Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Graty auta i powrót do kodu "B" Jest jeszcze co porezać takze powodzenia P.s teraz trzeba będzie dzielić mody na dwie fury
  2. Dziwne, że niektóre skrzypią inne nie... Mimo wszystko, Audi słabo się stara. Mnie w b7 cały tył męczy + podłokietnik a w szczególności roleta bagażnika troszkę ogarnąłem sytuację po zastosowaniu filców oraz taśmy "myszka"... Pewnie jakbym miał tak przy nowym aucie to aso miałoby mnie dosyć
  3. Jaką zawieche miałeś w b7? Teraz masz w b8 1bv tak? Ja b8 jeździłem z 1ba.
  4. Jechałem sedanem i do tego przebieg znikomy w b7 w avancie też słychać a jadąc sedanem, nie było słychać nic poza podlokietnikiem :/
  5. Nawet, nic mi nie mów co chwilę zmiana planów.... Pod koniec czerwca przylatuje na kilka dni, więc będę przepalał B5 może we wrześniu przewietrzę B7
  6. Co tam z tymi plastikami nie teges?
  7. Tak, czarne. Jedni mówią, że nie ma problemów, a niektórzy mówią, że tną tablice na pół... Pożyjemy zobaczymy Niby detal ale cieszy mordę
  8. W ostatnim czasie wymienione klocki hamulcowe na przodzie oraz wleciał mały smaczek na rejke Pondato dzisiaj było małe łoszi łoszi i uchwyciłem kropelkowanie po zastosowaniu gyeon wetcoat na lakierze, szybach, lustrach i lampach ( miesiąc po aplikacji) ... i kropelkowanie po autobahn na felach (ponad 2 miechy po aplikacji)
  9. Piękna mordka Dobre mody szkoda tylko, że kiera nie jest ścięta na dole Powodzenia z dalszymi modami
  10. Norbas odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Tylko jedna fota
  11. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja pitole, sporo wyszło za oc... to ja za a6 2.4 w NO płaciłem mniej bez specjalnych zniżek.... Śmiech na sali... Co do wyliczeń odszkodowania to masakra, bedziesz jeszcze się odwoływał? Trzeba było może oddać odrazu do Aso...
  12. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak zwykle są z nimi problemy kasę brać wszyscy są chętni... Tak w ogóle dużo placisz? Może być pw...
  13. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
  14. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No no, odrazu B7 nie zbudowano Obcierka ogarnieta?
  15. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A Ty wiesz, że mało sedanów jest w B7 crew także wiesz co masz robić
  16. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wszyscy ładują z lewej to ja sobie ebłem z prawej
  17. Ze zdesiem i listwami będzie git
  18. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak, idzie wszystko przypasować na starej wiązce.
  19. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Bose ma dwa bolce do ktorych trzeba podpasować "samiczki" Zwykły głośnik ma zasilanie brane z kostki, która wtykasz w gniazdo głośnika. Ponadto kable dochodzące do głośnik Bose są grubsze od zwykłego glosniczka.
  20. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tylko syczki z przodu są takie same. Centralny ma inne połączenie, moc oraz numer
  21. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ktoś ma głośnik centralny Bose na handel?
  22. Norbas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No i wszystko wiadomo dzięki
  23. Norbas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I zadnych bledow nie ma po ich podlaczeniu ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.