Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Coś za cabrio wybrał ? Tą złączkę kupowałeś na allegro,, jaka jest średnica ? Myślałem, że idzie to jakoś połączyć na wężach od AWX/AVF... Tak w ogóle to jak motor sprawuje się bez chłodniczki ?
  2. Jest w ogóle jakiś zapach co utrzyma się przynajmniej tydzień ?
  3. Ktoś miał styczność z zapachem od chemical guys Stripper Scent ?
  4. Jakie koło w planie? Zaciski juz ogarniete? Masz może foty jak zrobiłeś obejscie chlodniczki spalin?
  5. Ktoś zmieniał turbo na brb? Duzo rzeźby czy wsio p&p?
  6. 4 warstwy i dobrze trzyma o ile nie używasz mocnej chemi przy myciu auta
  7. jeszcze chromy w lampach i dymione kierunki w błotnikach
  8. Według mnie Rotor i Rs6 c6/S5 fajnie wygląda na B6 a savannah jeszcze nie widziałem w B6
  9. O specjaliści już wypowiedzieli się na temat przebiegu Fura spoko tylko te naklejki na drzwiach trochę nie pasują Napisz coś więcej o wyposażeniu, zrób jakieś foty po ogarnięciu auta i napisz czy coś planujesz poza zrobieniem pompy
  10. Mam jeszcze devil specjal z mniejszym stężenie wiec od niego zacznę
  11. Poszedłeś po bandzie z obniżeniem dawaj focisze z prostymi kołami bo wygląda jakby przód stał wyżej
  12. Gałka klasa, nawet na gładko wygląda dobrze Deszczowo akurat pod glinkę ale pod wosk już troszkę gorzej
  13. Kurcze myślałem, że ma za duże stężenie, chociaż na felgach miałem osad po jego zastosowaniu nie wiem po co robią różne wersje, pod karo, pod fele jak zywkle biznes musi się kręcić...
  14. Dzięki chłopaki chciałbym mieć taki wybór na półkach w NO. Niestety wsio na zamówienie a jutro i pojutrze sklepy zamknięte Mam to ale na felgi i raczej go nie położę na lakier...
  15. Dawaj te balony na auto bo straszysz tymi zimowkami lato
  16. Mam rdzawe kropki i za bardzo nie wiem czego użyć :/ moze glinka dala by rade, prickbort, iron-x ? A mowili, że srebrny jest lajtowy w utrzymaniu :facepalm:
  17. Tak dobrze wyposażone auto a ktoś pożałował na "pakiet światło"
  18. Co tam się odpitoliło ? Jeszcze żeby to same rysy były, a tu drzwi i felga poczuły akcję Mnie tydzień temu dziecko sąsiada skończyło zabawę kredą na moim aucie...
  19. @uszolGofer jest na sprzedaż jakby co na daily car'a się świetnie nadaje i pasowałby do Ciebie oraz miałbyś czym dojeżdżać do pomnika do tego letnie kapcie daję w gratisie
  20. Nawet nawet bez tych relingów wygląda Czekam aż springi i fele wylądują na furze
  21. Albo Quattro w ośce w sumie to się zastanawiam czy nie wywalić znaczków s-line na bokach i na grillu....
  22. Hehe myślałem, że po przejechaniu staniesz, wstrzymasz gościa i zabierzesz deseczkę
  23. Czerwone diody zastapiłem diodami o barwie białej zimnej ~6000k... Daja troszkę niebieskim światłem... Obecnie szukam czegos o barwie 4300k-5000k aby bardziej pasowało pod podświetlenie zegarów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.