Treść opublikowana przez Norbas
-
B7 Crew
Panowie mam mały problem. Przez weekend rezałem Bose. Wsio na oryginalnej wiązce. Przepiąłem piny jak nakazuje schemat i podczas włączonego radia jak dam "mute" albo ustawie głośność na zero jest szum w głośnikach... Ponadto po wyłączeniu Rns-e wyłącza się wyświetlacz ale wentylator w radiu chodzi cały czas oraz głośniki szumią. Dzieje się to nawet jak zamknę auto i odczekam kilka minut. Oprócz tego wszystkiego po odtworzeniu auta oraz przekręceniu stacyjki radio się załącza. Wcześniej jak wyłączyłem radio przed zgaszeniem auta oraz jego zamknięciem nie włączało się po przekręceniu stacyjki w 1 oraz 2 pozycję. Prosiłbym o jakieś podpowiedzi co jeszcze sprawdzić albo co zmienić
-
Audi a4 b7 RS4/S4 Look !
Co masz za xenon w lampach oraz jaką barwę ?
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
No, no, ale ciężko dorwać podciętą z perforowaną skórą....
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Ta TT/RS6 jest mega
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Tyle, że ty masz z przed 2007r. A od 2007 jeszcze zmienili niby na lepsze głośniki i sub ze wzmacniaczem. Ja to się boje czy nie będzie gorzej po wymianie bo moje aż tak żle nie grają. Ponoć Harman pod koniec produkcji też zmienił komponenty... No nic zobaczymy... jak będzie gorzej to plus tego wszystkiego będzie taki, że wyczyszczę sobie dywan oraz fotele wyczyszczę i nasmaruje balsamem
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Właśnie zacząłem działać, wsio juz wyprute w aucie i kładę kable... Podejrzewam, że jakbyś założył wsio na nowych gratach to byś był zadowolony
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Myślałem, że ustawienie pinów może się różnić i mogą przez to wyjść jakieś kwiatki
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Zamierzam wymienić audi system na bose. Pacjent to b7. Zastanawiam sie czy glosniki oraz wzmak z b6 zagra bez żadnych problemów w b7. Dodam,że wiązka bedzie instalowana kompletna z bose. Jakieś uwagi, podpowiedzi?
-
Wymiana turbo na mocniejsze 1.9 TDI BRB
W sumie temperarura teraz tez jest spora. W takim razie przy dpf najbezpieczniej jest zrobic program tak? Dpf niestety musi zostac...
-
A4 b7 s-line avant 19"
Świetnie auto się prezentuje i ładny kolorek
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Daj sobie spokój z używkami. Jak nie zobaczysz stanu faktycznego na żywo to nie ma co brać i płacić więcej jak 100zł... Jedna blenda w ASO to koszt 58zł Ty ładuj heble na furę a nie tutaj ściemniasz Ale co do alcantary to jest megaśna
-
Wymiana turbo na mocniejsze 1.9 TDI BRB
Obecnie ok 150 KM, ok 400 Nm. Różnicę czuć w porównaniu z serią. Teraz jest ok. Chociaż zawsze mogłoby być więcej No to faktycznie już jakoś wygląda i pewnie jedzie Szkoda, że Audi nie pakowało podobnych silników jak w B6 i w dodatku z Quattro. Będziesz ładował turbawkę od AWX/AVF ?
-
Wymiana turbo na mocniejsze 1.9 TDI BRB
Z dpf i egr da radę ogarnąć 150-180KM? Oczywiście po zmianie turbo orsx.wstawieniu coolera ewentualnie do tego zapodac inne pompki...
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Jeszcze jedna sprawa Piotrek. Patrzyłem na ceny bend pod bose w aso i blendy pod boczki ze skórą są tańsze niz do bloczków z alcantara... WTF?
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Kurcze mialem nadziej, ze to takie same sa Gdzies czytalem, ze niby sie niczym nie roznia...
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
No jak mam bawić się z szybą to odpuszczę temat i coś innego wykombinuję Zresztą aż tak bardzo ramki nie rzucają się w oczy na srebrnym aucie Ktoś może podpowiedzieć czy do Bose muszę zmieniać moje głośniczki wysokotonowe?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Chyba będę myślał o takim zestawie brzmi dobrze i rozsądnie :-D Chyba będę myślał o takim zestawie brzmi dobrze i rozsądnie :-D To szukaj przodu od s4 a tylu z tfsi albo tdi v6. Ja prawdopodobnie bede tak robił jak nie znajde kompletu s4
-
Jak wymienić tarcze ?
Jak coś to daj znać
-
Jak wymienić tarcze ?
Dev nie masz czasem hebli S4 na handel w najbliższym czasie lub do końca tego roku
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
Ja nie wiem jak Ci mogło przejść przez myśl sprzedaż auta oglonie to Audi ten kolor oferowało za dopłatą :/ Co do fotek to fajne fajne, tylko te czarne b7 psuje całokształt :decayed:
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
Świetny bezdasznik kolor masz mega, zresztą jestem fanem niebieskiego w kaażdym odcieniu
-
Wymiana turbo na mocniejsze 1.9 TDI BRB
I jak sytuacja z modzeniem Tomek? Ugrałeś coś więcej?
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Ale szybe ze srebna ramka czy z czarna? Bo jak u siebie mogę zdjac ramki to je moge pomalowac. Jak nie to raczej zostaną, ewentualnie polece plastidip'em
-
Szaraczek TDI In Progress...
Dawaj foty teraz Co tam za ciekawe graty wstawiasz?
-
Szaraczek TDI In Progress...
Ladny sedanik pakiet zewnetrzny S-line juz skompletowany?