Treść opublikowana przez Norbas
-
A4 B7 Avant 3.0 TDI Q BKN
No faktycznie słabo czytam i ze zrozumieniem też nie najlepiej Znaczy, że inne rzeczy nie mają prawa się posypać po zrobieniu rozrządu, wymianie wtryskiwaczy i dwumasa tak...
-
A4 B7 Avant 3.0 TDI Q BKN
Mało tych aktualnych fotek masz Silnik i napęd Czarne felgi w czarnej budzie słabo wyglądają według mnie Pakiet zewnętrzny S-line, do tego troszkę niżej i auto będzie wyglądać jak należy P.S Jak silniczek się sprawuję ?
-
A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS
Z taką kierą można teraz jeździć co Ładnie, ładnie, trochę po modzisz i będzie miodzio Będzie z czym walczyć przy 3-zone To co, niedługo rozrząd
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Szybko i łatwo poszło jako, że nikt wcześniej niż fabryki nie majstrował przy nich Zaczynałem odkręcać od 9Nm a przy 11Nm puściły i z tą samą siłą dokręciłem Obyło się bez odkręcania filtra ale pomocny był magnes teleskopowy Już raczej nie zmienię Jako, że to przejściowa gała a kosztowała tyle co używka do A4 to przemęczę się
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Ływ speszyl dedykejszyn espeszyli for ju Żadnej przycierki nie zaliczyłem przy powrocie Wymiana świeczek I po raz kolejny wróciłem do czarnych lusterek. Tym razem zerwałem dip'a i odświeżyłem zmęczony lakier
- B7 Crew
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ja mam zamiar wypróbować na lusterka rain-x.... też już mam dość tych zacieków, szczególnie jak masz jakieś dłuższe trasy..
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Troche zaoszczędzi to czasu. Jeszcze musze kupic wiadra ale to cofnę sie do tylu i zobacze co polecacie
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
No to spoczi A na jaki pad najlepiej cleaner ?
-
[B6 AVF] by Edyta
Ciekaw jestem jak to się zgra Smaruj to woskiem albo czymś mocniejszym bo będzie co czyścić
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ja używam szarego mydła i ciepłej wody. Łatwo odzyskują kolor i właściwości. Po skończonej robocie lecą do pralki na 30 stopni z micro wash i jest dobrze. Tylko nie czekaj aż Ci pasta zaschnie na padzie bo mi jeden pad padł przez to Tego nie wiedziałem, że można prać, szmaty pierzesz razem z padami czy wsio oddzielnie ? Zazwyczaj od razu po robocie idę namydlić i zmoczyć pady
-
Indeks nośności opony
Masakra jak te wszystkie posty się czyta Ja w karcie pojazdu ma wpisane minimalne LI 87 Oczywiście każde auto będzie miało zalecane inną nośność, będzie to uzależnione od MW czy DMC lub nacisku na daną oś Odnośnie wlepki u kolegi Wamipr'a to jest pozycja z opona 195/65R15 z 91H. Taką samą oponę z LI stosuje się Golf'ie V gdzie jest o wiele lżejszy od B6/B7 To znaczy, że jest ona wymagana ? Znajdziecie oponę 195/65R15 z mniejszym indeksem niż 91 ? Tak samo B7 po wyjściu z fabryki miało montowane opony z rozmiarem 235/45R17 oraz indeksem 93. Znajdzie ktoś teraz taki rozmiar z LI 93 ? Nie ma co się denerwować, obrażać i wywyższać lub walić czasami głupimi tekstami Sprawdzać, dowody lub pisać bezpośrednio do Audi i będzie jasne. Moim zdaniem, wlepki przedstawiają jaki rozmiar możemy zastosować do naszego auta a nie LI. Dlaczego, niektóre auta nie posiadają na wlepkach LI albo w ogóle nic na nich nie ma poza ciśnieniem i liczbą ludzików ?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Skoro juz jesteście przy padach to podpowiedzcie czym je czyścić
- B7 Crew
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Na skup opału albo złomowisko i będziesz miał wynik
-
Indeks nośności opony
Łukasz od czego jest ta druga wlepa ? W B7 nie widzę podpowiedzi z indeksem nośności. Nie ma jej na naklejce, a w instrukcji jest podany przykład odnośnie 205/60 R15 gdzie na naklejce nie masz podanej takiej opony jako alternatywa
