Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Właśnie się zastanawiam bo dużo roboty z tym nie ma Zakładaj bo modzik jest w pytę Problemów można powiedzieć, że nie było. W sumie po lutowaniu musiał mi się zaprogramować kluczyk od zamykania/otwierania auta oraz świeciło mi się ESP Ale po ponownym odpaleniu było wsio ok. Pamiętaj, że wymiana lusterkach w pierwszych drzwiach będzie trwała dłużej Kolejny modzi czeka na montaż
  2. Ja bym wstawił niebieskie, kozacko wyglądają do tego alcantara będzie lepsza na lato i zimę
  3. Żarówki o barwie ksenonowej są dobra alternatywą dla tych co nie chcą się bawić w rezystorki i żarówki diodowe. Dla niektórych minus to barwa niebieska żarówki
  4. Norbas odpowiedział(a) na simon_sz temat w Audi A4 B7
    Albo sprawdź czy masz na manetce od regulacji lusterek 4 symbol składania. Następnie zrób samo zdjęcie szkła. Jak będziesz miał bez obwódki i ramki to masz zwykłe. Jakby co mam lusterko z 5 pinami do opylenia prawe jak i lewe Tu masz fajnie przedstawione jak wyciągnąć wkład lusterka
  5. Ciężko rozkleić lampy ? Jakieś podpowiedzi ?
  6. Wszystkiego dobrego ;-) Jak zrobisz dluga trase zdaj relacje czy sa wygodne na dlugie wyprawy :-)
  7. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Te lampy są na gratach z C6 ?
  8. Jeszcze nie widziałem jak się ściąga majtki przez głowę ale sprawdzę Czekam aż dostanę od Ciebie numery pinów ze słupka "A" do silniczków coś, coś ?
  9. Folia załatwi sprawę aby nie było lustra w słońcu ?
  10. Chodzilo mi o to, ze bez wlaczonego zaplonu. Kazde auto odpowietrzalem bez koniecznosci wlaczenia zaplonu i nigdy nie mialem problemu.
  11. Trzeba było odpowietrzyć w standardowy sposób Prawdopodobnie pompa się zapowietrzyła bo cały płyn z niej uszedł Spróbuj bez zapłonu odpowietrzyć
  12. Poczytałem sobie trochę Fura w środku miazga Z zewnątrz też jest konkretnie. Felgi masz w moim ulubionym wzorze i świetnie pasują do B8 Powodzenia w dalszych modach
  13. też tak może być ale to musiałbyś cały czas drapać , dotykać itd. Ale plaka sie tylko pryska i po sprawie, gdzie tam wycierać
  14. Ładnie to wyszło też mam ekran w takim stanie nie wiem co trzeba robić, żeby tak go zniszczyć
  15. 3 miechy krocej od kwarcu I ceramiki jak na wosk to nie jest zle Koła już na aucie
  16. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
  17. Norbas odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    kaju wymieniałeś ledy w rączkach otwierania dzrzwi, że tak napitalają
  18. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pany dużo roboty aby dostać się do relingów ? Jakieś specjalne narzędzia ? Sufit w dół Kurcze myślałem, że wystarczy same progi od kurtyn ściągnąć i będzie dostęp...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.