz ? na zewnątrz
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
jak C7 to tylko 3.0tfsi cena ta sama a jazda sporo lepsza, wczoraj w w-wie testowałem C7 3.0tfsi i nie mam żadnych złudzeń że 3.0tdi to cienizna przy tym bo też się przejechałem, a do tego dźwięk silnika v6 rewelka Myślę, że 3.0 TDI (313PS) "wciąga " 3.0 TSI bez problemu i ten moment, 650Nm... :gwizdanie:
-
B8 TrOOOOp
U mnie aku cały czas miałem 100%, a dzisiaj rano po odpaleniu Poziom naładowania podczas jazdy rośnie co ok. 10min o 10%, to chyba nie jest źle
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
A6 C7??
-
[ALL B8] przestała działać zmieniarka z cd na 6 płyt przy mmi2
U mnie ze zmieniarką było to samo. Żadna płyta nie chciała wejść i wyjść, było słychać tylko mielenie. Prawdopodobnie padła mechanika - u mnie tak było, tylko już nic się nie dało z tym zrobić Próbowało ASO, dwóch "magików" i skończyło się na kupnie zmieniarki na Alledrogo i zdjęciu ochrony komponentu w ASO :gwizdanie:
-
[B8 CAG] Audi A4 B8 Avant 2.0TDI Szary Lava MY09
Ładnna sztuka, zwłaszcza kolor trochę doinwestować i będzie super auto
-
B8 TrOOOOp
Właśnie przeglądałem Twój wątek o zdejmowaniu tapicerki z drzwi, chyba będę musiał to rozebrać...
-
B8 TrOOOOp
Koledzy mam małą awarię Klamka zewnętrzna od strony kierowcy nie chce otworzyć mi drzwi Wewnętrzna klamka jest ok i działa. W tym samym czasie pociągnąłem za klamkę i nacisnąłem przycisk otwarcia na pilocie i wtedy już nie mogłem otworzyć drzwi, ale czy może to mieć jakiś związek ze sobą W porównaniu do pozostałych klamek ta "zepsuta" działa dużo lżej, nie stawia żadnego oporu. Poczytałem trochę ten temat od http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22883.0;highlight=klamka+zewnętrzna ale mój przypadek nie ma nic wspólnego z zamarznięciem bo temp. na zewnątrz jest dodatnia. Jakieś pomysły jak to rozwiązać, ktoś miał coś podobnego?? Jaką budowę ma ten mechanizm zamka drzwiach w b8, podrzuciłby ktoś?
-
B8 TrOOOOp
Nie widziałem jeszcze takiej opcji U siebie w b8 to zrobiłeś?
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
Turbo w granicach 1500PLN, ale jak dobrze poszukasz to znajdziesz taniej Mówimy o nowej czy używanej? Nowa to ponad 2x tyle
-
B8 TrOOOOp
Pany, a macie ori żarówki w halogenach? Bo słabo wygląda żółte światło halogenów i ledy lub xeny z przodu auta U Makkiego fajnie to wygląda Wystarczy tam wrzucić zestaw HID czy jeszcze coś trzeba zmieniać?
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
Turbo w granicach 1500PLN, ale jak dobrze poszukasz to znajdziesz taniej
-
B8 TrOOOOp
[09 – Cent. Elect.] [Coding - 07] -> [Long Coding Helper] -> Byte 4 Bit 0 - Change 0 to 1 Dzięki A można to zmienić w "zielonym menu" czy tylko VCDS/VAG :gwizdanie:
-
B8 TrOOOOp
Była gdzieś na forum wzmianka (ale nie moge znaleźć) o ustawieniu przeciwmgienych do doświetlenia zakrętów... Załączał to ktoś z Was? Jak to zrobić?
-
[ALL B8] LALA
Graty, ładne auto zmień sobie tylko ten FIS na kolor
-
B8 TrOOOOp
Zgadza się jest 50% ale na to co zalega w większej ilości w magazynach :gwizdanie: Do tego dochodzi transakcja łączona, czyli kupiz coś a drugą rzecz dostaniesz za pół darmo i próżno szukać tam części do b8 bo jest ich niewiele - tak jest w ASO IDCZAK
-
B8 TrOOOOp
Koledzy powiedzcie mi dlaczego numer tych kół zaczyna się od 4k0 http://moto.allegro.pl/oryginalne-kola-zimowe-audi-a4-b8-a6-a4-igly-i1845975260.html pomyłka czy to nie są od b8? a propo co sądzicie, dobre będą na zimę?