Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Czyli łączniki na tył te same a przod tez ma te same łączniki co seria? Bez problemu idzie podpasowac staby do ośki tak?
  2. Allroad jest cięższy wiec dlatego nie odczułeś specjalnej róźnicy
  3. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Spoko, właśnie przejrzałem temat. Czekam co w pon uda Ci sie ugrać ceną
  4. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To cały komplet jaki potrzeba żeby wsio śmigało? Polecasz najpierw zacząć od zmiany tyłu? Na przód też potrzeba zmieniać łączniki staba?
  5. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Duża różnica po przejsciu z seri na rs?
  6. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    :kox:
  7. Wychodzi na to, że sterownik nie odczytuje polecenia otworzenia drzwi skoro dwa nie śmigają. Niech programują dwa klucze...
  8. Też małe bym zostawił Z ciemnymi listwami od razu lepiej wygląda auto
  9. Można listę robić @was002 pokrętło głośności na koniec dnia powinno być w innej pozycji......
  10. To ori znaczek ten na klapie? Jakiś taki grubawy
  11. Obyś był zadowolony
  12. Każde auta z poczatku produkcji posiadają wady... Ale fakt, że kiedyś auta były bardziej dopracowane zanim wyszły z fabryki. Fury wychodzące za naszych dziadków/rodziców tez kosztowały sporo... Z każdy rokiem cena surowców wzrasta wiec i ceny obecnych aut są takie jakie są. Porównaj sobie wnętrze a4 vs. passat, passat vs. octavia... Teraz zamierzasz kupić a6 wiec porównaj z a4... Im wyższa klasa tym wieksza kwota czy jakość wykończenia oraz jakością materiałów ale nie koniecznie lepsze spasowanie. Im więcej kasy wydajesz tym więcej wymagasz. W a6 też może ci bedzie cos przeszkadzać... Idealne auta kosztują krocie a i tak nie będziesz miał pewności, że będzie spełniał twoje wymagania. Rozumiem twoje nie zadowolenie bo sam jestem nie zadowolony z niektórych rzeczy. Przykład, w b5 nie mam problemu z trzeszczacym wnetrzem, szegolnie z podlokietniekiem, który był wykonany solidniej jak w b7 za większą kasę... Ps. Co za silnik wybrales? Też 2.0?
  13. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wsio ladnie przypasowało? Masz może jakieś foty z bliska? Wiem, wiem. Miałem porostu cichą nadzieję, że jest coś takie jak z przodu. Tak w ogóle to nie rozumiem dlaczego w avancie tego nie montowali...
  14. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Marcin ty masz w avancie tego swojego bolida? Ile dawałeś za obrysy na tył i kiedy montaż?
  15. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ehh, a miałem cichą nadzieję Jak wycinałeś to wzorowałeś się na ori miejscu czy tak jak Ci się podobało? Te odbłyśniki z tyłu też chyba są specjalnie wyprofilowane jak z przodu tak?
  16. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Chciał sprawdzić czy w Avancie jest zaznaczony miejsce do wycięcia pod obrysówki... Z przodu jest to zaznaczone ale czy z tyłu też
  17. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie gdyby ktoś demontował tylny zderzak w avancie S-line to prosiłbym o fotki wewnętrznej części od prawej strony do lewej. Zależy mi na dość bliskich szotach, bo w necie wsio z daleka...
  18. Fajnie temat się czyta Fura marzenie niechaj sprawia frajdę Ciekawe czy eReSiak ma bardziej wydajniejszy i rozbudowany układ chłodzenia
  19. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    mat1000 ma chyba 235/35 UR3 na 9j...
  20. Trójką jakoś się ściąga i idzie go ogarnąć. Na necie są jakieś materiały Chrom ciężko ogarnąć jak nie zaszła w nim reakcja chemiczna. Wszystko przez chemię do mycia...
  21. Faktycznie nie wygląda na bezprzewodowy dawaj filmosa po ogarnieciu wszystkiego :-P
  22. Panowie jakie kodowanie w b7? Wsio to samo co w b6 czyli zmianna 3 pozycji z 0 na 1? Dodam, że nie posiadam czujnika zajetosci siedzenia oraz zapięcia pasa po stronie pasażera
  23. Po obniżeniu będzie w pytkę BTW wywalaj hak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.