-
Srebrna BRD by shakal
Podasz na pw nr przełącznika ze schowka oraz diodę w chromie z konsoli wiązka ze schowka pod włącznik juz ogarnięta ? Foty trzeba było zrobic z trasy do pl
-
B8 TrOOOOp
Przestań pokonywać "trasy" dieslem, które nadają się bardziej na pokonywanie rowerem i problem z głowy Będzie taniej, bo nie 2,5 litra różnicy, a 8,5 litra, a i zdrowszy będziesz Mam równo 15km do szwagra i jak delikatnie pojadę, to nawet 90' nie złapię, więc musi ten smok palić, skoro zimny musi tyrać.Bez przesady ze to za krótko na diesela. Rozumiem jakbym jechał i po 3 km kończył przejażdżkę...Ale skąd taka różnica między CR a PD? Na trasie do Polski wzięła mi kolo 9 litrów średnio 160km/h jechałem b7 mieściła się w 7.5 ... podepnij kompa i sprawdź czy masz błędy, dodatkowo sprawdź nastawy rozrządu błędy brak jak sprawdzic ten rozrząd? Powinno byc w blokach pomiarowych. Szukaj BTDC czy jakos tak Musisz przyciąć te dwa wystające elementy po bokach na dole. One ni wchodzą w starą taśmę bo jak spojrzysz na swoją kostkę to te elementy są nieco niżej . Przytnij i po problemie Mimo, że to przytnie to i tak będzie się solidnie trzymać taśmy pow WTYCZKA NIE PASUJE OTWORY PINÓW SA INNE NIŻ W TEJ MOJEJ Musisz przyciąć te dwa wystające elementy po bokach na dole. One ni wchodzą w starą taśmę bo jak spojrzysz na swoją kostkę to te elementy są nieco niżej . Przytnij i po problemie Mimo, że to przytnie to i tak będzie się solidnie trzymać taśmy pow WTYCZKA NIE PASUJE OTWORY PINÓW SA INNE NIŻ W TEJ MOJEJ MIMO TEGO ZE TO WYTNE TO CI ZAZNACZYŁEŚ W KÓŁKU TO UKŁAD OTWORÓW PINÓW JEST INNY I NIE WEJDZIE To Twoje zdanie tez miałem takie wrażenie jak montowałem ją do siebie
-
B8 TrOOOOp
Przestań pokonywać "trasy" dieslem, które nadają się bardziej na pokonywanie rowerem i problem z głowy Będzie taniej, bo nie 2,5 litra różnicy, a 8,5 litra, a i zdrowszy będziesz Mam równo 15km do szwagra i jak delikatnie pojadę, to nawet 90' nie złapię, więc musi ten smok palić, skoro zimny musi tyrać.Bez przesady ze to za krótko na diesela. Rozumiem jakbym jechał i po 3 km kończył przejażdżkę...Ale skąd taka różnica między CR a PD? Na trasie do Polski wzięła mi kolo 9 litrów średnio 160km/h jechałem b7 mieściła się w 7.5 ... podepnij kompa i sprawdź czy masz błędy, dodatkowo sprawdź nastawy rozrządu
-
B8 TrOOOOp
Musisz przyciąć te dwa wystające elementy po bokach na dole. One ni wchodzą w starą taśmę bo jak spojrzysz na swoją kostkę to te elementy są nieco niżej . Przytnij i po problemie Mimo, że to przytnie to i tak będzie się solidnie trzymać taśmy powiedz mi dokładniej jak mam to zrobić Sprawdź PW wkleje tutaj Powiększ sobie zdjęcie i zobacz gdzie masz zaznaczone czerwone kółeczka na kostce z fioletowym zaczepem. Bierzesz pilnik albo nóż do tapet i ścinasz bądź piłujesz to na równo ze ścianką
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Artur, a nie orientujesz się czy te szyby były montowane w pakiecie razem z przednią szybą czy oprócz przedniej trzeba było domówić takie właśnie szyby ?
-
B8 TrOOOOp
Musisz przyciąć te dwa wystające elementy po bokach na dole. One ni wchodzą w starą taśmę bo jak spojrzysz na swoją kostkę to te elementy są nieco niżej . Przytnij i po problemie Mimo, że to przytnie to i tak będzie się solidnie trzymać taśmy
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Ciągle mało
-
[B6 AVB] Srebrny Avanturnik by Animal - Bixy Hella Intemo, Heble 320mm...
Dobra zmiana i jest teraz czym hamować
-
B6 DIVISION
8E1 959 903 C 5PR chrom jak się nie mylę na plakietce będzie napisane ustawiania siedzenia sportowego