Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Kolejne pierdki : spryski mgłowe, już zamontowane i według mnie rewelacja Ponadto fotochromy pod lustra
  2. nie nie kolego avf;) tu caly opis przygody http://a4-klub.pl/index.php?/topic/349424-zmiana-silnika-20tdi-bpw-na-19-tdi-avf/ Luz na szelkach Sugerowałem się wyglądem góry
  3. Jak masz VCDS;a to mogę Ci wytłumaczyć co i jak
  4. Ładnie teraz wygląda i do tego ta fela Co do przódu to ogólnie ciężko coś znaleźć żeby tył i przód wyglądał tak samo. Ja mam ori 1BE i przód wygląda na wyżej osadzony
  5. W B7 nie ma wiskozy
  6. Ktoś miał z nimi styczność? Mam na myśli jakoś wykonania oraz montaż Warto inwestować czy używki szukać ?
  7. Czytałem i nic nie znalazłem Dzięki za info
  8. Silniczki z końcówkami E,F, G lub bez literki obsłużą pamięć ?
  9. Szeroki wózek się zrobił Ładnie ładnie
  10. Szybko zmieniłeś Łade mody się szykują Według mnie to masz tam BRB wsadzone bo góra wygląda jak w BRB
  11. Napinacz ma z tyłu śrubę ? Wystarczy ją odkręcić czy trzevba coś blokować ?
  12. Panowie wymieniał ktoś napinacz paska klinowego oraz rolkę/ sprzęgiełko alternatora ? Trzeba wyciągać alternator do demontażu napinacza ?
  13. Wszytsko chodzi bez problem? cos trzeba przerabia? I ile za wszystko dawales, moze byc pw
  14. Nie za dobrze masz tam BT przydatny mod
  15. "Na sucho" robi robotę Co za gwint wkładasz ? Edit: Dobra widzę już. Nie mam pytań
  16. Jeszcze Nokian zLine jest wart zastanowienie
  17. Odgrzeję trochę. U mnie też pojawia się 128 po odpuszczeniu całkowicie gazu. Ktoś ma jakiś pomysł dlaczego wyświetla się taka wartość ?
  18. Dobrze, że każdy jest inny No to nie jest źle, może w miesiąc się zdecydujesz na coś
  19. Jeszcze się załapałeś na lustro od kolegi Kable dokładałeś z lustra wewnętrznego czy przy słupku jest wsio przyszykowane do dokładania ?
  20. No widziałem, fajnie wygląda i trochę odświeża do tego jeszcze przyciski w chromie
  21. Przydatny mod Ja właśnie też jeszcze kompletuję Panel i przełącznik masz zamiar w sieci szukać czy serwis ?
  22. Norbas odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A6/S6/RS6
    Koła fajnie wpasowały się w tą budę
  23. Auto dalej w twoim posiadaniu? Wczoraj je widziałem koło warzywniaka na trasie 44 nie daleko postnord/schenker

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.