Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. zawsze to wymówka do treningu
  2. jak coś to trzeba się zgadać na wieczornego spara
  3. Norbas odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    3 dni temu w końcu utworzyłem konto na PSN i nie mogę się otrząsnąć : co dopiero jakbym miał kamerke to bym chyba w ogole z domu nie wyszedł dobra zaraz napisze id
  4. Norbas odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    a jaki pokój jak coś jeśli można wiedzieć??
  5. Norbas odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    jazda do znudzenia pausa, i potem znowu
  6. Dopieszczony avant, ładnie Widzę, że auto szykujesz pod sprzedaż
  7. Przy obniżeniu większym niż 60mm zmieni się znacznie kąt pochylenia kół. Co do ustawienia to w wielowahaczu raczej nie ustawisz na taki jaki będziesz chciał
  8. tak patrze i skrzynie zmieniałeś, a nie dało by rady wstawić szóstki do AJM ?? ale chyba by go zamuliła szóstka
  9. :naughty: ale z tym to nie będzie łatwo , ale jak już są to cena zaporowa
  10. kurcze momencior jest Aju do pełni szczęścia jeszcze jakieś stołki by się przydały
  11. tak być nie powinno, te bolce czy tam króćce powinny być montowane na stałe i żadnych luzów czy podobnego typu rzeczy nie powinny mieć miejsca. Masz może fotkę jak to wygląda.
  12. w motoryzacyjnym też dostaniesz ile chcesz wymienisz i powinieneś mieć spokój na długi czas.
  13. Audi B4 1.9TD kupiny z uszkodzonym licznikiem 300km, pojezdziłem nim 30 strzelił focha ;(, zrobiony remont i już przejechałem nim ponad 70tys i odpukać jest elegancko. Widzę że przebiegiw B5 też eleganckie
  14. ja polecam secika sander van doorn- trance energy 2010
  15. Mam nadzieję, że delikatny basik będzie
  16. Może masz wyjście na zmieniarkę, bo po tej stronie były montowane
  17. kolego chyba kolor to ciężko będzie znaleźć może pod siedziskiem będzie naklejka przyklejona ale pewien nie jestem, według kodu wyposażenia sprawdzisz jakie masz poszycie materiałowe foteli a kolor to na oko, czarny beżowy, niebieski ... poszycie zaczyna się na literę ,,N''
  18. Z widzenia jak sobie przejzażdzki robisz miałem kiedyś zagadać, ale dziewczyna mowi nie rób mi siary Szczerze to choruje na ten model w avancie Ja śmigam serią B4 białą, może widziałeś kiedyś u was na dzielnicy
  19. aju b-piątka na fotkach z tym kołem wygląda świetnie, ale na żywca jest kosa na lato widziałem ostro polerowałeś fure narazie najlepiej wyglądająca b-piątka w okolicy powodzenia w rezaniu jakbyś nie miał nic przeciwko to chętnie bym Ci przeszkodził kiedyś podczas upiękaszania autka
  20. Witam Mam na imię Norbert narazie jestem posiadaczem Audi B4, mam zamiar w niedługim czasie zakupić B5 ale najpierw chciałbym poznać wasze opinie na temat tego modelu oraz co niektórych jednostek. Pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.