Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kondi30

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kondi30

  1. kondi30 odpowiedział(a) na kondi30 temat w Audi A4 B8
    Wracając do tematu, po wymontowaniu żarników, ten z pierwszego montażu to Philips xenstart, a wymieniany w drugiej lampie w niemcowni w ASO to Philips XenEcoStart. Zostały wymienione na Osram.
  2. Powoli możesz szykowac się do zmiany auta:wink: Nowe Audi RS6 jest słabsze, ale znacznie szybsze - MotoTok
  3. Trochę lepiej to wygląda niż u mnie bez dystansu:whistling:
  4. Ja właśnie ostatnio glinką potraktowałem takie zabrudzenia i zeszło Fela taka jak moja na lato, ale nie dla mnie na zimę
  5. W Niemcowni serwis w niektórych autach wymienia rozrząd przy 120tys i wklepuje to w książkę - wolałem dmuchać na zimne. Jeżeli chodzi o klapę przepustnicy, to po prostu przy próbie odpalenia silnika auto nie zapaliło - laweta i po podłączeniu kompa wiadomo było, że to ta część. Następnie wymiana i gotowe. Jaki koszt wymiany ? Było o tym gdzieś na forum ? Da sie zrobić samemu albo zapobiegawczo coś przeczyścić ? Za klapę (zamiennik taki jaki idzie na pierwszy montaż) zapłaciłem po rabacie 500zł. Wymiana - pół godziny przez znajomego mechanika. Klapa zamyka się przy gaszeniu auta, a jak odpalasz, to powinna się otworzyć.
  6. W Niemcowni serwis w niektórych autach wymienia rozrząd przy 120tys i wklepuje to w książkę - wolałem dmuchać na zimne. Jeżeli chodzi o klapę przepustnicy, to po prostu przy próbie odpalenia silnika auto nie zapaliło - laweta i po podłączeniu kompa wiadomo było, że to ta część. Następnie wymiana i gotowe.
  7. To samo mam u siebie. Drgania na kierownicy przy wyższych prędkościach to dość stary temat w a4 b8. Wszystkiemu winne są wahacze w początkowych latach produkcji. Jak je wymienisz na nowe (te od 2010r.) powinno być ok:wink:
  8. Skrzypi podłokietnik, skrzypi, nie jesteś sam:wink:
  9. kondi30 odpowiedział(a) na Nsa4 temat w Audi TT/TTS/TT RS
    Bardzo fajne auto. Skoro szukałeś b8, a kupiłeś TT, to trochę różnica...chociażby w wielkości auta:whistling:
  10. Fajny kolor, zabezpiecz lakier przed zimą Na początek z modów to kiera 3 ramienna:naughty: powodzenia
  11. kondi30 odpowiedział(a) na kondi30 temat w Audi A4 B8
    Czyli OSRAM 4150 K to są ori żarniki dawane na pierwszy montaż do b8? Nie wiem jak to jest z innymi samochodami ale *reflektory do b8 bi xenon sa dostarczane do fabryki juz kompletne z przetwornicami ,palnikiem i zarowką kierunku. Palniki ktore wkladali na pierwszy montaz to philips xenstart *9285141294. W ASO Audi wymieniają tylko na OSRAM (obojętne czy ori czy zamiennik).
  12. kondi30 odpowiedział(a) na kondi30 temat w Audi A4 B8
    Podaje dla informacji. Koszt żarnika orygnalnego w ASO 830 PLN/szt., zamiennika 320 PLN/szt. Oryginał różni się tym od zamiennika, że ma oznakowanie VW/AUDI. Obie żarówki to OSRAM. Koszt wymiany w ASO to 260 PLN za jedną szukę. Czas wymiany 1,5h.
  13. U mnie 2.0 TDi CAGA 143km, aktualny przebieg 150tkm. Wymieniany olej i filtr oleju co 15tkm., pozostałe filtry co 30tkm. *120tkm wymiana rozrządu *131tkm wymiana czujnika recylkulacji spalin *144tkm wymiana klapy przepustnicy *150tkm żarnik xenon do wymiany Poza tym coś zaczyna być słychać spod maski (czytając ten wątek to chyba pompa wspomagania), coś tam stuka w przednim zawieszeniu, siłownik klapki wlewu paliwa popsuty. Nic poważnego na razie odpukać nie było.
  14. kondi30 odpowiedział(a) na kondi30 temat w Audi A4 B8
    Czyli OSRAM 4150 K to są ori żarniki dawane na pierwszy montaż do b8?
  15. kondi30 odpowiedział(a) na kondi30 temat w Audi A4 B8
    A jaka jest barwa przy ori żarówkach w b8?
  16. kondi30 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Jak w temacie, jaką żarówkę kupić do A4 b8? Czy któraś z poniższych będzie ok? Jaka jest różnica między taką Start: Żarnik Philips D3S XenStart Audi Nowy Najtaniej !! (2744879905) - motoAllegro a taką EcoStart: Ksenon xenon D3S Philips XenEcoStart Audi A4 A5 (2804486355) - motoAllegro
  17. Widzę, że kolega z wątkiem przeniósł się z forum A6 na forum A4 bo tam okropna cisza w temacie:wink: Furka jest mega, gratulacje:thumbup1: Można sobie wyobrazić jakie będzie nowe RS6
  18. W którym polu jest ta wartość "40", którą trzeba zmienić? U mnie jest tylko wartość 41
  19. Gratulacje autka:thumbup1:, mam ten sam silnik, podobne wyposażenie i też mi side asist nie działa:facepalm: Powodzenia w modach:wink:
  20. No właśnie z tego co znalazłem to w tym pakiecie jest cały środek + felga + zawias Tak jak już napisałem wyżej pomyślałem, że masz s-line wewnętrzny + zewnętrzny, dlatego wsomniałem o tych końcówkach, które oczywiście są w exterieur.
  21. Tak, tak, zasugerowałem się opisem i na szybko pomyślałem, że jest to s-line wewnętrzny + exterieur To pytanie czy stwierdzenie? :> Z tego co wyczytałem na niemieckich stronach sportpaket plus zawierał to co wymieniłem, nakładki na końcówki wydechu sam wrzuciłem. Co do koloru jak zwykle kwestia gustu i potrzeb. Jak dla mnie jedyny słuszny, miałem czarną A3 8L i fakt kolor wymagający w utrzymaniu ale coś za coś Jeżeli chodzi o kolor ro była to oczywiście subiektywna opinia
  22. Gratulacje, dobre wyposażenie:thumbup1: i niestety kolor forda T Nie było nakładek na końcówki wydechu w pełnym s-line:eusathink:
  23. Takie same kupisz w ASO Są one tylko nasuwane na te końcówki co mam teraz czy trzeba coś rzeźbić? Tylko się je nasuwa. W ASO ok. 280PLN:wink:
  24. No bardzo ładnie to wszystko wyszło, jednak fela robi robotę Zrób fotę jak świeci zestaw HID w halogenach:naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.