Treść opublikowana przez kondi30
-
Piłka nożna
Liga Europy IV runda eliminacji: Śląsk Wrocław - Hannover 96 Legia Warszawa - Rosenborg Pierwsze mecze grają u siebie.
-
[ALL B8] Audi a4 b8 lift 2012r. SPRZEDANA
Może się znudziła...
-
[ALL B8] Audi a4 b8 lift 2012r. SPRZEDANA
Ładne masz to poliftingowe autko, gratulacje Ten wygląd można jeszcze poprawić zakładając 18''. Zastanów się jescze, żeby później nie żałować...
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Ładna gratulacje, wrzucaj większe kółko i będzie BTW też mam taką gałkę, nie wiedziałem, że to z wersji sport
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Też leje 8100 x clean+, ale u Dzika nie wiedzieć czemu bardziej polecali Specyfic 507 do naszych silników:wink: BTW już nie masz DPF-a w B8, nie musisz lać z normą 507
-
Audi A4 B8 sedan
Graty. Ładna baza do rezania:wink: na początek fele większą tu widzę
-
[A4 B8] AVANT 2.0TDI By jaguś
BTW to chyba słabo jeździ
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Bo przyzwyczaiłeś sie do swoich mamłych fifek i dlatego ;o)) Może... To s6 z aukcji powyżej ma podobną średnice jak u mnie i jest git
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Ładnie Ci spasowali do zderzaka te końcówki ale ogólnie jako całoś jakoś do mnie nie przemawiają Ale to nie mnie ma się podobać
-
B8 TrOOOOp
Ja mam CB w schowku pod podłokietnikiem - słabo to wygląda, ale nie mam innego miejsca bo pod fotelami mam schowki , antenę mam na podkładce z bezbarwnej folii PVC
-
Side assist nie działa 00447
janiekj, mam dokładnie to samo już od dłuższego czasu. Jak kupiłem auto, to było ok, później zczęło się pier... i teraz już tego nie włączam. Zerzaka nie ściągałem, napięcie mam 17,5V. wrclaguna, który to bezpiecznik trzeba sprawdzić?
-
Czy obecny telewizor bez nawigacji można przeznaczyć do....
A jak mam mmi 2G, to ten sterownik także jest? Co zrobić, żeby oglądać TV, bo pełno jest ogłoszeń w necie nt. odblokowania telewizji podczas jazdy? Można użyć napędu DVD z bagażnika do odczytu płyt z filmem DVD?
-
zmiana profilu z 40 na 45 na 18'
Podawałem na przykładzie Michelin Pilot Sport 3, bo takie posiadam i tam jak już pisałem rant jest duży.
-
zmiana profilu z 40 na 45 na 18'
Ja mam zawias 1BE i ori fele 8J18, opona 245/40/18, zobacz u mnie jak to wygląda. Dla mnie jest ok. Rant przy 245 jest spory.
-
[A4 B8] AVANT 2.0TDI By jaguś
Dokładnie, to już druga avant 120KM na forum. Graty zakupu Te płaskie stołki rzeczywiście do zmiany:wink:
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Zgadza się, po zmianie z zimowych 225 na letnie 245 muszę mocno trzymać kierę, zwłaszcza w koleinach. Przy 245 na 8 calach opona nie jest tak bardzo naciągnięta na felgę i jest ochrona rantu:wink: A jaki masz rozmiar letnich felg? 8J x 18
-
B8 TrOOOOp
Zgadza się, po zmianie z zimowych 225 na letnie 245 muszę mocno trzymać kierę, zwłaszcza w koleinach. Przy 245 na 8 calach opona nie jest tak bardzo naciągnięta na felgę i jest ochrona rantu:wink:
-
B8 TrOOOOp
Ja bym na 18''założył 245/40 a na 18' wejdą 245? bo to chyba rozmiar bardziej pasujacy na 8,5 lub 9 cali fele Takie opony są wyjściowo do ori felg 18'' na 8 cali:naughty: Obręcze ze stopu metali lekkich 8J x 18, z oponami 245/40 R18, 5-ramienne
-
B8 TrOOOOp
Ja bym na 18''założył 245/40
-
B8 TrOOOOp
Też stałem przed takim dylematem (kupowałem na Allegro). Sprzedawca zapewniał mnie, że wszystko jest legalne itd. No i rzeczywiście było, bo po zdjęciu ochrony komponentu w ASO powiedzieli, ze wszystko OK. W ASO łączą się online z niemcownią i zdejmują ochronę.
-
B8 TrOOOOp
Części z pompą wody,po rabatach 800zł, robocizna 300zł. W ASO powiedzieli mi za same części 1500zł jeżeli oddam starą pompę.
-
B8 TrOOOOp
Sorry - pośpiech:grin:. Oczywiście mam CAGA. Ciągle mi ta turbawka CAHA w głowie siedzi
-
B8 TrOOOOp
Też mam CAHA, wymieniłem rozrząd przy 120kkm dla spokoju:wink4: Pasek CONTITECH, rolki INA (takie były ori).
-
[B8 CDNB] 2.0TFSI Daytona Grey S-Line Olaf&Olaf ;)
dr.J pisał, że ma obniżone zaiweszenie, to chyba ma 1BE. Z ET 35 nie będzie obcierać?