Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wiązka w schowku pod airbag off różni się jakoś od zwykej? Dodatkowo jest zmieniarka zamntowana oryginalnie ale to chyba nie ma zwiazku?
  2. Chciałbym zrobić to sam... Chemia oraz sprzet w pl prawie w komplecie... Rekwizyty potrzebne do nauki leżą w garażu, wiec jak uznam, że jestem gotowy to polece z tematem... Co do powłoki typu kwarc czy ceramika różnie ludzie się wypowiadają odnośnie aplikacji
  3. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wchodzisz w 17 instuments - kodowanie - 00??xxx- w ?? odejmujesz -02 Podaj jaki masz cały kod to Ci napiszę dokładnie Dzisiaj bede podłączał dopiero vaga [emoji6] jak nie dam rady sam to sie odezwę [emoji4] Wysłane z iPhone Luz na szelkach A w schowku masz otworu pod stacyjke? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Jedynie niebieska kostka za radiem :/ masz kompletną wązkę do b7
  4. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pucek czyli co jeszcze jest potrzebne ? przelacznik airbag off, kontrolka w tunel I kabelki od schowka ? Prawdopodobnie nie trzeba bedzie rozbierac tunelu pod podlaczenie sie do sterownika?
  5. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tomek chyba faktycznie jest pod kontrolkę w półce Znalazłem takie zdjęcie z kostką https://www.flickr.com/photos/audi_a4_klub_polska/21691781850 A kabel może iść od do awaryjnych bo tam jest mostek pod podświetlenie
  6. Pomyślę nad nią po korekcie Zresztą jakbym położył teraz to co bym robił przy aucie Tak w ogóle dla amatora nie będzie problemu z aplikacją ?
  7. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wchodzisz w 17 instuments - kodowanie - 00??xxx- w ?? odejmujesz -02 Podaj jaki masz cały kod to Ci napiszę dokładnie
  8. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Mam taką samą kostkę i też nie wiem do czego. U mnie znajduje się za licznikiem...
  9. Jakbyś tyle nie rezał ostatnio to byś miał czas zresztą i tak Twój się wystarczająco świeci No słoiczek mega Przed założeniem kół smarowałem je dwa razy i efekt ochronny trzymał się dłużej niż podaje Swissvax Tak mi się spodobał, że zamówiłem na nadwozie na próbe 50ml Shield'a z PTFE
  10. Dam Ci info co i jak tylko do kumpla muszę napisać jakie ma wzory i jaką cenę za to woła. Tylko teraz dylemat co wyczarować jakbym miał robić te dekory Jesienne porządki z zewnątrz. Niestety brakło mi czasu na relingi i obwódki szyb Wleciała również zaślepka od Q7/A3 w miejsce zapalniczki
  11. Jak będziecie coś przed świętami organizować to chętnie podlecę do ZG. Niestety szybciej nie da rady
  12. Trochę sobie poczytałem Mega robota Karol fura super się prezentuje z zewnątrz jak i z wewnątrz Boczki z klamkami od eRSa
  13. dobrze, ze tylko na radiu sie skonczylo. Widac, ze dziadow nie brakuje:/ Szybe juz wstawiles czy musisz czekac do zakonczenia sprawy?
  14. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ktoś może ogarnąć ten kod? 4GQ. Sprawdziłem go ma AKP ale nie zgadza ssię chyba :/
  15. Fajnie teraz się prezentuje No te listwy przy szybach utrzymać to masakra tak samo z relingami Co do malowania grilla to przed zimą sobie pryśnij dipem i zobacz jak to wygląda. Robota na 1,5 h. Ja już śmigam ponad rok
  16. Mówiłem żebys spojrzał na szerkość felg a nie tylko że 18 cali i et 25, masz tu auto na stronie, te felgi mają 9,5 cala szerkości............ http://www.stanceworks.com/forums/showthread.php?t=34952 Patrząc na te auto mam wrażenie, że właściciel jeszcze nie wyrósł z resoraków... Chciałeś napisać właścicielka zresztą chyba już wyrosła bo sprzedała je
  17. Zadbana baza pod mody Proponowałbym zainwestować w ORI wycieraczki Na to aby żona się nie dowiedziała też są sposoby
  18. Norbas odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    hmm no to dziwne. Jak masz wyższe obroty to pompa jest wydajniejsza i dlatego obniża temperaturę. Ale tak się dzieje kiedy termostat nie domyka się. Dobrze by było sprawdzić wskazania za pomocą vag. Podjedź na jakiegoś spota to pewnie ktoś Ci pomoże
  19. No widzisz ja nie mam żadnego doświadczenia z użytkowania 5w40 przy DPF a do tego jeszcze kogoś kto to użytkuje Dobrze, że jest forum i można się powymieniać doświadczeniami Czyli valvo synpower xtreme mst c3 5w40 albo motul specyfic 505.01 5w40. Za tydzień mam zamiar zmieniać więc pomyślę co wybrać Dzięki za podpowiedzi
  20. Czemu akurat Motul'a ? Czytałem ostatnio sporo safety data sheet różnych olei oraz producentów. Według danych można by się spierać, który faktycznie jest lepszy. Jeden wypada lepiej w tym a drugi w tym. Wiem na pewno, że Valvo, Motul oraz LM są w czołówce i dominują na rynku.
  21. No tak tylko, że oni dobierają go raczej na podstawie długości interwału po między wymianami. Ja oleju nie wymieniam co 15tyś więc chciałbym coś innego zarzucić o ile jest taka możliwość. Z tego co widzę to nie ma wiele 5w40 przystosowanych pod DPF...
  22. Silnik 1.9 tdi (BRB) z DPF szukam czegoś w 5w40. Szczególnie Valvoline. Wyszukiwarka Valvo pokazuje i poleca tylko dwa oleje SYNPOWER XL-III C3 5W-30 oraz SYNPOWER Xtreme XL-III C3 5W-30
  23. Właśnie szykuje mi się kolejna wymiana i wlałbym coś z 5w40 pod DPF. Nie wiecie czy valvoline ma coś z tej póki ? Endriuu sorka ale nie zauważyłem, że dotyczył samych benzyniaków Teraz dopiero widzę, że jestem w dziale benzyna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.