Treść opublikowana przez Norbas
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
Norbas
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
zawsze to wymówka do treningu
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
jak coś to trzeba się zgadać na wieczornego spara
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
Norbas - ID NorbertGSX
-
Gran Turismo 5
3 dni temu w końcu utworzyłem konto na PSN i nie mogę się otrząsnąć : co dopiero jakbym miał kamerke to bym chyba w ogole z domu nie wyszedł dobra zaraz napisze id
-
Gran Turismo 5
a jaki pokój jak coś jeśli można wiedzieć??
-
Gran Turismo 5
jazda do znudzenia pausa, i potem znowu
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Dopieszczony avant, ładnie Widzę, że auto szykujesz pod sprzedaż
-
[ALL B5] Zjada opony od środka
Przy obniżeniu większym niż 60mm zmieni się znacznie kąt pochylenia kół. Co do ustawienia to w wielowahaczu raczej nie ustawisz na taki jaki będziesz chciał
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
tak patrze i skrzynie zmieniałeś, a nie dało by rady wstawić szóstki do AJM ?? ale chyba by go zamuliła szóstka
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
:naughty: ale z tym to nie będzie łatwo , ale jak już są to cena zaporowa
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
kurcze momencior jest Aju do pełni szczęścia jeszcze jakieś stołki by się przydały
-
[INNE] AUDI B4 1.9 TDI 1Z problem z wezykami powrotu pompek
tak być nie powinno, te bolce czy tam króćce powinny być montowane na stałe i żadnych luzów czy podobnego typu rzeczy nie powinny mieć miejsca. Masz może fotkę jak to wygląda.
-
[INNE] AUDI B4 1.9 TDI 1Z problem z wezykami powrotu pompek
w motoryzacyjnym też dostaniesz ile chcesz wymienisz i powinieneś mieć spokój na długi czas.
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Audi B4 1.9TD kupiny z uszkodzonym licznikiem 300km, pojezdziłem nim 30 strzelił focha ;(, zrobiony remont i już przejechałem nim ponad 70tys i odpukać jest elegancko. Widzę że przebiegiw B5 też eleganckie
-
[ALL] DJ Binek - Summer Mix 2011
ja polecam secika sander van doorn- trance energy 2010
-
[ALL] DJ Binek - Summer Mix 2011
Mam nadzieję, że delikatny basik będzie
-
[B5 ALL] Od czego jest ta wtyczka? (w bagażniku)
Może masz wyjście na zmieniarkę, bo po tej stronie były montowane
-
[ALL B6] Pomoc w doborze koloru tapicerki
kolego chyba kolor to ciężko będzie znaleźć może pod siedziskiem będzie naklejka przyklejona ale pewien nie jestem, według kodu wyposażenia sprawdzisz jakie masz poszycie materiałowe foteli a kolor to na oko, czarny beżowy, niebieski ... poszycie zaczyna się na literę ,,N''
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
Z widzenia jak sobie przejzażdzki robisz miałem kiedyś zagadać, ale dziewczyna mowi nie rób mi siary Szczerze to choruje na ten model w avancie Ja śmigam serią B4 białą, może widziałeś kiedyś u was na dzielnicy
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
aju b-piątka na fotkach z tym kołem wygląda świetnie, ale na żywca jest kosa na lato widziałem ostro polerowałeś fure narazie najlepiej wyglądająca b-piątka w okolicy powodzenia w rezaniu jakbyś nie miał nic przeciwko to chętnie bym Ci przeszkodził kiedyś podczas upiękaszania autka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Mam na imię Norbert narazie jestem posiadaczem Audi B4, mam zamiar w niedługim czasie zakupić B5 ale najpierw chciałbym poznać wasze opinie na temat tego modelu oraz co niektórych jednostek. Pozdrawiam wszystkich