Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Niby bezpiecznie do 210KM Czytałem o 2.5 co miała ponad 300km ale tam już było więcej dłubnięte
  2. Akn to 150'tka Jak masz takie osznaczenie to tak jak Arturoo napisał. 150km i juz auto było grzebane skoro masz niby 180km. I nie lipa wałki tylko słabe smarowanie oraz wydłużony okres wymiany oleju je niszczy...
  3. Gadałem z Tomkiem i za 2 tyg. jak coś Mało takich zapaleńców jak my
  4. Norbas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Grzes283http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-quattro-auto-prywatne-super-stan-potwierdzony-przebieg-139tys-km-ID6yzQz9.html
  5. Też sa silniki które są po programie z dpf i nic im sie nie dzieje.... Orientujesz sie czy dpf w środku mozna wybic tak jak kata?
  6. No dawaj, dawaj bo sporo na pierwszej stronie opisane a tu foty ni huhuhu Jak tam silniczek
  7. Dalej Ci sami Łukasz My ostatnio z Tomkiem byliśmy we dwoje, Ty chyba auto rozgrzebałeś co Pisz do niego i robimy spota Za 2 tygodnie robimy spota
  8. Marcin jakiś aktual by się przydał. Foty nie trybią
  9. Super na tych avus'ach wygląda
  10. No mam full moduł. Tam jest kabel fioletowy. Wystarczy się pod niego podpiąć ? Nie pamiętam czy ten fiolet też jest z prawej strony
  11. Norbas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oglądałem i jak za tę kasę, to zbyt zmęczona. I o dziwno nie miała grzanych d*p.... Dochodzę do wniosku, że jednak insignia jest wstanie stanąć na wysokości zadania. Wnętrze nie boi się użytkowania, ani czasu....odpowiedni zadbane wygląda po wielu latach jak nowe. Silnik 2.0 cdti 160KM daje rade i jest mniej awaryjny, niż w OOOO......jedyny minus, to walory optyczne, audi jest piekne, a opel po prosu ładny Zmienisz zdanie po kilku miesiącach i sprzedaż
  12. Norbas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To napisałem, że nie zrobi na nim wrażenia... Ja przesiadłem się z B5 więc inna gadka
  13. Norbas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Za dobrze wyposażoną B8 trzeba swoje zapłacić. Rok temu, jak szukałem auta też chciałem B8 lub coś z C6. Problem był taki, że auta z początku produkcji były słabo wyposażone... no i zmęczone troszkę. Po przemyśleniach wolałem wziąć B7 w dobrym stanie i dobrze wyposażoną. Nie żałuje decyzji jaką podjąłem przy B7 ale mogłem trochę dłużej poszukać i znaleźć coś w 3.0 Tdi lub 2.0TFSi ewentualnie BRD. Podejrzewam, że na Tobie nie zrobi dużego wrażenia B7 skoro miałeś B6. Ale jakbyś szukał to szukaj z końca produkcji 2007 i 2008 oraz konkretnie wypasionego... Tą z ogłoszenia co wkleiłeś oglądałeś ?
  14. Norbas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli podgrzewana ?
  15. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Daatego tak napisałem Hejo
  16. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    B6 nie ma drlu to długie 8500k z linku Tak wiem, ale pewnie pełnią funkcję świateł dziennych
  17. Fajna maszyna i fajny kolor zacisków Ale do tego podszedłbyś pierwszy jakby stał koło miecia
  18. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ładnie wyglądają, ja mam jeszcze folie niebieską na halo więc może będzie jeszcze jaśniej. Co masz w drl ? Widzę tablice zamazane profesjonalnie
  19. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie powinno być bo mają filtr przeciwzakłoceniowy. Mam dokładnie ten model i świeci to http://allegro.pl/zestaw-zarowki-led-h11-cob-48w-xenon-can-bus-5500k-i5961648145.html No zestaw konkretny
  20. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ledowe odpadaja do b7? Beda jakies bledy przy ledach?
  21. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Grzesiek dawaj normalne linki a nie jakie błędy mi wyskakują
  22. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Co kupujesz za żarówki? Jak chcesz cos sprawdzonego co dobrze swieci i jest w kolorze xenona to bierz takiehttp://jafra-tech.de/zarowka-halogenowa-gpt-gp-thunder-h11-55w-7500k-hid-plasma-super-white-jafra-szczecin.html Wysłane z iPhone Dzięki za linka Masz to u siebie? Na razie przeglądam oferty z żarówkami-ledami i innymi wynalazkami...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.