Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    W No pada cały czas więc zostaje grzebanie w wnętrzu
  2. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Prawie, obecnie patrzę na kodowania pod B7 A Ty jak tam ?
  3. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie jakie kodowanie pod wyłącznik airbag off? Trzecia cyfrę zmienić z 0 na 1? Dodam, że nie mam czujnika zajetosci oraz zapiecia pasa po stronie pasażera
  4. No i fajnie bo szkoda sprzedawać tak fajnego auta. B7 jeszcze długo będzie się dobrze prezentować. Jak B8 to po lifcie, takie moje zdanie.
  5. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie
  6. Chyba poprzednicy myśleli, że maja dotykowe i dlatego tak sa ściochrane. Ewentualnie przecierali to jakimś ręcznikiem
  7. Też miałeś ściochany ten wyświetlacz
  8. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Fajnie to wygląda
  9. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja mam tylko po stronie kierowcy...
  10. Nie ma tragedii, niektóre oszołomki sprzedają uzywki za 150 zł
  11. 28 ojro za sztukę. Cena na DE bo na PL parę ojro drożej...
  12. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kumpel ma w B6 AP i dość szybko tylne amory zaczęły sie pocić :/
  13. Gwincik? kiedy montaż? W walentynki ?
  14. Suszarka wystarczyła A nr zaślepki teraz się zgadza koleś 4 razy pytał się zanim ją zamówił
  15. Gałkę i mieszek zdemontowałem z ramki od A3 i zamontowałem na moją... trochę trzeba się pomęczyć aby dopasować mieszek na ramkę A4
  16. Gała nowa ori od A3 8P. Wielkość ta sama co stara sport z B7 Już po montażu więc małe seszyn
  17. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kurcze, prawie same avanty... .
  18. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dziękować za aprobatę
  19. Mały up: Wyciszenie radia po wbiciu biegu wstecznego. Patent opracowany przez kolegę kaju W końcu odebrałem jakieś tam graty i czekam na chwilę wolnego... Dzięki Piotrek za cynka
  20. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    https://a4-klub.pl/topic/384000-hamulce-tył-255/
  21. Fajne foty podeślij jakąś do kalendarza klubowego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.