Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć na temat zmiany/wymiany filtra odpowietrzania skrzyni korbowej ze starego typu na nowy ?? Chodzi mi czy następują jakieś niepokojące objawy po jego zamianie Silnik jaki posiadam to AKN, koniec roku 1999.
  2. Nad tym drugim linkiem też się zastanawiam. Jest sporo opinii na temat zmieniarki w drugim linku. Trzecia opcja odpada. Mam w domu jakiś transmiter, ale on psuję wygląd wnętrza
  3. Ktoś może miał styczność z tą zmieniarką ? http://allegro.pl/zmieniarka-cyfrowa-usb-mp3-sd-audi-a3-8p-a4-b5-b6-i4500459506.html
  4. Zdjęcia faktycznie lipne Auto pretardaa zwłaszcza kolor Co za aparat używasz ?
  5. Auto masz wypasss Ciężko było obrobić lampy w środku ?? Jak coś to może przepis podasz na pw
  6. Myślałem, że będziesz wstawiał ori 1be. W kraju ciężko o dobre drogi więc cię rozumiem. W B4 miałem sport zawieszenie i nie było ciekawie, ale pewnie w B5 też coś takiego wpakuje Szkoda, że auto chcesz sprzedać
  7. Nieźle zadbane autko i świetnie się prezentuje Jak Ci się sprawdza konfiguracja 2.5 z tipem ? Będziesz coś działał z zawieszeniem ?
  8. Dzięki wielkie Dev
  9. Według katalogu valvo do tego silnika polecają SynPower 5w30 ale wezmę 5w40 tak jaki pisałeś. Składy oraz ich funkcje są podobne. Teraz muszę jeszcze znaleźć jakieś zaufane osoby
  10. Chłopaki jaki olej polecacie do 2.5 TDi V6 ? Lepiej zainwestować w 0W czy zostać przy 5W ? I co myślicie o Valvoline ?
  11. Ładnie usiadł i świetnie się prezentuje
  12. Norbas odpowiedział(a) na _Makki_ temat w Audi
    Jak tam projekcik ? P.S lakier w twoje exb8 jeszcze chyba się trzyma FINN.no - Mulighetenes marked
  13. Podepne sie pod temat. Panowie czy silniki BAU i BCZ wystepowaly w B6? I czy to prawda ze zostaly pozbawion wad? Moze ktos posiada takowy silnik o tym oznaczeniu i moglby cos o nim napisac;-)
  14. https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zGy_NsflawU
  15. tłumaczenie tytułu na polskie masakra Polecam
  16. Pablo weź na pw wyslij mi linka skąd bierzesz filmsy
  17. a dużo dawałeś za siłowniki klapy ?? i jak coś to jaka firma ??
  18. Skoro mówisz, że b4 ma być tylko dupo-wozem a b5 do rezania to faktycznie nie ma co się skupiać na detalach tylko popracować na jakimiś tam sprawami technicznymi coby auto było zawsze sprawne i dodaniu mu rzeczy z listy planów , z fotek ładnie utrzymane autko, niechaj służy jak przystało na b4
  19. a co za kiera od coupe
  20. no i dobrze wykonasz swoje powyższe plany i będzie miodzio a co żeś zakupił, jak coś no może być pw
  21. czyli juzio będzie moto na lato co
  22. dzięki za rady a powiedzcie lepiej z PL szarpać czy z zagranicy ??
  23. Panowie przy kupnie motocyklu szczególnie "ścigacze" na co zwrócić uwagę
  24. na białym aucie strasznie widać wystarczy, że auto będzie stało przez dłuższy czas mokre i tak się dzieje Te preparaty mnie niszą jak widzę co robią z brudem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.