Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pany dużo roboty aby dostać się do relingów ? Jakieś specjalne narzędzia ?
  2. Myślisz o powłoce kwarcowej albo ceramicznej ? Teraz tak patrze i chyba trzeba będzie zerwać te znaczki s-line albo w kolor listw pyknąć..... Co do koloru to poza tym, że to czarny chrom to niestety jeszcze nie mam więcej info
  3. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Lipa jest tylko jak chcesz jakies ogloszenie dac w dziale kup i sprzedam :/
  4. Lubie to Venom skoro piszesz, że świetnie Ci się jezdzi to faktycznie zawieszenie KW musi byc super
  5. W 19'' na bank nie produkują, najniższy to 30.
  6. Super te świtała wyglądają W ogóle świetnie auto się prezentuje Jak Ci się jeździ na KW v1 porównując z 1be/1bv ?
  7. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ponoć depo robi tylne światła ledowe Wytrzymały jesteś Jak założysz foty mile widziane
  8. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Gdzie te foty
  9. Nieźle Masz może fote całego boku z czerwonymi zaciskami ?
  10. Musisz ściągnąć tapicerkę klapy
  11. Miesiąc to jest nic w porównaniu przez ile je szukałeś Szybko pęknie
  12. Dzięki :-) tyle szukałem ,wreszcie są!:-) :-) to jest taki wedlug mnie fajny materiał , nie alcantara , mam alcantare w Audi A3 8p , i nie chciałem alcantary, dodam że fotele przeleżały u człowieka 6 lat w garażu, oprócz tego ,że są mega zakurzone ,to po przeczyszczeniu są jak NOWE:-)Aha podgrzewane przód i tył:-) Czasami warto czekać Odnośnie materiału to kto co lubi, osobiście nic nie mam do szmaty, która u mnie jest zaraz po alcantarze. Ważne żeby nie były całe w skórze
  13. Teraz jak już będziesz miał je w aucie to pewnie nockę w nim spędzisz Konkretny mod W środku alcantara ?
  14. Norbas odpowiedział(a) na rav temat w Audi A4 B7
    Są na wcisk. Nie musisz obracać wystarczy ruszanie prawo-lewo-góra-dół
  15. Norbas odpowiedział(a) na rav temat w Audi A4 B7
    Zainwestuj w szczypce długie 280mm. Jak nikt wcześniej nie wymieniał albo się zapiekły to sobie można ręce poszarpać
  16. Ona była w standardzie za kiere z okrągłą poduchą trzeba było dopłacać Znalazłem starą broszurę RS4 B7 na kompie
  17. http://m.finn.no/car/used/ad.html?finnkode=75367061
  18. Otóż to. ; ) W RS 4 było kilka kierownic do wyboru była multi cała w skórze perforowanej z znaczkiem oraz okrągłą poduchą i przyciskiem S itd. http://m.finn.no/car/used/ad.html?finnkode=75367061
  19. ...

    Norbas odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Lepsza opcja regeneracja felgi niź klepanie auta Człowiek nie dość, że za siebie musi myśleć to jeszcze za innych Tak poza tym to przyjemną furkę masz i jestem ciekaw jak wygląda ten model na rotorach
  20. miazga na tym kole
  21. Mam zamiar wymienić, ale ciekawe info na temat tego przełącznika
  22. Ładnie wygląda Pamiętasz numer przełącznika pod składane lustra lub czy miał końcówkę A ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.