Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Sprawdź sobie przy okazji jakie kody masz wyposażenia
  2. Zamki w kanapie powinieneś otworzyć kluczem głównym ( przynajmniej tak mam w B5 ) Co do przygasania xenon'u to wymieniałeś żarówki i dalej masz to samo ? Jak tak to może przetwornica pada
  3. Twój się nie załapał.Z tego co czytałem to B7 z silnikiem BRB, zamówione w czerwcu 2007 byly oznaczone jako 1.9tdi eco i byly montowane z skrzynia 6-cio stopniowa
  4. Spalanie faktycznie masz niezłe jak na tą moc, żony c5 2.4v6 w tipie bierze do 13l po mieście. Moim zdaniem silnik silnikowi nie równy. Jeden jeździ bez żadnego problemu, bez siorbania oleju jak smok, a z kolei inny użytkownik ma zawsze jakieś problemy.
  5. Ładnie to w bagażniku wygląda widać, że wiosna się zbliża
  6. Zadbane auto z dość fajnym wypasem podłokietnik masz w szmacie czy to takie złudzenie ? Rzadkość szczególnie przed rokiem 2007 Bezawaryjności oraz powodzenia w rezaniu
  7. Norbas odpowiedział(a) na adik1983 temat w Audi A4 B6
    Jak wymieniałeś żarówki bez użycia szmatki lub rękawiczek i zostawiłeś odciski na żarówce to też ma prawo parować Ewentualnie zrób tak jak napisał Gwerty
  8. Faktycznie 3.0 TDi marzenie. Szkoda tylko, że już nie oferują ręcznej skrzyni... Żeby nie robić więcej OT to powiedz jak się sprawuję twoje 2.0TFsi ? Trochę już nim nalatałeś, jakieś problemy, jak ze spalaniem trasa PL-NO oraz w cyklu miejskim?
  9. Sprawdź czy woda Ci się nigdzie nie dostaje. Miałem ostatnio podobną sytuację po myciu auta z kierunkowskazem
  10. Adaptacja Ci nic raczej nie pomoże Wejdź sobie w Coding, a następnie wyświetli Ci się lista z kodowaniem Powinno zadziałać Ja ostatnio kodowałem kontrolkę pozycji bez problemu
  11. To może w połowie roku coś będzie. Dealer nie chwalił się w jakim okresie ma być dostępny ? Piszesz o fwd to ciekawe jak Q będzie się prowadzić Te dwa ekrany mogą trochę rozpraszać podczas jazdy, takie odnoszę wrażenie. Widać, że chyba swoją drugą połowę przyzwyczajasz do B9
  12. Dziwne... Instruments -> coding -> wpisujesz 00xxx0x dajesz do it! i powinno chodzic Moze ktos jeszcze sie wypowie
  13. 00xxx?x Jak dajesz na 0 to piszczy Ci razem z wyświetleniem kontrolki, czy piszczy Ci ale nie masz kontrolki?
  14. Super się ona prezentuję, właśnie szukam takiego koła do mnie. Jak będziesz sprawdzał ET tak przy okazji to daj znać
  15. Na styk, jak coś to zawsze można ścianę wyprofilować pod auto Światła masz led czy matrix ? Jak ogólnie wrażenia po przesiadce ? Na jakiś konkretny motor czekasz ? Ogólnie w NO mało motorów jest do dyspozycji Ciekawe czy będzie 2.0TFSi (252) oraz 3.0Tdi (272). Podejrzewam, że nawet cena w podstawie będzie zabijać
  16. Wydaje się, że ma dłuższy przód w porównaniu do B8. Z daleka faktycznie podobne do B8 lift. Przymierzasz się do zakupu ?
  17. Faktycznie za dużo miejsca na tych heblach nie masz ale to 19" ładnie będzie pasować Za to, że felunek na lato szukasz z rs6 c6 to masz + Też takich kółek szukam tyle, że w graficie Masz już coś upatrzone? Ps: Kiera, którą Ty masz i kilka osób na forum śni mi się już po nocach
  18. U mnie wsio chodzi elegancko, a przy odjęciu gazu też przez chwilę pokazuje się 128. Po odjęciu gazu wydaje mi się, że tak powinno być
  19. Bryła A5 jest mega i do tego ten silnik Duża różnica po między A4 a A5 była jeżeli chodzi o wygłuszenie ? Nie tylko Niemcy inne kraje też śmigają na Castrolu i jest wszystko ok. Wydaje się, że oleje czy też inne produkty idące na Europę wschodnią oraz południową są gorszej jakości... Ostatnio przeglądałem instrukcję obsługi Avensis i znalazłem rozdział z jakością paliwa. Paliwo w Europie zachodniej oraz północnej jest o niskiej zawartości siarki natomiast w Europie wschodniej i południowej jest o wysokiej zwartości. Podejrzewam, że tak samo jest z olejem silnikowym.
  20. To kiedy montaż i premiera?
  21. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dam rade to sam ogarnac czy musze znalezc takich magikow jak wy ? Edit: Zrobiłem razem z DRL
  22. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Chodzą od razu po włączeniu zapłonu czy dopiero z mijania ?
  23. 8E0 959 433 CM - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, korby + elektryczne szyby tył

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.