Treść opublikowana przez Norbas
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Kolejne pierdki : spryski mgłowe, już zamontowane i według mnie rewelacja Ponadto fotochromy pod lustra
-
srebrna be siódemka S-line....;)
nie nie kolego avf;) tu caly opis przygody http://a4-klub.pl/index.php?/topic/349424-zmiana-silnika-20tdi-bpw-na-19-tdi-avf/ Luz na szelkach Sugerowałem się wyglądem góry
-
szukam kogos z vcds lubuskie
Jak masz VCDS;a to mogę Ci wytłumaczyć co i jak
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Ładnie teraz wygląda i do tego ta fela Co do przódu to ogólnie ciężko coś znaleźć żeby tył i przód wyglądał tak samo. Ja mam ori 1BE i przód wygląda na wyżej osadzony
-
Wymiana paska wieloklinowego 1,9 TDI BRB
W B7 nie ma wiskozy
-
Listwy boczne dolne
Ktoś miał z nimi styczność? Mam na myśli jakoś wykonania oraz montaż Warto inwestować czy używki szukać ?
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Czytałem i nic nie znalazłem Dzięki za info
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Silniczki z końcówkami E,F, G lub bez literki obsłużą pamięć ?
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Szeroki wózek się zrobił Ładnie ładnie
-
srebrna be siódemka S-line....;)
Szybko zmieniłeś Łade mody się szykują Według mnie to masz tam BRB wsadzone bo góra wygląda jak w BRB
-
Wymiana paska wieloklinowego 1,9 TDI BRB
Napinacz ma z tyłu śrubę ? Wystarczy ją odkręcić czy trzevba coś blokować ?
-
Wymiana paska wieloklinowego 1,9 TDI BRB
Panowie wymieniał ktoś napinacz paska klinowego oraz rolkę/ sprzęgiełko alternatora ? Trzeba wyciągać alternator do demontażu napinacza ?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Wszytsko chodzi bez problem? cos trzeba przerabia? I ile za wszystko dawales, moze byc pw
-
Srebrna BRD by shakal
Nie za dobrze masz tam BT przydatny mod
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
"Na sucho" robi robotę Co za gwint wkładasz ? Edit: Dobra widzę już. Nie mam pytań
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Jeszcze Nokian zLine jest wart zastanowienie
-
Wskazania bloku pomiarowego 018
Odgrzeję trochę. U mnie też pojawia się 128 po odpuszczeniu całkowicie gazu. Ktoś ma jakiś pomysł dlaczego wyświetla się taka wartość ?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dobrze, że każdy jest inny No to nie jest źle, może w miesiąc się zdecydujesz na coś
-
Srebrna BRD by shakal
Jeszcze się załapałeś na lustro od kolegi Kable dokładałeś z lustra wewnętrznego czy przy słupku jest wsio przyszykowane do dokładania ?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
No to spoczi A co tam za felgi masz zamiar pakować ?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
No widziałem, fajnie wygląda i trochę odświeża do tego jeszcze przyciski w chromie
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
W chromie tylko b8 ma i pasuje p&p?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Przydatny mod Ja właśnie też jeszcze kompletuję Panel i przełącznik masz zamiar w sieci szukać czy serwis ?
-
Audi A6 C7 by 7ups
Koła fajnie wpasowały się w tą budę
-
[B6 AXX] Silwer By Siwy,S4 Pakiet,gtb22,224Hp
Auto dalej w twoim posiadaniu? Wczoraj je widziałem koło warzywniaka na trasie 44 nie daleko postnord/schenker