Treść opublikowana przez kondi30
-
B8 TrOOOOp
Ja dałem 400zł za dojazd. Jakby ktoś "potrzebował" to też mam naprawczy do opchnięcia Nie ma co ryzykowć z naprawczym bo wtedy przecięta opona = laweta
-
B8 TrOOOOp
a ja się łudziłem, że się da...
-
B8 TrOOOOp
Piękna możę za kilka lat się taką kupi... :gwizdanie:
-
B8 TrOOOOp
Nareszcie cała b8 będzie w "jednym flaku"
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
Nie jest najgorzej Widze że końcówki wydechu trochę się wygięły, można przy okazji zmienić na wydech z 3.0TDI :gwizdanie:
-
[B8 CAG] Co ile wymieniać rozrząd??
W ASO podają, żeby wymieniać przy 160...180tys. W DE wymieniają przy 120tys. i komu tu wierzyć...
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Też się nad takimi zastanawiam :> Te pierwsze chyba będą lepsze
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Kolega endriuu mi polecił MOTUL 8100 x-Clean+ 5W30 i jest ok Weszło 5l
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
wrclaguna, Ciebie zapytam, bo na pewno będziesz wiedział zrobiłeś u siebie obniżanie lusterka przy włączaniu wstecznego? jak to zrobić? :gwizdanie:
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
tak właśnie chciałem spróbować, żeby na 8-mio działał wizualnie sam tył tylko kupować sterownik, żeby się przekonać, że np nie działa
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Taaaki bajer to Side asist Jak się jedzie na trzypasmowej drodze, na środkowym pasie przy dużym ruchu to cały czas świeci na obu lusterkach :>
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Sprobuj wejsc w Park Asist 10 w Kodowanie a pozniej w LongCoding Helper i odznacz Bit 4 zobaczymy czy przyjmie twoj 4-o kanalowy sterownik PDC dzięki za pomoc, ale nie przyjmuje mojego 4-o kanałowego sterownika PDC nie będzie wizualizacji przy parkowaniu...
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Myślałem, że masz u siebie SIDE ASIST, bo tak pisałeś w wyposażeniu, a tu u widze przycisku brak U mnie wygląda to tak:
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
wrc, a jeżeli mam tylko PDC na tył, to można zrobić tak, żeby przy włączeniu biegu wstecznego uruchamiał się graficzny asystent parkowania na sam tył?
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 18:34_________________________________________________ Co z tym mozna zrobic? Możesz sobie kupic nakładki- w ASO ok 280zł albo zmienić wydech na ten z 3.0tdi No chyba że wogole zmienisz na np. Milteka, ale to juz trochę kosztuje Jakie są koszta wydechu z 3.0 tdi? Ma ktoś fotki tych nakładek? Nie moge znaleźć;/ Wydech z 3.0 tdi ostatnio zakładał wrclaguna, to dopytaj. Nakładki masz tutaj: http://allegro.pl/nowe-oryginalne-koncowki-tlumika-audi-q5-a4-8k-b8-i1714211923.html
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
_________________________________________________ Co z tym mozna zrobic? Możesz sobie kupic nakładki- w ASO ok 280zł albo zmienić wydech na ten z 3.0tdi No chyba że wogole zmienisz na np. Milteka, ale to juz trochę kosztuje
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
Graty zakupu Kolejna biała na forum -trzeba tylko troche o nia dbac :> fajne mody, tylko cos mi tu nie gra: chrom relingi, chrom dookoła szyb, chcesz pion chromy w grillu, czarny dach,lusterka i felgi - albo wszystko w czerni i wywal chromy przy szybach albo wrzuc planowany grill nie maluj felg i nie oklejaj dachu i lusterek Co do spalania to do FIS-a dolicz jeszcze 0,2l/100km, a jak zalożysz 19'' i opony 255 to jeszcze Ci wzrosnie. Tylko przy 120KM i takich gumach to już będziesz miał taczkę z auta i trzeba będzie zrobic program Jakie masz zawieszenie, bo troche wysoko stoi? Zapodaj wyposażenie i foty wnętrza. Bezwaryjności
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Pod koniec wakacji nie będzie już co robić ja tyż ja tyż Zróbmy w centrum Polski spota pt. WRC modzi w autach :>
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
od razu inne auto na tych rotorach
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
dlatego najlepiej sprawdzić na jednej stacji przy tym samym dystrybutorze umnie na FIS wychodzi ok. 0,2L mniej niż z tankowania.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Jak na 211 KM w Pb to super wynik Mojej żony ibiza 1.4 100KM pali tyle samo trudzi, kuredu a sprawdzaliście jak się ma wskazanie z FIS do zużycia wychodzącego z zatankowanego paliwa :gwizdanie:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Wydaje mi się, że to jest seria dla S4 b8 (w 18'') http://www.fourtitude.com/news/publish/Audi_News/article_3563.shtml
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Z taką felą można jechać Z zewnątrz auto już wygląda, teraz można rezać środek
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Wielkie dzięki. Musze sobie gdzieś odblokować to menu i wreszcie zmienić język
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
WRC gratki fury Z dnia na dzień będzie coraz piękniejsza Powodzenia w dalszym modzeniu Jakie funkcje są w tym ukrytym menu w MMI 2G?