Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Norbas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak o te manetki mi chodzi one są z b8 ? Czy może z A6 C6 ?
  2. Norbas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ktoś z posiadaczy B6 montował manetki z piktogramami takimi jak w B8... Ktoś ogarnia temat ? Co tam trzeba rzeźbić ?
  3. Ładna eSa Z klimą Audi poleciało w uja W eSie powinno to być już w standardzie. Bezawaryjności i frajdy z "przemieszczania się" Co do wystawienia auta w dziale sprzedam to musisz utworzyć temat. Po prawej stronie na górze będziesz miał "dodaj nowy temat". Tak w ogóle aby dodać temat musisz mieć określoną liczbę postów :/ Sprawdź sobie w regulaminie ile potrzeba Co za b6 masz do sprzedania, coś w benie i Q ? Jak tak to Podrzuć linka jak możesz
  4. Masakra szkoda auta i Twoich nerwów. Ważne, że nie ma jakichś mega dużych uszkodzeń i do tego wszyscy cali Trochę czasu minie i będzie wsio ogarnięte Powodzenia !
  5. Gruba akcja była i fajny wynik po " korekcie" nic tylko tłuc kilometry
  6. Jest agresor obyło się bez problemów z regulacją zdesia ?
  7. Ale wylizana no i świetnie się prezentuje na tych springach
  8. Norbas odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A6/S6/RS6
    Nikt się nie czepia o czarną naklejkę z flaga na rejce?
  9. Taka konfigutacja to moje marzenie 3.0 plus ten kolor graty zakupu Jak jesteś żar trzeba sie ustawic kiedyś na spota Powodzenia w planach i bezawaryjności
  10. Ładuj te od A5/S5 i wyślij do malowania na black chrome, a BeeMki zostaw na zimę
  11. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    @H4mm3R nie wiedziałem, że Twoje auto bierze udział w prezentacji felg AXE w NO Sprzedałeś prawa autorskie https://www.finn.no/bap/forsale/ad.html?finnkode=88397760 Tak w ogóle mapy doszły i śmigają jak trzeba
  12. Plecam Nokian Zline mozesz zobaczyc jak wyglada u mnie na feldze 9j. Na mokrej nawierzchni mega trzymanie, tak samo na suchej Z tego co slyszalem to sa one produkowane w Rosji jaki i Finlandii.
  13. Gałka ładnie przypasowała tak jak przedmówcy szukaj pakietu s-line i bedzie miodzio. Fusso fajny ma efekt używaj rękawiczek i maseczek przy jego aplikacji bo potrafi oddziaływać na organizm
  14. Jakimi ledami? Masz na myśli lampy które wypuścił Osram?
  15. Sterownik i lampy prawdopodobne. Dobrze byłoby sprawdzić schemat. W b7, potrzeba sterownik, lampy i przełożyć piny. Potem kodowanie i chyba to wszystko
  16. Noo 8 miesięcy temu wymieniałem słony żarówek bo stare były takie same.... Myślałem, że w serwisie podczas wymiany ktoś źle dokręcił i wilgoć weszła. Niestety, miejsca na wkręty upierdzielone a jakoś nie było czasu na kupno nowej listwy
  17. Da radę ale chyba tylko od strony wewnętrznej Co do dekorów to myślałem, że wersja Q zawsze miała listwy ze znaczkiem Mały up W końcu udało się dorwać listwę oświetleniową w bardzo dobrym stanie z A3 8P Używka z A3 oraz moja zmęczona życiem I po montażu na klapie
  18. Ładnie wyszło Jakbyś już usunął pomarańczki w lampach to widziałbym tam kierunki żarówki diadem oraz folie kameleon na halogenach
  19. Przejmujesz się zdjęciami. Ważne, że koła skręcone Graty przyjęcia Auto ładnie się prezenci
  20. No to graty zakupu Niechaj bezdasznik daje frajdę w lato Dzięki za linka
  21. Graty zakupu. Jako pierwszy samochód nie jest źle Napisz coś o wyposażeniu, jakieś plany i trochę wiecej zdjęć wnętrza Bezawaryjności
  22. Faktycznie spoko cena
  23. A możesz ten zapach do czegoś przyrównać ?
  24. To się nie pyli, na ori osprzęcie ( dpf, egr i chłodniczką spalin) mam 153KM/330NM Teraz czytam i widzę, że napisałem brb zamiast BRD Gdzieś czytałem, że są one podobne... ?? Muszla AWX/AVF jest tak samo wytrzymała jak muszla od BRD ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.