Treść opublikowana przez Norbas
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Hej. Przeczytałem cały temat ale nie znalazłem żadnych info odnośnie oleju do skrzyni JWS Jeżeli jest możliwość to prosiłbym o podpowiedź Wiem, że skrzynia mieści 3,2L. Tak w ogóle jest możliwość kupna 0,5L czy ori idzie tylko na litry ? Jest możliwość kupna 0,5L.
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Fajnie, że już auto ogarnięte po kolizji
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Wygląda na niedoładowane aku. Masz poniżej 12.5v według vcds'a. Jakie masz ładowanie pod obciążeniem ? Tyle co napisałeś 13,7 czy wraca na 14.... ? Jak pod obciążeniem masz poniżej 14 to alternator do ogarnięcia... Najlepiej to sprawdzić wszystkie parametry za pomocą miernika
-
PMW A8 D3 4,0 TDI
Ładnie to wszystko teraz wygląda W Skandynawii sporo ludzi lata na tych opona i sobie chwalą. Zresztą firma coraz bardziej doceniana i chyba bardziej się przebiła niż Nexen, który moim zdaniem też daje radę
-
Ori termostat nie trzyma temperatury
to ze auto na postoju w mrozy nie trzyma temperatury 90 stopni przy wlaczonym na maksa ogrzewaniu to normalne i na pewno głowica tu nie jest winna U mnie wystarczy 19st na klimatronicu i 2 kreski i nie trzyma.Wystarczy że sie zatrzymam na chwile i temp płynu leci w dół (mowa o wskazaniach z VCDS coolant temperature). Zarówno czujnik temperatury i termostat mam 100% sprawne. Latem gdy nie używamy ogrzewania silnik osiąga temp roboczą dość szybko i temperatura stoi równo. Jak zrobisz tak na uruchomionym silniku lub na rozgrzanym to powietrze też zaciągnie Zrób test w garnku przed wymianą P.S jeździsz na wyłączonym "econ" w aucie to sprawdź czy Ci czasem nie śmiga mały wentylator
-
B6 DIVISION
Panowie ktoś poleci z czego ściągnąć program ELSA do Audi i VW ?
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Ty to ją nieźle kręcisz od B7 aż po B8 lifta
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Fotele można zmienić jak zobaczy białe B8 na żywo to zmieni zdanie
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Zostaje w rodzinie czy poszła w świat ? Jak tam poszukiwania 3.0 tdi
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Kolejne B7 na tym kole i świetnie pasuje pod tą budę
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
393 z przesylka. Jak kupowalem mieli promicje
-
B6 DIVISION
Bartek w 1.9 tdi procedura startu
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B6 BEX] Audi A4 czarny BEX Quattro od giernola
Trochę czasu zeszło zanim go dorwałaś Zaczniesz wertować forum to będziesz wiedział co masz robić
-
B6 DIVISION
Małe sprostowanie u mnie nie działa to jeżeli mam lewarek w pozycji neutralnej bez sprzęgła. Przy wciśniętym sprzęgle nie ważne czy bieg wrzucony czy też nie to więcej niż 3 nie przekroczy
- B7 Crew
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Przydatny mod Ładnie "kliknąłeś" bieg wsteczny
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
- Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
I wszystko jasne Dzięki Grzesiek- Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
A Ty chciałeś od TT tak ? Ale chyba mają tą samą wielkość. Te okablowanie można wrzucić od mojej starej kiery ?- B6 DIVISION
normalne jakbyś kupił ten silnik w manualu to na luzie miałbyś to samo taka ochrona żeby nie piz*ować w miejscu miałem przez ponad 4 lata ten silnik w A5tce Tak jak Jędrzej pisze. Jak się nie mylę weszło to w życie 2006/2007. Mam manuala i jest to samo powyżej 3tyś nie podkręcisz- Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
a jaką masz poduszke ? bo w Q5 jest inna podaj numer to sprawdze 4F0 419 091 CB Wiem, ze jest grubsza i bardziej wyprofilowana... Jeszcze jedno pytanie Przy zmianie kiery z b7 na tą z b8 polift trzeba coś przerabiać w kostce airbag ? Kostka jest ta sama i piny w niej ?- 2.4 v6 30V Pobór oleju
No tak fora. Klawiatura przyjmie wszystko. Gdybym w 100% posiłkował się forami to bym pewnie nie kupił 2.5 TDi V6 które więcej stoi niż jeździ a sypie się w nim wszystko Ogólnie to najlepiej przekonać się na własnej skórze. Moje A6 z silnikiem 2.4 było grzeczne i miłe w użytkowaniu. Żadnych problemów no i tak jak pisałem spalanie oleju było jak najbardziej ok co oczywiście mnie dziwiło bo jak zaznaczyłeś " na forach piszą, że palą ... " Można by się zastanawiać, że coś chyba nie tak z silnikiem W każdym razie auto nie było nie wiadomo jak ganiane aby musiał sobie siorbnąć więcej. Nie wiem czy swoim żywocie miał większą prędkość niż 140km/h Silnik benzynowy w układzie V musi coś łyknąć taka, jednym mniej innym więcej. Nie miałeś czasem pancernego 1.8 PM ? Pancerna jednostka tak samo jak w B4 2.0 ABK jeżeli chodzi o benzynę- A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Wydaje mi się, że można tylko pewnie nie wszystkie salony tą opcję mają Jak byłem ostatnio w Ingolstadt to widziałem tą halę odbioru aut . Odebrać auto w salonie już zapewnia odpowiednie emocje ale tam to musi być mega przeżycie dla fana marki Przy Twoim aucie stoi gostek albo gościówa i wprowadza cię w funkcje użytkowe pojazdu - Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6