Treść opublikowana przez Norbas
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sierotka
Sprawdź sobie przy okazji jakie kody masz wyposażenia
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sierotka
Zamki w kanapie powinieneś otworzyć kluczem głównym ( przynajmniej tak mam w B5 ) Co do przygasania xenon'u to wymieniałeś żarówki i dalej masz to samo ? Jak tak to może przetwornica pada
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sierotka
Twój się nie załapał.Z tego co czytałem to B7 z silnikiem BRB, zamówione w czerwcu 2007 byly oznaczone jako 1.9tdi eco i byly montowane z skrzynia 6-cio stopniowa
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Spalanie faktycznie masz niezłe jak na tą moc, żony c5 2.4v6 w tipie bierze do 13l po mieście. Moim zdaniem silnik silnikowi nie równy. Jeden jeździ bez żadnego problemu, bez siorbania oleju jak smok, a z kolei inny użytkownik ma zawsze jakieś problemy.
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Ładnie to w bagażniku wygląda widać, że wiosna się zbliża
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sierotka
Zadbane auto z dość fajnym wypasem podłokietnik masz w szmacie czy to takie złudzenie ? Rzadkość szczególnie przed rokiem 2007 Bezawaryjności oraz powodzenia w rezaniu
-
paruja tylne lampy avant
Jak wymieniałeś żarówki bez użycia szmatki lub rękawiczek i zostawiłeś odciski na żarówce to też ma prawo parować Ewentualnie zrób tak jak napisał Gwerty
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Faktycznie 3.0 TDi marzenie. Szkoda tylko, że już nie oferują ręcznej skrzyni... Żeby nie robić więcej OT to powiedz jak się sprawuję twoje 2.0TFsi ? Trochę już nim nalatałeś, jakieś problemy, jak ze spalaniem trasa PL-NO oraz w cyklu miejskim?
-
Dźwięk od nie zapiętych pasów w Audi A4 B6
Sprawdź czy woda Ci się nigdzie nie dostaje. Miałem ostatnio podobną sytuację po myciu auta z kierunkowskazem
-
Dźwięk od nie zapiętych pasów w Audi A4 B6
Adaptacja Ci nic raczej nie pomoże Wejdź sobie w Coding, a następnie wyświetli Ci się lista z kodowaniem Powinno zadziałać Ja ostatnio kodowałem kontrolkę pozycji bez problemu
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
To może w połowie roku coś będzie. Dealer nie chwalił się w jakim okresie ma być dostępny ? Piszesz o fwd to ciekawe jak Q będzie się prowadzić Te dwa ekrany mogą trochę rozpraszać podczas jazdy, takie odnoszę wrażenie. Widać, że chyba swoją drugą połowę przyzwyczajasz do B9
-
Dźwięk od nie zapiętych pasów w Audi A4 B6
Dziwne... Instruments -> coding -> wpisujesz 00xxx0x dajesz do it! i powinno chodzic Moze ktos jeszcze sie wypowie
-
Dźwięk od nie zapiętych pasów w Audi A4 B6
00xxx?x Jak dajesz na 0 to piszczy Ci razem z wyświetleniem kontrolki, czy piszczy Ci ale nie masz kontrolki?
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Super się ona prezentuję, właśnie szukam takiego koła do mnie. Jak będziesz sprawdzał ET tak przy okazji to daj znać
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Na styk, jak coś to zawsze można ścianę wyprofilować pod auto Światła masz led czy matrix ? Jak ogólnie wrażenia po przesiadce ? Na jakiś konkretny motor czekasz ? Ogólnie w NO mało motorów jest do dyspozycji Ciekawe czy będzie 2.0TFSi (252) oraz 3.0Tdi (272). Podejrzewam, że nawet cena w podstawie będzie zabijać
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Wydaje się, że ma dłuższy przód w porównaniu do B8. Z daleka faktycznie podobne do B8 lift. Przymierzasz się do zakupu ?
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Faktycznie za dużo miejsca na tych heblach nie masz ale to 19" ładnie będzie pasować Za to, że felunek na lato szukasz z rs6 c6 to masz + Też takich kółek szukam tyle, że w graficie Masz już coś upatrzone? Ps: Kiera, którą Ty masz i kilka osób na forum śni mi się już po nocach
-
Silnik Bloki pomiarowe kanał 018 Audi a4 b7 2.0 Tdi.
U mnie wsio chodzi elegancko, a przy odjęciu gazu też przez chwilę pokazuje się 128. Po odjęciu gazu wydaje mi się, że tak powinno być
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Super auto się prezentuje kiera odświeżyła wnętrze Jakie parametry koła masz ?
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Bryła A5 jest mega i do tego ten silnik Duża różnica po między A4 a A5 była jeżeli chodzi o wygłuszenie ? Nie tylko Niemcy inne kraje też śmigają na Castrolu i jest wszystko ok. Wydaje się, że oleje czy też inne produkty idące na Europę wschodnią oraz południową są gorszej jakości... Ostatnio przeglądałem instrukcję obsługi Avensis i znalazłem rozdział z jakością paliwa. Paliwo w Europie zachodniej oraz północnej jest o niskiej zawartości siarki natomiast w Europie wschodniej i południowej jest o wysokiej zwartości. Podejrzewam, że tak samo jest z olejem silnikowym.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
To kiedy montaż i premiera?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
8E0 959 433 CM - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, korby + elektryczne szyby tył