Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie mam mały problem. Przez weekend rezałem Bose. Wsio na oryginalnej wiązce. Przepiąłem piny jak nakazuje schemat i podczas włączonego radia jak dam "mute" albo ustawie głośność na zero jest szum w głośnikach... Ponadto po wyłączeniu Rns-e wyłącza się wyświetlacz ale wentylator w radiu chodzi cały czas oraz głośniki szumią. Dzieje się to nawet jak zamknę auto i odczekam kilka minut. Oprócz tego wszystkiego po odtworzeniu auta oraz przekręceniu stacyjki radio się załącza. Wcześniej jak wyłączyłem radio przed zgaszeniem auta oraz jego zamknięciem nie włączało się po przekręceniu stacyjki w 1 oraz 2 pozycję. Prosiłbym o jakieś podpowiedzi co jeszcze sprawdzić albo co zmienić
  2. Co masz za xenon w lampach oraz jaką barwę ?
  3. No, no, ale ciężko dorwać podciętą z perforowaną skórą....
  4. Tyle, że ty masz z przed 2007r. A od 2007 jeszcze zmienili niby na lepsze głośniki i sub ze wzmacniaczem. Ja to się boje czy nie będzie gorzej po wymianie bo moje aż tak żle nie grają. Ponoć Harman pod koniec produkcji też zmienił komponenty... No nic zobaczymy... jak będzie gorzej to plus tego wszystkiego będzie taki, że wyczyszczę sobie dywan oraz fotele wyczyszczę i nasmaruje balsamem
  5. Właśnie zacząłem działać, wsio juz wyprute w aucie i kładę kable... Podejrzewam, że jakbyś założył wsio na nowych gratach to byś był zadowolony
  6. Myślałem, że ustawienie pinów może się różnić i mogą przez to wyjść jakieś kwiatki
  7. Zamierzam wymienić audi system na bose. Pacjent to b7. Zastanawiam sie czy glosniki oraz wzmak z b6 zagra bez żadnych problemów w b7. Dodam,że wiązka bedzie instalowana kompletna z bose. Jakieś uwagi, podpowiedzi?
  8. W sumie temperarura teraz tez jest spora. W takim razie przy dpf najbezpieczniej jest zrobic program tak? Dpf niestety musi zostac...
  9. Świetnie auto się prezentuje i ładny kolorek
  10. Daj sobie spokój z używkami. Jak nie zobaczysz stanu faktycznego na żywo to nie ma co brać i płacić więcej jak 100zł... Jedna blenda w ASO to koszt 58zł Ty ładuj heble na furę a nie tutaj ściemniasz Ale co do alcantary to jest megaśna
  11. Obecnie ok 150 KM, ok 400 Nm. Różnicę czuć w porównaniu z serią. Teraz jest ok. Chociaż zawsze mogłoby być więcej No to faktycznie już jakoś wygląda i pewnie jedzie Szkoda, że Audi nie pakowało podobnych silników jak w B6 i w dodatku z Quattro. Będziesz ładował turbawkę od AWX/AVF ?
  12. Z dpf i egr da radę ogarnąć 150-180KM? Oczywiście po zmianie turbo orsx.wstawieniu coolera ewentualnie do tego zapodac inne pompki...
  13. Jeszcze jedna sprawa Piotrek. Patrzyłem na ceny bend pod bose w aso i blendy pod boczki ze skórą są tańsze niz do bloczków z alcantara... WTF?
  14. Kurcze mialem nadziej, ze to takie same sa Gdzies czytalem, ze niby sie niczym nie roznia...
  15. No jak mam bawić się z szybą to odpuszczę temat i coś innego wykombinuję Zresztą aż tak bardzo ramki nie rzucają się w oczy na srebrnym aucie Ktoś może podpowiedzieć czy do Bose muszę zmieniać moje głośniczki wysokotonowe?
  16. Chyba będę myślał o takim zestawie brzmi dobrze i rozsądnie :-D Chyba będę myślał o takim zestawie brzmi dobrze i rozsądnie :-D To szukaj przodu od s4 a tylu z tfsi albo tdi v6. Ja prawdopodobnie bede tak robił jak nie znajde kompletu s4
  17. Norbas odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Jak coś to daj znać
  18. Norbas odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Dev nie masz czasem hebli S4 na handel w najbliższym czasie lub do końca tego roku
  19. Ja nie wiem jak Ci mogło przejść przez myśl sprzedaż auta oglonie to Audi ten kolor oferowało za dopłatą :/ Co do fotek to fajne fajne, tylko te czarne b7 psuje całokształt :decayed:
  20. Świetny bezdasznik kolor masz mega, zresztą jestem fanem niebieskiego w kaażdym odcieniu
  21. I jak sytuacja z modzeniem Tomek? Ugrałeś coś więcej?
  22. Ale szybe ze srebna ramka czy z czarna? Bo jak u siebie mogę zdjac ramki to je moge pomalowac. Jak nie to raczej zostaną, ewentualnie polece plastidip'em
  23. Dawaj foty teraz Co tam za ciekawe graty wstawiasz?
  24. Ladny sedanik pakiet zewnetrzny S-line juz skompletowany?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.