Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kondi30

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kondi30

  1. Liga Europy IV runda eliminacji: Śląsk Wrocław - Hannover 96 Legia Warszawa - Rosenborg Pierwsze mecze grają u siebie.
  2. Może się znudziła...
  3. Ładne masz to poliftingowe autko, gratulacje Ten wygląd można jeszcze poprawić zakładając 18''. Zastanów się jescze, żeby później nie żałować...
  4. Ładna gratulacje, wrzucaj większe kółko i będzie BTW też mam taką gałkę, nie wiedziałem, że to z wersji sport
  5. Też leje 8100 x clean+, ale u Dzika nie wiedzieć czemu bardziej polecali Specyfic 507 do naszych silników:wink: BTW już nie masz DPF-a w B8, nie musisz lać z normą 507
  6. Graty. Ładna baza do rezania:wink: na początek fele większą tu widzę
  7. BTW to chyba słabo jeździ
  8. Bo przyzwyczaiłeś sie do swoich mamłych fifek i dlatego ;o)) Może... To s6 z aukcji powyżej ma podobną średnice jak u mnie i jest git
  9. Ładnie Ci spasowali do zderzaka te końcówki ale ogólnie jako całoś jakoś do mnie nie przemawiają Ale to nie mnie ma się podobać
  10. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam CB w schowku pod podłokietnikiem - słabo to wygląda, ale nie mam innego miejsca bo pod fotelami mam schowki , antenę mam na podkładce z bezbarwnej folii PVC
  11. janiekj, mam dokładnie to samo już od dłuższego czasu. Jak kupiłem auto, to było ok, później zczęło się pier... i teraz już tego nie włączam. Zerzaka nie ściągałem, napięcie mam 17,5V. wrclaguna, który to bezpiecznik trzeba sprawdzić?
  12. A jak mam mmi 2G, to ten sterownik także jest? Co zrobić, żeby oglądać TV, bo pełno jest ogłoszeń w necie nt. odblokowania telewizji podczas jazdy? Można użyć napędu DVD z bagażnika do odczytu płyt z filmem DVD?
  13. Podawałem na przykładzie Michelin Pilot Sport 3, bo takie posiadam i tam jak już pisałem rant jest duży.
  14. Ja mam zawias 1BE i ori fele 8J18, opona 245/40/18, zobacz u mnie jak to wygląda. Dla mnie jest ok. Rant przy 245 jest spory.
  15. Dokładnie, to już druga avant 120KM na forum. Graty zakupu Te płaskie stołki rzeczywiście do zmiany:wink:
  16. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    47
  17. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zgadza się, po zmianie z zimowych 225 na letnie 245 muszę mocno trzymać kierę, zwłaszcza w koleinach. Przy 245 na 8 calach opona nie jest tak bardzo naciągnięta na felgę i jest ochrona rantu:wink: A jaki masz rozmiar letnich felg? 8J x 18
  18. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zgadza się, po zmianie z zimowych 225 na letnie 245 muszę mocno trzymać kierę, zwłaszcza w koleinach. Przy 245 na 8 calach opona nie jest tak bardzo naciągnięta na felgę i jest ochrona rantu:wink:
  19. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja bym na 18''założył 245/40 a na 18' wejdą 245? bo to chyba rozmiar bardziej pasujacy na 8,5 lub 9 cali fele Takie opony są wyjściowo do ori felg 18'' na 8 cali:naughty: Obręcze ze stopu metali lekkich 8J x 18, z oponami 245/40 R18, 5-ramienne
  20. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja bym na 18''założył 245/40
  21. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Też stałem przed takim dylematem (kupowałem na Allegro). Sprzedawca zapewniał mnie, że wszystko jest legalne itd. No i rzeczywiście było, bo po zdjęciu ochrony komponentu w ASO powiedzieli, ze wszystko OK. W ASO łączą się online z niemcownią i zdejmują ochronę.
  22. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Części z pompą wody,po rabatach 800zł, robocizna 300zł. W ASO powiedzieli mi za same części 1500zł jeżeli oddam starą pompę.
  23. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sorry - pośpiech:grin:. Oczywiście mam CAGA. Ciągle mi ta turbawka CAHA w głowie siedzi
  24. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Też mam CAHA, wymieniłem rozrząd przy 120kkm dla spokoju:wink4: Pasek CONTITECH, rolki INA (takie były ori).
  25. dr.J pisał, że ma obniżone zaiweszenie, to chyba ma 1BE. Z ET 35 nie będzie obcierać?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.