Treść opublikowana przez Norbas
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Może do lata cos wymyślę... Tylko wtedy zostaną ramki, a nie chce ich ruszać jezeli przy wymianie musze wyciągać szyby... Wiesz cos na ten temat?
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
No powodzenia z budową, dużo wytrwałości Ci się przyda Co do GPS'a to myślałem, że już po bo coś wspominałeś Kilka fotek z małej sesji :
- B7 Crew
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Recaro fajna sprawa, te co masz mega mi się podobają ale bardziej pasowałoby mi coś z alcantarą Najpierw jednak jakiś program i hamulec muszę zapodać. Ostatnio trochę poganiałem po DE i przydałby się zapas podczas przyśpieszania jak i hamowania....
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
No to będę ich atakował i spytam o ofertę Jak tam recarosy na dłuższej trasie ?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Wlasnie chce sie umówić do jakiegoś tunera przed swietami a pamietam, ze Ty robiłeś w BMG Tuning. Trochę już pojedziłeś więc twoja opinia jest cenna dla mnie zastanawiam sie właśnie nad nimi albo vagtune oborniki bądź ecuproject Masz zamiar jeszcze coś dłubać w silniku?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Jak tam furą sie sprawuje po programie?
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Auto garażować? Rozklejałeś lampy? Właśnie wjechałem do garażu i zaparowały. Wcześniej jedna parowała przez zmianę temperatur nawet na dworze a druga nic... Lampy nie były rozklejane tylko wyciągane... może gdzieś wentylacja przytkana...
- B7 Crew
- B7 Crew
-
A4 B7 CCWA Brilliant Red Avant , ROTOR 19" STAGE PERUN 344KM/620 Nm ostatnia str.
Tego nie wiedziałem ale cos musi miec na rzeczu motul bo jak lałem go do b5 to praca silnika była twardsza niż na castrolu :/ Ja obecnie w 1.9 BRB używam Valvoline SynPower Xtreme XL-III C3 5W30 i jestem zadowolony. Co do wtrysków to myślałem, ze droższa impreza bedzie ale w sumie przy wymianie 6 robi sie juz fajna suma...
-
A4 B7 CCWA Brilliant Red Avant , ROTOR 19" STAGE PERUN 344KM/620 Nm ostatnia str.
Super auto i do tego ten silnik ja bym poszedl w lepszy olej. Valvo, motul albo LM millers wedlug mnie to średniak. Z wymianą oleju niea co zwlekać do 12tys. Tak ogóle to jaki koszt wtryskow?
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Nieźle pomodzona motorownia kolor jeden z lepszych
- B7 Crew
-
[B7] Audi a4
Jak wcisniesz hamulec to też sie pali czy kontrolka świec gaśnie calkowicie? Żarówki tez ci sie spalily na tyle?
-
Golf 5, problem z wentylatorami
Mam problem z wentylatorami w golfi 5. Silnik 1.4 16V. Ostatnio pojawiła się kontrolka check engine więc sprawdzałem błędy i znalazłem... - 18080 - Coolant Fan Control 1 P1672-004 - Open or Short to Ground - intermitten oraz ten sam ale na końcu jest Mil ON. Odpinałem kostkę od wentylatorów i czyściłem. Odpinałem kostkę od czujnika cieczy chłodzącej przy chłodnicy. Po rozpiętej kostce przekręciłem zapłon i nic się nie działo, włączyłem silnik i po chwili mały wiatrak zaczął pracować. Dwa razy uderzyłem w duży i też zaczął chodzić. Wyłączyłem, włączyłem jeszcze raz i chodziły oby dwa. Pojechałem się przejechać, błąd oczywiście usunąłem i czekałem na postoju aż któryś wentylator ruszy... niestety żaden nie ruszył nawet przy 110*C :? ruszyłem i temperatura spadła. Jak klimę włączam to mały wentylator też się nie załącza. Czekam na wasze podpowiedzi bo już nie ogarniam... W między czasie co jakiś czas wyskakuje check engine Tak w ogóle to kiedy powinien się załączyć duży wentylator ? 96*C ?? Jeżeli wentylatory śmigają po odpięciu kostki to znaczy, że są sprawne prawda ? ECU nie daje prądu na wentylatory ? Jak to sprawdzić ? Wentylatory klimy chodzą do 86*C a potem przestają. Od 86*C powinien się włączyć wentylator schładzający temperaturę silnika ale tego nie robi...
-
B7 Crew
też tak wymieniałem, u mnie poszło bez problemu i to chyba najszybszy sposób z demontażem zderzaka schodzi dłużej. Mi tyle zeszło, że szybciej bym ściągnął i założył ten zderzak... a i tak nie wymienione żarniki na weekend druga runda i już wykręcę lampy to od razu uszczelnię jedną
- B7 Crew
-
B7 Crew
Że miejsca mało to owszem, wtyki nie ruszane to mocno aczkolwiek z czuciem i pójdą.Podejrzewam, że od nowosci siedzą zarniki. Z wyczuciem nie dalem rady wyciągnąć, bardziej to musiałem szarpać aż blaszki po dwóch stronach wyskoczyło... :facepalm. Żeby wyciągnąć lampy muszę cały zderzak ściągać czy wystarczy delikatnie odsunąć? Druga sprawa to czy tą przedłużke z torxem do srub po bokach dostane w aso?
-
B7 Crew
Próbowałem dzisiaj wymienić żarniki z "miejsca" Ogólnie to masakra z dostępem i odpięciem wtyczek od żarnika. Jakby mógł ktoś rzucić jakąś poradą byłbym wdzięczny. Martwią mnie wtyczki bo cholernie ciężko je odpiąć, a potem podpiąć....
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Ładnie wygląda furmanka, koło jest w pyte Jak będziesz chciał sprzedać te chlapacze to daj znać
-
A4 B7 3.0TDI ASB - Black Avant 282hp/605nm /Gwint KONI/ IFG10 19"
Zadowolony z moda ? Gumki na kluczyku przydało by się zmienić