Treść opublikowana przez Norbas
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Dzisiaj już rano miałem testy po drodze do pracy... człowiek szybko przyzwyczaja się do dobrego Te kable to puszczałeś od blendy od ledów aż do jakiejś kostki w aucie ?
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
No to mniej rezania miałeś ogólnie fotochromy to mega praktyczny mod
-
Moje A4 B7 S-line
Wiesz ile procent przyciemnienia masz na tyle ? Fajnie to wygląda, nie za ciemne, nie za jasne
-
Moje A4 B7 S-line
Co z tymi szybami tylnymi ? Przyciemnione one są ? Jakiś opis w pierwszym poście pyknij coby to jakoś wyglądało
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Ładnie wyszło
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Lusterka juz z 4 miechy, ale nie mogłem zabrać się za fotochrom czemu miałeś dziwnie instalację?
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Odpaliłem twoje fotochromy w końcu przez tydzień banan na twarzy jak nic
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Zwykła BA15s P21W barwiona na niebiesko Kolejna akcja
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Napisz mi maila na PW to Ci wyślę
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Dzięki. Obrysówki nadają charakter W DRL dałem żarówkę barwioną na niebiesko. Fajny efekt na żywo i plus za to, że nie trzeba rezystorów dodawać
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Mały up Ostatnio walczyłem z montażem Bose Trochę walki było ale wsio ogarnięte i warto było, brakuje blend i głośnika centralnego Po montażu na spokojnie wybrałem się przejechać i pyknąć jakieś fotki, udało mi się również przyłapać wolno stojące B9
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Przy feldze 8Jx17" ET43 a przy 7,5Jx17" chyba ET38. Czemu chcesz stal zakładać?
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
16" cali nie zakładaj. 16 powinny być zakazane Et to zależy od tego czy chcesz aby fela była na zewnątrz lub wewnątrz. Fele z 57.1 oraz wyżej wchodzą bez problemu. Wiadoma sprawa, że trzeba dac pierścień jeżeli chcesz 66,6
-
RS5 8T 4.2 V8 FSI 450PS Daytona Grey
Mega auto buda a5 jest super ale w wersji Rs już niczego jej nie brakuje Gdzie najwazniejsza fota, czyli motorowni?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Jak Ty mi ryjesz beret tym autem, peeetarda
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Musze kupić, ale będą te same: 235/35R19 Fulda Sportcontrol Zima idzie i nikt nie ma "moich" opon. Jeszcze myślę o nokian z-line, goodyear asymmetric 2, ale nie mogę trafić foto jak 235/35 układają się na 9J. Ja mam Nokian'y zLine tyle, że 225/35 na 9j felga rs6 c5 . Mam też fotę pirelli 235/35 na 9j też na mojej feldze. Nokian'y zLine są mega na mokrej nawierzchni
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Jest wklęsłość Opony dajesz te same co miałeś czy coś innego zakładasz ?
- B7 Crew
-
B7 Crew
A wiec tak. Kupilem ori wiązke z systemu bose gotową do obsadzenia w kostkach przy radii oraz tylnej dużej kostce którą wpinamy do wzmaka. Piny obsadzilem wdlug schematu. Byly dwie wiązki które posiadały grubsze kable. Jeden był od zasilania i rozdzielał sie do bezpiecznika, zasilania wzmaka oraz radia. Był tez masowy gruby brazowy i z niego szedł jeden kabel z Oczkiem do mocowania za licznikiem, jeden do czarnej wtyczki gruby, 3 jako pin bose wtyk 7 w niebieskiej kostce oraz 4 do zielonej kostki we wtyk 8. W takim razie ktory to ekran bo ciągle nie mogę tego ogarnąć
-
B7 Crew
Tylko gdzie spierdzielilem Szybciej bedzie jak napiszesz ktory to ekran... Chodzi Ci o ta wiazke 5 pinow razem zlaczonych czarna izolacj? Moze wina lezy masie ktora dokrecilem do starego oczka za licznikiem po prawej stronie?? Edit: Zapomniałem dodać, że nie zakodowałem radia na bose i nie podłączyłem centralnego głośnika
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Hejo  Panowie mam mały problem. Przez weekend rezałem Bose. Wsio na oryginalnej wiązce. Przepiąłem piny jak nakazuje schemat i podczas włączonego radia jak dam "mute" albo ustawie głośność na zero jest szum w głośnikach... Ponadto po wyłączeniu Rns-e wyłącza się wyświetlacz ale wentylator w radiu chodzi cały czas oraz głośniki szumią. Dzieje się to nawet jak zamknę auto i odczekam kilka minut. Oprócz tego wszystkiego po odtworzeniu auta oraz przekręceniu stacyjki radio się załącza. Wcześniej jak wyłączyłem radio przed zgaszeniem auta oraz jego zamknięciem nie włączało się po przekręceniu stacyjki w 1 oraz 2 pozycję. Prosiłbym o jakieś podpowiedzi co jeszcze sprawdzić albo co zmienić 
-
B7 Crew
Na ori czyli od wzmaka ida ori kable az po piny w kostkach. Mikrofon dalem w slupek ale nie podlaczony bo nie mam reszty mikro. Jak odpale dalej jest szum. Jak zamkne auto tez jest szum i radio chodzi caly czas :/ A i jak daje głośniej to szum sie nie nasila. Jak podłączam kostke z tylu to mam 3 pipkania od sprawdzania micro. Wiatrak smiga w radiu caly czas. Wczesniej przed wymiana nie bylo czegos takiego. Moze gdzieś jakies zasilanie dodatkowe jest podpiete? Instalacja byla podlaczana wedlug schematu...
- B7 Crew