Treść opublikowana przez Norbas
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
No, no. Ja słyszałem, że ktoś ma heble S4 na pokładzie Kiera i mieszek na pokładzie Przed Obecnie
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Napisze tak, zestaw letni nie sprawia zadnych problemow a lecialem juz zaladowany po dach. Co do zimowego zestawu to jak na razie jest spoko. Zobaczymy jak bede jechal na swieta
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Mati skończmy głaskać sie po *ujach Dobrze wiemy, ze do srebrnego niebieski na bank nie pasuje
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
O skurwesyn, wyczaiłes mnie Jebaniutki, dlatego mnie uszy piekły
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Widziałem dekory w b7 oklejone na niebiesko przy srebrnej karoserii i słabo dla mnie to wyglądało. Slabo to mało powiedziane U Mnie w temacie masz zdjecia chyba jak.to wygladalo Na audizone widzialem niebieskie b6 do tego w srodku miał listwy niebieskie w kolorze nadwozia. Ponadto koles mial niebiesko- czarne recaro wiec jakos to wygladalo
-
B8 TrOOOOp
Trzeba pogrxebac w dlugim kodowaniu. Na stronie jest chyba o tym temat
-
B7 Crew
Przy gwincie ustawisx sobie jak Ci pasuje i przy wycieczce do pl z obciążeniem zawsze masz mozliwosc podniesienia tylu badz calego auta. Ze springami roznie to bywa. Jak juz jedak bedziesz bral to dobieraj wedlug kategori wagowej
-
Muzyka w naszych autkach
dawaj więcej takich
-
Procedura wypalania DPF 2.0 TDI PD
No u mnie przebieg 134kkm. Zobaczę dokładnie co ile następuje wypalanie... Trasy nie są jakieś długie bo dziennie wyjdzie 30km, weekendy więcej
-
Procedura wypalania DPF 2.0 TDI PD
Dzieki Piotrek Sprawdziłem dzisiaj wsio. Zapełnienie mam 4,3 % a cegiałka 39g. Ostatnia regeneracja: obecnie 130km... Co ile dpf ma prawo się wypalać, faktycznie po 40% zapełnienia czy po 40g zawartości popiołu? Jak wypala się poniżej 200km to wskazuje to na jakiś problem ?
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
No niestety tak to już jest ze specami... Każdy chyba to przerabiał... Ważne, że wszystko fajnie się skończyło i można odkładać na gwint i kierę
-
Procedura wypalania DPF 2.0 TDI PD
Hej, Wszystkie parametry odnośnie DPF'a sprawdzamy w grupach 68,70 i 75 ? W tych grupach znajdę info co ile się wypala ?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Temp oleju w silniku
Ja jeżdżę na Valvo SynPower 5W-40 i jest dobrze. Max Life też może być Sprawdź sobie Safe Data Sheet jednego i drugiego i będziesz wiedział, który Ci pasuje
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Kurcze, faktycznie konkretnie oświetlają podłoże te ledziki
-
Temp oleju w silniku
przez Ciebie zaczynam wątpić jak bede w pl tp bujne sie na autobahn'a i sprawdze dokladnie. Tyle razy lecialem przez niemcy z wysokimi predkosciami i nie przypominam sobie aby tem. oleju byla wieksza niz 120*C. Moim zdaniem zalezy tez duzo od oleju:)
-
Temp oleju w silniku
Pisałem i wyższej prędkości Tak jest. Przy stałej prędkości 180km/h w górę. Na dobrym oleju nie przebije 120*C
-
Ori termostat nie trzyma temperatury
14min i 10,2km
-
[B7 BPW] avant / s-line / gwint / 19"
Fajny Avant. Świetnie wygląda na tej feldze
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
3 dyszki różnicy na gatem W Etce widzę, że ten sam olej co do mnie.
-
Ori termostat nie trzyma temperatury
I po jakim czasie Ci łapie 90*C przy tej temperaturze ?
-
Duże spalanie 1,9 tdi brb, avant
Dziekować Dobra, już widzę minimum 80*C
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Oryginalny olej jest w butelkach 1litr lub 0,5litra. No to fajnie, dzięki Może ktoś potwierdzić który olej idzie do JWS... Znalazłem dwa jeden chyba stary, tak mi się wydaje G 052532A2 oraz ten G 052911A2 ( czyżby nr został zastąpiony ?? ) Jest też 0,5L G 052911A1 Ktoś coś
-
Duże spalanie 1,9 tdi brb, avant
Kat synchronizacji czyli BTDC? Jaki w ogole powinien być wedlug producenta?