Treść opublikowana przez Norbas
- B7 Crew
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Chciałbym zrobić to sam... Chemia oraz sprzet w pl prawie w komplecie... Rekwizyty potrzebne do nauki leżą w garażu, wiec jak uznam, że jestem gotowy to polece z tematem... Co do powłoki typu kwarc czy ceramika różnie ludzie się wypowiadają odnośnie aplikacji
-
B7 Crew
Wchodzisz w 17 instuments - kodowanie - 00??xxx- w ?? odejmujesz -02 Podaj jaki masz cały kod to Ci napiszę dokładnie Dzisiaj bede podłączał dopiero vaga [emoji6] jak nie dam rady sam to sie odezwę [emoji4] Wysłane z iPhone Luz na szelkach A w schowku masz otworu pod stacyjke? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Jedynie niebieska kostka za radiem :/ masz kompletną wązkę do b7
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Pomyślę nad nią po korekcie Zresztą jakbym położył teraz to co bym robił przy aucie Tak w ogóle dla amatora nie będzie problemu z aplikacją ?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Jakbyś tyle nie rezał ostatnio to byś miał czas zresztą i tak Twój się wystarczająco świeci No słoiczek mega Przed założeniem kół smarowałem je dwa razy i efekt ochronny trzymał się dłużej niż podaje Swissvax Tak mi się spodobał, że zamówiłem na nadwozie na próbe 50ml Shield'a z PTFE
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Dam Ci info co i jak tylko do kumpla muszę napisać jakie ma wzory i jaką cenę za to woła. Tylko teraz dylemat co wyczarować jakbym miał robić te dekory Jesienne porządki z zewnątrz. Niestety brakło mi czasu na relingi i obwódki szyb Wleciała również zaślepka od Q7/A3 w miejsce zapalniczki
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Jak będziecie coś przed świętami organizować to chętnie podlecę do ZG. Niestety szybciej nie da rady
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Trochę sobie poczytałem Mega robota Karol fura super się prezentuje z zewnątrz jak i z wewnątrz Boczki z klamkami od eRSa
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
dobrze, ze tylko na radiu sie skonczylo. Widac, ze dziadow nie brakuje:/ Szybe juz wstawiles czy musisz czekac do zakonczenia sprawy?
- B7 Crew
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Fajnie teraz się prezentuje No te listwy przy szybach utrzymać to masakra tak samo z relingami Co do malowania grilla to przed zimą sobie pryśnij dipem i zobacz jak to wygląda. Robota na 1,5 h. Ja już śmigam ponad rok
-
A4 B7 Avant 1.8T quattro S-LINE RS6 18 (strona 3)
Mówiłem żebys spojrzał na szerkość felg a nie tylko że 18 cali i et 25, masz tu auto na stronie, te felgi mają 9,5 cala szerkości............ http://www.stanceworks.com/forums/showthread.php?t=34952 Patrząc na te auto mam wrażenie, że właściciel jeszcze nie wyrósł z resoraków... Chciałeś napisać właścicielka zresztą chyba już wyrosła bo sprzedała je
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Graty To teraz jakiś nowy modzik z tej okazji
-
a4 b7 1.8T 163km
Zadbana baza pod mody Proponowałbym zainwestować w ORI wycieraczki Na to aby żona się nie dowiedziała też są sposoby
-
Czy to termostat?
hmm no to dziwne. Jak masz wyższe obroty to pompa jest wydajniejsza i dlatego obniża temperaturę. Ale tak się dzieje kiedy termostat nie domyka się. Dobrze by było sprawdzić wskazania za pomocą vag. Podjedź na jakiegoś spota to pewnie ktoś Ci pomoże
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No widzisz ja nie mam żadnego doświadczenia z użytkowania 5w40 przy DPF a do tego jeszcze kogoś kto to użytkuje Dobrze, że jest forum i można się powymieniać doświadczeniami Czyli valvo synpower xtreme mst c3 5w40 albo motul specyfic 505.01 5w40. Za tydzień mam zamiar zmieniać więc pomyślę co wybrać Dzięki za podpowiedzi
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Czemu akurat Motul'a ? Czytałem ostatnio sporo safety data sheet różnych olei oraz producentów. Według danych można by się spierać, który faktycznie jest lepszy. Jeden wypada lepiej w tym a drugi w tym. Wiem na pewno, że Valvo, Motul oraz LM są w czołówce i dominują na rynku.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No tak tylko, że oni dobierają go raczej na podstawie długości interwału po między wymianami. Ja oleju nie wymieniam co 15tyś więc chciałbym coś innego zarzucić o ile jest taka możliwość. Z tego co widzę to nie ma wiele 5w40 przystosowanych pod DPF...
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Silnik 1.9 tdi (BRB) z DPF szukam czegoś w 5w40. Szczególnie Valvoline. Wyszukiwarka Valvo pokazuje i poleca tylko dwa oleje SYNPOWER XL-III C3 5W-30 oraz SYNPOWER Xtreme XL-III C3 5W-30- Jaki olej silnikowy do Audi?
Właśnie szykuje mi się kolejna wymiana i wlałbym coś z 5w40 pod DPF. Nie wiecie czy valvoline ma coś z tej póki ? Endriuu sorka ale nie zauważyłem, że dotyczył samych benzyniaków Teraz dopiero widzę, że jestem w dziale benzyna - Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?