Treść opublikowana przez kondi30
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Gratulacje, Super furka z tym motorem! Piękna będzie ta felga
-
[B8 CDH] Sebrna a4 b8
Oprócz pilota jest jeszcze guzik w klapie, do jej zamknięcia (jak jest otwarta). :>
-
[B8 CDH] Sebrna a4 b8
... a jest taki bayer w B8 malo ktora to ma mało która z salonu w PL bo koszt dość wysoki - 2360 PLN Sporo aut z DE ma klapę elektryczną - dość przydatny bajer
-
[B8 CDH] Sebrna a4 b8
Gratulacje, fajna furka. Ładnie się prezentuje W środku możnaby trochę pomodzić Oby służyła.
-
Jakie Końcówki wydechu
Powiem Ci że "na żywo" wyglądają nieźle Widziałem b8 do której koleś dobrał końcówki w zwykłym sklepie motoryzacyjnym (sztuka chyba 40zł). Nie wyglądało to źle, ale jednak ori to ori Możesz jeszcze posukać na ebay: http://shop.ebay.de/i.html?_nkw=Auspuffblende+b8&_sacat=0&_odkw=Auspuffblende+8k0&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313
-
Jakie Końcówki wydechu
W ASO za końcówki wołają 280 PLN więc to na Allegro to jakies nieporozumienie
-
[ALL B8] Koło dojazdowe ( zapasowe)
Witam, miałem podobną sytuacje, na allegro kupiłem oryginał za 500zł, o ile jeszcze nie kupiłeś to zwróc uwagę na wkład i plastiki które się znajdują w około koła zapasowego, są inne. Mi się udało, podjechałem osobiście po koło, koleś handlował częściami do audi i wymienił mi ten wkład z pokrywą plastikową w cenie, jeszcze tylko ori lewarek i klucz do kół bo oczywiście nie było camilo... Jakie dokładnie plastiki kupowałeś do tego zapasu? Znalazłem na Allegro coś takiego http://moto.allegro.pl/audi-a4-8k0-s-line-elementy-z-bagaznika-i1567261126.html i jeszcze takie http://moto.allegro.pl/audi-a4-b8-8ko-styropian-z-bagaznika-do-kombi-i1555677278.html Napisz które Ty masz, żebym nie kupił czegoś zbędnego. Teraz w miejscu koła mam tylko akumulator i zestaw naprawczy przyłapany plastikową śrubą (swoją drogą troche mało miejsca nawet jak na dojazdówkę ). Pozdro.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
MOTUL 8100 x-Clean+ 5W30 - tylko nie kupuj na Allegro - ostatnio miałem okazje porównać podróbkę z allegro x-cessa z ori Motulem. Sam zapach juz odrzucał, kolor tez byl inny - nie wspomne o etykiecie... Oczywiscie zdjecie na aukcji bylo ori. Dzięki za info. Z niepewnego źródła z Allegro na pewno nie kupię.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jaki olejem zalać b8 2.0 TDi 143PS? Przebieg 105 tys.
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Gratki pięknej furki. LED-y na tył i będzie miód Oby służyła.
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
widziałem (i słyszałem) ją już dzisiaj Robi wrażenie
-
[ALL B8] A4 B8 3.0 tdi quattro s-line
Piękne autko no i ten silnik... marzenie
-
[ALL B8] Jaki rozrząd w 2.0 tdi CR 143KM
Dzięki za odpowiedź. Tak myślałem że VAG nie zrezygnuje z kasy za częci i wymianę paska. Widze że masz 3 literowe oznaczenie silnika, czyli auto sprzed października 2009. Nie wiesz może czy te pierwsze silnik na CR o oznaczeniu 3 literowym mają inną konstrukcje, niż 4 literowe, czy są bardziej awaryjne? Bo coś mi się obiło, że mają troche wspólnego z tymi wcześniejszymi na PD. Nie wiesz jak to jest? Pozdrawiam.
-
[ALL B8] Jaki rozrząd w 2.0 tdi CR 143KM
Witam, Jak w temacie, czy 2.0 TDI CR 143 KM jest na pasku czy ma łańcuch?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem w trakcie poszukiwań A4. Mam nadzieję że forum mi w tym pomoże. Pozdrawiam. :>