Treść opublikowana przez kondi30
-
[B8 CAG] Audi A4 B8 Avant 2.0TDI Szary Lava MY09
tez mnie wirus kusi, ale nie wiem gdzie pojechac ... Też się nad tym zastanawiam. Najlepiej do MR MOTORS
-
[B8 CDNB] 2.0TFSI Daytona Grey S-Line Olaf&Olaf ;)
Wypasik jest:good:Gratulacje.
-
[B8 CAG] Audi A4 B8 Avant 2.0TDI Szary Lava MY09
IRON X:good: Nie wiedziałem, że ten centralny głośnik jest taki mały Bo daje "czadu" konkretnie:naughty:
-
B8 TrOOOOp
Ja płaciłem 244PLN
-
B8 TrOOOOp
Pierwsza jazda A4 2012 (wideo) http://www.autokrata.pl/artykul/wideo-pierwsza-jazda-audi-a4-2012-13021 Reportera sami oceńcie
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
O kurde To jest właśnie zazdrość
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Bit miałem już ustawiony na "1" i dalej nic
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
tak valcona i sportowe fotele, które prawdę mówiąc są średnie w porównaniu z bmw 5 i tamtymi fotelami sportowymi Bardzo ładne te fotele, zastanawiam się czy trzymanie boczne nie jest słabsze niż przy sportowych fotelach w a4 b8:eusathink: Teraz w A6 dostępny jest pakiet promocyjny Prime ze skórą Milano, ale Twoja Valcona lepsza:naughty:
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
Super fura Graty. Nareszcie jakieś inne połączenie kolorów, a nie wszystko co białe na zewnątrz to czarne w środku To jest skóra Valcona + sportowe fotele?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Ładnie to teraz wygląda. Graty
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Dlaczego nie mogę wejść w podświetlenie tła w MMI? Zaznaczyłm Interior lighting w zielonym menu i nic
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Trochę śmieszna ta lampka bez QQ1...obowiązkowo do wymiany
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Grzegorz i co sprawdzałeś to ?? Sprawdzimy na SPOCIE Po sprawdzeniu podzielcie się na forum:wink:
-
B8 TrOOOOp
Po czym poznać, które zwrotnice każdy z nas ma na aucie?
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
Biały to biały:good: zwłaszcza tak pięknie wyczyszczony:naughty:
-
B8 TrOOOOp
Mnie też się podobają i takie właśnie mam niestety występują tylko w 18''...
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
To już dziś, więc czekamy na foty
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Cuber, w tym ASO to zrobili Ci przejściówki do tych ledów czy po prostu lutowanie jak wrc ?
-
B8 TrOOOOp
Jak dla mnie to okropne te balony - na zdjęciu z boku wygląda jak traktor Może gdyby te 20' miały inny wzór...
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Graty VIP-a
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
W Łodzi zdjęcie ochrony komponentu płaciłem 244 PLN, a za kodowanie kluczyka policzyli sobie 340PLN
-
[ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)
No i pięknie, kiera super Teraz bierz się za kolorowy FIS
-
B8 TrOOOOp
A jak u Was z grzaniem samochodu przy obecnych mrozach? Osiągacie 90'C, bo ja mam max 80 - 85' ?
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
a gdzie foty? :gwizdanie:
-
B8 TrOOOOp
U mnie rano -10' i po 45km trasy auto zagrzało się tylko do 80'