Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Może do lata cos wymyślę... Tylko wtedy zostaną ramki, a nie chce ich ruszać jezeli przy wymianie musze wyciągać szyby... Wiesz cos na ten temat?
  2. No powodzenia z budową, dużo wytrwałości Ci się przyda Co do GPS'a to myślałem, że już po bo coś wspominałeś Kilka fotek z małej sesji :
  3. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Właśnie wyschły i uszczelniłem wkręty do regulacji... zobaczymy czy to coś może
  4. Recaro fajna sprawa, te co masz mega mi się podobają ale bardziej pasowałoby mi coś z alcantarą Najpierw jednak jakiś program i hamulec muszę zapodać. Ostatnio trochę poganiałem po DE i przydałby się zapas podczas przyśpieszania jak i hamowania....
  5. No to będę ich atakował i spytam o ofertę Jak tam recarosy na dłuższej trasie ?
  6. Wlasnie chce sie umówić do jakiegoś tunera przed swietami a pamietam, ze Ty robiłeś w BMG Tuning. Trochę już pojedziłeś więc twoja opinia jest cenna dla mnie zastanawiam sie właśnie nad nimi albo vagtune oborniki bądź ecuproject Masz zamiar jeszcze coś dłubać w silniku?
  7. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Hmm.... w B7 też to nawale tam smaru i zobaczymy Dzięki
  8. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Chodzi Ci o te dwa białe wkręty od góry, te co się reguluje poziom i pion ?
  9. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ta ładna pogoda w NO Spoko jakoś wygrzeje ale co dalej. Wydaje mi się, że dalej będzie to wracać
  10. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Auto garażować? Rozklejałeś lampy? Właśnie wjechałem do garażu i zaparowały. Wcześniej jedna parowała przez zmianę temperatur nawet na dworze a druga nic... Lampy nie były rozklejane tylko wyciągane... może gdzieś wentylacja przytkana...
  11. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak się nie mylę to jest możliwość przestawienia przesłon ... Ale to musi potwierdzić ktoś ogarnięty
  12. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jakieś patenty na parowanie lamp ? Wymieniłem żarniki i parują dziady. Wcześniej jeden delikatnie a teraz dwa parują w środku okrutnie
  13. Tego nie wiedziałem ale cos musi miec na rzeczu motul bo jak lałem go do b5 to praca silnika była twardsza niż na castrolu :/ Ja obecnie w 1.9 BRB używam Valvoline SynPower Xtreme XL-III C3 5W30 i jestem zadowolony. Co do wtrysków to myślałem, ze droższa impreza bedzie ale w sumie przy wymianie 6 robi sie juz fajna suma...
  14. Super auto i do tego ten silnik ja bym poszedl w lepszy olej. Valvo, motul albo LM millers wedlug mnie to średniak. Z wymianą oleju niea co zwlekać do 12tys. Tak ogóle to jaki koszt wtryskow?
  15. Nieźle pomodzona motorownia kolor jeden z lepszych
  16. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Właśnie miałem pisać, żeby uderzył w Twój temat
  17. Norbas odpowiedział(a) na Virnik temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Jak wcisniesz hamulec to też sie pali czy kontrolka świec gaśnie calkowicie? Żarówki tez ci sie spalily na tyle?
  18. Mam problem z wentylatorami w golfi 5. Silnik 1.4 16V. Ostatnio pojawiła się kontrolka check engine więc sprawdzałem błędy i znalazłem... - 18080 - Coolant Fan Control 1 P1672-004 - Open or Short to Ground - intermitten oraz ten sam ale na końcu jest Mil ON. Odpinałem kostkę od wentylatorów i czyściłem. Odpinałem kostkę od czujnika cieczy chłodzącej przy chłodnicy. Po rozpiętej kostce przekręciłem zapłon i nic się nie działo, włączyłem silnik i po chwili mały wiatrak zaczął pracować. Dwa razy uderzyłem w duży i też zaczął chodzić. Wyłączyłem, włączyłem jeszcze raz i chodziły oby dwa. Pojechałem się przejechać, błąd oczywiście usunąłem i czekałem na postoju aż któryś wentylator ruszy... niestety żaden nie ruszył nawet przy 110*C :? ruszyłem i temperatura spadła. Jak klimę włączam to mały wentylator też się nie załącza. Czekam na wasze podpowiedzi bo już nie ogarniam... W między czasie co jakiś czas wyskakuje check engine Tak w ogóle to kiedy powinien się załączyć duży wentylator ? 96*C ?? Jeżeli wentylatory śmigają po odpięciu kostki to znaczy, że są sprawne prawda ? ECU nie daje prądu na wentylatory ? Jak to sprawdzić ? Wentylatory klimy chodzą do 86*C a potem przestają. Od 86*C powinien się włączyć wentylator schładzający temperaturę silnika ale tego nie robi...
  19. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    też tak wymieniałem, u mnie poszło bez problemu i to chyba najszybszy sposób z demontażem zderzaka schodzi dłużej. Mi tyle zeszło, że szybciej bym ściągnął i założył ten zderzak... a i tak nie wymienione żarniki na weekend druga runda i już wykręcę lampy to od razu uszczelnię jedną
  20. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Z pozycjami tez mialo byc w miare latwo Dzieki za podpowiedzi Przedluzka juz zamowiona. Fajnie bo ma twa torx'y TX 30 oraz TX 25
  21. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Że miejsca mało to owszem, wtyki nie ruszane to mocno aczkolwiek z czuciem i pójdą.Podejrzewam, że od nowosci siedzą zarniki. Z wyczuciem nie dalem rady wyciągnąć, bardziej to musiałem szarpać aż blaszki po dwóch stronach wyskoczyło... :facepalm. Żeby wyciągnąć lampy muszę cały zderzak ściągać czy wystarczy delikatnie odsunąć? Druga sprawa to czy tą przedłużke z torxem do srub po bokach dostane w aso?
  22. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Próbowałem dzisiaj wymienić żarniki z "miejsca" Ogólnie to masakra z dostępem i odpięciem wtyczek od żarnika. Jakby mógł ktoś rzucić jakąś poradą byłbym wdzięczny. Martwią mnie wtyczki bo cholernie ciężko je odpiąć, a potem podpiąć....
  23. Ładnie wygląda furmanka, koło jest w pyte Jak będziesz chciał sprzedać te chlapacze to daj znać
  24. Zadowolony z moda ? Gumki na kluczyku przydało by się zmienić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.