Treść opublikowana przez Norbas
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Wejdzie ale wizualnie bedzie wygladac, że przód jest bardziej wypchany na zewnatrz.
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Nie wiem czy będzie ładniejsze A5 niż ten polift Według mnie dobrą decyzję podjąłeś zamawiając ten model Do tego nieźle spasione wyposażenie Zadowolenia z użytkowania życzę P.S Szkoda, że nie wybrałeś sobie odbioru osobiście w Ingolstadt
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Dzieki Panowie Tył jak i przód wizualnie nie wystaje. Nie sprawdzalem za pomoca deski bo juz bylo ciemno i zimno 20mm na przód bedzie za duzo ana tyl za malo, takie moje zdanie. Podaj maila na pw to Ci wyślę wieczorem wiecej zdjęć
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
17x7,5J z ET45 Teraz jakoś wygląda
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
chyba raczej nie tutaj O kur faktycznie nie tu Ze strony dystom.pl sa dystanse
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Ostatnio na dystom.pl widzialem jak kolesiowi przy upalaniu na torze pękła półoś a dystans byl dalej.na swoim miejscu Co do zuzycia zawieszenia to tyczy sie to samo felg z innym et niz przewiduje producent... Krystian smarowales czyms dystanse zanim przykreciles kola?
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
W tym roku już chyba nie ogarnę.... Pewnie w następnym się ją ogarnie Tutaj zamawiałem http://allegro.pl/semilac-lakier-hybrydowy-7ml-kolory-4-gratisy-i6473144659.html Do zestawu masz jeszcze śruby
-
2.4 v6 30V Pobór oleju
Czemu ma brać więcej ? Przebieg maiłem ori 240kk. Więcej niż litr nie brał na 10 000km. Pewnie jakbym dawał mu po garach to by więcej zużył.... Ja zawsze trzymam się aby olej znajdował się na końcu "szachownicy"
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Od razu lepiej BTW fajne masz to koło na zimę
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Dzięki Panowie Obecnie nic się nie dzieje... Miały być większe koła na zimę ale.... jeszcze mam inne złomki na utrzymaniu Aby zimowe koło nie wyglądało na smutne zostały zamówione dystanse Przód przelotowy 15mm i tył przykręcany 25mm zobaczymy jak będzie to wyglądać
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Sprawdzales czy masz napiecie na wtyku pod grzane lustro? Jak tak to podlacz stare lusterko ze starym modulem. Dziwne, ze jedno smiga a drugie nie.. Po wlaczeniu przycisku podgrzewania szyby na klimatroniku wlacza sie przekaznik sterujacy szyba i lustrami.
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Folia jest z wierzchu śliska i gładka jak o to chodzi. Kupiłem trochę za dużo i zostało mi tyle, że spokojnie okleisz drugi komplet dekorów, jak chcesz odkupić to priv No właśnie trzeba szukać wszędzie, ja trafiłem aż na angielskie gumtree Ja widziałem na ebay us ale cena była dość spora a do stanu bdb też trochę brakowało
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Nie no, fotele petarda sam się na takie napaliłem ale ciężko je dorwać a od B7 to w ogóle Jakbyś widział takie same to prosiłbym od cynka
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Czekaj na rozwój sytuacji i naprawiaj Wagon'a
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Zaciski od 2.0 TFSi są takie samo jak od 3.0 tdi czyli pod tarczę 320mm ?
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Oo widzę już po 9 zł.... Dokładnie te
-
Audi A4 Avant CGLC aka Aduś
Trochę kozica Ale ogólnie przyjemne autko Nie wiem kto wymyślił ten system start/stop
-
[B6 AVF] by Edyta
Fajne foty i auto mega się prezentuje
-
[ALL B6] Tunel Srodkowy - wymiana na tunel z B7
Ktoś zna/ma numer tunela USA z kubeczkami ?
-
B7 Crew
Mam ori w bdb cenie, ale tam przeważnie pakują BERU BOSCH BERU sa w bke pakowane a jakie w brb nie wiem... Wyślij mi ns pw cenę oraz nr jaki macie na swiecy byly niby dwa rodzaje... Jestes w stanie sprawdzic jaki nr jest u mnie zastosowany?
- B7 Crew
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Wiadomo sprzedać swoje auto jest szkoda szczególnie jak włożyło sie sporo pracy, czasu i pieniędzy. Jak Q to mozna rozważyć kupno BRD... Wiadomo dzwiekiem i mocą nie dorównuje 3.0...
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Ktoś wie czy kiera od RS6 C6 ma taką samą wielkość co kiera od TT ??
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło będzie Pan zadowolony Wiem :D Przyznaj się, że planowałeś tą stłuczkę by mieć pretekst pod 3.0
-
B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
Po lift z pakietem S-line robi robotę, a do tego z tym kolorem Kilka zmian kosmetycznych i będzie mega Powodzenia w modzeniu i bezawaryjności