Treść opublikowana przez Norbas
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Coś za cabrio wybrał ? Tą złączkę kupowałeś na allegro,, jaka jest średnica ? Myślałem, że idzie to jakoś połączyć na wężach od AWX/AVF... Tak w ogóle to jak motor sprawuje się bez chłodniczki ?
-
Zapaszki do auta
Jest w ogóle jakiś zapach co utrzyma się przynajmniej tydzień ?
-
Zapaszki do auta
Ktoś miał styczność z zapachem od chemical guys Stripper Scent ?
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Jakie koło w planie? Zaciski juz ogarniete? Masz może foty jak zrobiłeś obejscie chlodniczki spalin?
-
Wymiana turbo na mocniejsze 1.9 TDI BRB
Ktoś zmieniał turbo na brb? Duzo rzeźby czy wsio p&p?
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Black chrome mam u siebie
-
[RS4 B7] back in black str.5 :)
4 warstwy i dobrze trzyma o ile nie używasz mocnej chemi przy myciu auta
-
[RS4 B7] back in black str.5 :)
jeszcze chromy w lampach i dymione kierunki w błotnikach
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Według mnie Rotor i Rs6 c6/S5 fajnie wygląda na B6 a savannah jeszcze nie widziałem w B6
-
Audi A4 B7 Avant 2.0 tdi sline Bi-Xenon by Pablo
O specjaliści już wypowiedzieli się na temat przebiegu Fura spoko tylko te naklejki na drzwiach trochę nie pasują Napisz coś więcej o wyposażeniu, zrób jakieś foty po ogarnięciu auta i napisz czy coś planujesz poza zrobieniem pompy
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Mam jeszcze devil specjal z mniejszym stężenie wiec od niego zacznę
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Poszedłeś po bandzie z obniżeniem dawaj focisze z prostymi kołami bo wygląda jakby przód stał wyżej
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Gałka klasa, nawet na gładko wygląda dobrze Deszczowo akurat pod glinkę ale pod wosk już troszkę gorzej
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Kurcze myślałem, że ma za duże stężenie, chociaż na felgach miałem osad po jego zastosowaniu nie wiem po co robią różne wersje, pod karo, pod fele jak zywkle biznes musi się kręcić...
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dzięki chłopaki chciałbym mieć taki wybór na półkach w NO. Niestety wsio na zamówienie a jutro i pojutrze sklepy zamknięte Mam to ale na felgi i raczej go nie położę na lakier...
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Dawaj te balony na auto bo straszysz tymi zimowkami lato
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Mam rdzawe kropki i za bardzo nie wiem czego użyć :/ moze glinka dala by rade, prickbort, iron-x ? A mowili, że srebrny jest lajtowy w utrzymaniu :facepalm:
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Tak dobrze wyposażone auto a ktoś pożałował na "pakiet światło"
-
SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Co tam się odpitoliło ? Jeszcze żeby to same rysy były, a tu drzwi i felga poczuły akcję Mnie tydzień temu dziecko sąsiada skończyło zabawę kredą na moim aucie...
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
@uszolGofer jest na sprzedaż jakby co na daily car'a się świetnie nadaje i pasowałby do Ciebie oraz miałbyś czym dojeżdżać do pomnika do tego letnie kapcie daję w gratisie
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Nawet nawet bez tych relingów wygląda Czekam aż springi i fele wylądują na furze
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Albo Quattro w ośce w sumie to się zastanawiam czy nie wywalić znaczków s-line na bokach i na grillu....
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Czegoś mi brakowało na tym dekorze
-
[B6] 2.0 ALT, Zwykły olejo żerny sedan
Hehe myślałem, że po przejechaniu staniesz, wstrzymasz gościa i zabierzesz deseczkę
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Czerwone diody zastapiłem diodami o barwie białej zimnej ~6000k... Daja troszkę niebieskim światłem... Obecnie szukam czegos o barwie 4300k-5000k aby bardziej pasowało pod podświetlenie zegarów.