Treść opublikowana przez Norbas
-
B7 Crew
Zawias S-Line 1BV +Eibach +19'': Co prawda sedan, ale blisko tego o co Ci chodziło... To jest na pro kit ?? no włąsnie zacząłem liczyć i moze wyjsc ze d*pa bedzie niżej i juz sie zastanawiam, jest 1cm róznicy, musze to przemyśleć albo poczekać na wiosne gadałem też z kumplem który ma pro-kita tyle ze w b6 i twierdzi ze jak auto puste to jest prawie ideał, ale wystarczy coś w kufer wrzucić i d*pa idzie niżej niż przód Nie działaj pochopnie jak masz delikatnie wyżej i dasz tył z pro kit to będziesz miał tył niżej na bank Ja jak mam auto puste i 15L w zbiorniku to dopiero jest przód z tyłem na równi, a tak cały czas wydaje się niżej
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Zabezpieczenie jest ciekaw jestem ile wytrzymuje ta powłoka Felgi podobają mi się ale nie wiedziałem, że są produkowane w NO. Jest coś jeszcze na nich napisane jaka firma czy tylko wybity znak audi ?
-
B7 Crew
Czasami trzeba wrzucić w auto trochę siana przecież nie będzie jeździć wiecznie bez problemów. I tak nie jest źle. Pomyśl sobie jakbyś taką akcję miał na wakacjach albo w uj daleko od chaty Leszek porobisz furę i będzie gitara. Znowu banan na twarzy się pojawi podczas odpalania + nowe plany na mody 3.0 tdi jest mega i gdybym miał okazję to bym zmienił właśnie na ten silnik. Zresztą regularnie sprawdzam aukcje czy czasem nic w 3.0 się nie pojawia
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Odnośnie przełącznika "S" wiesz może jaki nr wersja chromowana posiada ?? Znalazłem taki nr. 8E1959903A ale nie wiem czy on jest w chromie
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Jaki masz nr. stacyjki ? Masz podświetlany ?
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Stacyjka z tym nr. 8e0919237B podejdzie do B7 ? Oraz kluczyk od b7 podejdzie pod ta stacyjke I bedzie wsio dzialac jak nalezy? ?
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
No nie wiem Ale chociaż nakierować co i jak
- B7 Crew
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
masz setup letni na fajnych ponadczasowych 19 i teraz choćbyś nie wiem jakie wybrał 17 zawsze będzie niedosyt Heh dzięki, no będzie niedosyt będzie. Wybrałeś już opony na zime? Dokładnie, szukałbym czegoś w 18" nie za małe i nie za duże na zimę Jak sobie pomyślę, że mam przejść na zimowe 17" to już mi nie dobrze
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
jak masz z tyłu to możesz też to podpiąć ogarnąć Ci co trzeba?Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka Że niby wiązkę pod wyciszenie ? że się wtrąca i polecę kaja to od razu namówić go na wiazke do przodu pdc to już całkiem będziesz miał motywację hehe To dopiero po AFS żebym lamp nie udupcył przy parkowaniu
- B7 Crew
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Dla samej iluminacji użyję sobie czegoś innego Ale może zainstaluje to będę miał motywację do rezania przodu Kaju a Ty nie robiłeś czasem wyciszenia radia podczas cofania ? Ten przycisk w tym czasem nie pomoże ?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Chciałem podpiąć przy okazji robienia air bag off... w takim razie zostaje zaślepka
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Jest możliwość zainstalowania samego przycisku jeżeli posiadam tylko pdc na tyle ?
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Panowie wiecie jakie numery mają zaślepki w chromie pod półkę na konsoli ?Nr. Led pass. air bag off w chromie to 8E1 919 234 B 5PR ?
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Chyba tutaj bo mam do tego warunki Ale przed świętami jakbyś coś robił przy jakimś tam aucie to daj znać wlecę na chwilkę pogadać
-
A4 B7 Avant 1.8T STAGE I, DP, 373cc, Full S-Line, 1BV, Cupra, Radio Android 6.0 7" à la RNS-E :), LPG
Kupione na motohid.pl http://sklep.motohid.pl/pl/p/BA15s-1156-4x-Cree-XB-D-METAL-SILVER-20W-biala-4500k/1547 Świecą super, tylko jeszcze postojówki do wymiany, bo przeoczyłem i zostały żółte Ładnie świecą. Rezystory też do tego brałeś ?
- B7 Crew
- B7 Crew