Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzięki Mati
  2. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie jakie żarówki idą w halogeny ? H11 ?
  3. Dzisiaj już rano miałem testy po drodze do pracy... człowiek szybko przyzwyczaja się do dobrego Te kable to puszczałeś od blendy od ledów aż do jakiejś kostki w aucie ?
  4. No to mniej rezania miałeś ogólnie fotochromy to mega praktyczny mod
  5. Wiesz ile procent przyciemnienia masz na tyle ? Fajnie to wygląda, nie za ciemne, nie za jasne
  6. Co z tymi szybami tylnymi ? Przyciemnione one są ? Jakiś opis w pierwszym poście pyknij coby to jakoś wyglądało
  7. Lusterka juz z 4 miechy, ale nie mogłem zabrać się za fotochrom czemu miałeś dziwnie instalację?
  8. Odpaliłem twoje fotochromy w końcu przez tydzień banan na twarzy jak nic
  9. Dzięki. Obrysówki nadają charakter W DRL dałem żarówkę barwioną na niebiesko. Fajny efekt na żywo i plus za to, że nie trzeba rezystorów dodawać
  10. Mały up Ostatnio walczyłem z montażem Bose Trochę walki było ale wsio ogarnięte i warto było, brakuje blend i głośnika centralnego Po montażu na spokojnie wybrałem się przejechać i pyknąć jakieś fotki, udało mi się również przyłapać wolno stojące B9
  11. 16" cali nie zakładaj. 16 powinny być zakazane Et to zależy od tego czy chcesz aby fela była na zewnątrz lub wewnątrz. Fele z 57.1 oraz wyżej wchodzą bez problemu. Wiadoma sprawa, że trzeba dac pierścień jeżeli chcesz 66,6
  12. Mega auto buda a5 jest super ale w wersji Rs już niczego jej nie brakuje Gdzie najwazniejsza fota, czyli motorowni?
  13. Musze kupić, ale będą te same: 235/35R19 Fulda Sportcontrol Zima idzie i nikt nie ma "moich" opon. Jeszcze myślę o nokian z-line, goodyear asymmetric 2, ale nie mogę trafić foto jak 235/35 układają się na 9J. Ja mam Nokian'y zLine tyle, że 225/35 na 9j felga rs6 c5 . Mam też fotę pirelli 235/35 na 9j też na mojej feldze. Nokian'y zLine są mega na mokrej nawierzchni
  14. Jest wklęsłość Opony dajesz te same co miałeś czy coś innego zakładasz ?
  15. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kaju PW
  16. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A wiec tak. Kupilem ori wiązke z systemu bose gotową do obsadzenia w kostkach przy radii oraz tylnej dużej kostce którą wpinamy do wzmaka. Piny obsadzilem wdlug schematu. Byly dwie wiązki które posiadały grubsze kable. Jeden był od zasilania i rozdzielał sie do bezpiecznika, zasilania wzmaka oraz radia. Był tez masowy gruby brazowy i z niego szedł jeden kabel z Oczkiem do mocowania za licznikiem, jeden do czarnej wtyczki gruby, 3 jako pin bose wtyk 7 w niebieskiej kostce oraz 4 do zielonej kostki we wtyk 8. W takim razie ktory to ekran bo ciągle nie mogę tego ogarnąć
  17. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tylko gdzie spierdzielilem Szybciej bedzie jak napiszesz ktory to ekran... Chodzi Ci o ta wiazke 5 pinow razem zlaczonych czarna izolacj? Moze wina lezy masie ktora dokrecilem do starego oczka za licznikiem po prawej stronie?? Edit: Zapomniałem dodać, że nie zakodowałem radia na bose i nie podłączyłem centralnego głośnika
  18. Hejo  Panowie mam mały problem. Przez weekend rezałem Bose. Wsio na oryginalnej wiązce. Przepiąłem piny jak nakazuje schemat i podczas włączonego radia jak dam "mute" albo ustawie głośność na zero jest szum w głośnikach... Ponadto po wyłączeniu Rns-e wyłącza się wyświetlacz ale wentylator w radiu chodzi cały czas oraz głośniki szumią. Dzieje się to nawet jak zamknę auto i odczekam kilka minut. Oprócz tego wszystkiego po odtworzeniu auta oraz przekręceniu stacyjki radio się załącza. Wcześniej jak wyłączyłem radio przed zgaszeniem auta oraz jego zamknięciem nie włączało się po przekręceniu stacyjki w 1 oraz 2 pozycję. Prosiłbym o jakieś podpowiedzi co jeszcze sprawdzić albo co zmienić 
  19. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Na ori czyli od wzmaka ida ori kable az po piny w kostkach. Mikrofon dalem w slupek ale nie podlaczony bo nie mam reszty mikro. Jak odpale dalej jest szum. Jak zamkne auto tez jest szum i radio chodzi caly czas :/ A i jak daje głośniej to szum sie nie nasila. Jak podłączam kostke z tylu to mam 3 pipkania od sprawdzania micro. Wiatrak smiga w radiu caly czas. Wczesniej przed wymiana nie bylo czegos takiego. Moze gdzieś jakies zasilanie dodatkowe jest podpiete? Instalacja byla podlaczana wedlug schematu...
  20. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Spoko, dzisiaj już czasu nie miałem sprawdzić napięcia więc, żeby rano spokojnie wyruszyć do pracy navi śpi na chacie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.