Treść opublikowana przez Norbas
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Zabrałem się za małe odchwaszczanie wnętrza i przy tej okazji robiłem upgrade podświetlenia klamek vol.1
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Jest dobrze Troszkę ogarniesz przód i będzie jeszcze lepiej
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Wygląda,że dość delikatnie świecą ? masz je caly czas odpalone czy świecą tylko po otwarciu- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Tyłu zostawiłbym w spokoju, z przodem sobie powalcz i będzie bajka Twardo jest ?- [B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
O śruby skręcające rant ale jak sprzedajesz to zapominamy o pytaniu fajne nakładki można zrobić z końcówek nabojów od strzelby- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Słabo przeglądasz dział sprzedam Mati Na fotęcję starych miał czas a na jedno z nowymi na aucie to już nie- Audi a4 avant 1.9 tdi
Zawieche wrzucisz i będzie cacy Pamiętasz jaki producent jest oznaczony na tych felgach ?- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Poka poka- [B6] 2.0 ALT, Zwykły olejo żerny sedan
Super wyszło i auto świetnie się prezentuje- B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Ehh, piękny jest Zderzak przedni w esce masz taki sam jak s-line tyle, że grill inny i nawet tańszy więc wiesz zdesio S-line/S z grillem RS wygląda mega- [B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Następny z krzywymi kołami i jakimś paskiem z przodu... :decayed: Auto fajnie się prezentuje będziesz malował śruby na felgach?- B7 Crew
- SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
W D2 chyba jeszcze nie było S. W A6 C5 przedlift nie było- SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Nie no, tip w trybie automatycznym to dramat. To samo miałem w A6... tryb manualny troszkę lepiej ale dalej to nie to samo co ręczna skrzynia Ważyłeś już furę i porównywałeś z papierami ? Ja miałem ostatnio swoim wjechać na wagę ale czasu brakło- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Czekałem aż ktoś to przetestuje. Ogólnie czegoś jeszcze tam brakuje, może jeszcze nad dekory w konsoli ? Brałeś z wish.com ?- Skrzypienie na dolkach
Może gumy staba Ci skrzypią albo sprawdź osłonę pod silnikiem jak się ma. Możesz też podjechać na myjkę i umyj porządnie nadkola oraz okolic stabów- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Polecam WetCoat'a firmy Gyoeon Q2M. Bardzo prosty w aplikacji i nie zostawia żadnych plam o ile nie zostawisz go na dłuższą chwilę w słońcu. Dobrze jest go nanieść kilka razy. Po pierwszym razie odczekaj 3 dni, umyj auto i go nanieś potem po tygodniu umyj auto i znowu go nanieś Efekt jest naprawdę dobry, w sumie raz wystarczy i utrzymuje się na 2-3 tygodnie- SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Gdzieś Ty się ganiał z takim prosiakiem jak D2 Dostał baty ? Frajda z jazdy na pewno jest- B7 Crew
- SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
E, myslalem, ze juz z prawie 10tys przejechales i napiszesz cos o zuzyciu oleju Ale widze, ze olej polecial 5w50 Co do spalania to nie ma tragedi raczej, przy tej mocy raczej nie ma co liczyc na wynik z awx czy ajm wazne zeby sie sprawowal i dawal frajde- Audi a4 avant 1.9 tdi
Nie patrz tylko co producent sprężyn podaje. Dobieraj według kategorii wagowej z tabliczki pod maską- Audi a4 avant 1.9 tdi
Dawaj więcej fotosów Springi już zamówione ?- B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Taka Niedziela to miła Niedziela- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Te drobiazgi powinny być w serii Malowana tylko "łyżwa" - A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K