Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. No faktycznie słabo czytam i ze zrozumieniem też nie najlepiej Znaczy, że inne rzeczy nie mają prawa się posypać po zrobieniu rozrządu, wymianie wtryskiwaczy i dwumasa tak...
  2. Mało tych aktualnych fotek masz Silnik i napęd Czarne felgi w czarnej budzie słabo wyglądają według mnie Pakiet zewnętrzny S-line, do tego troszkę niżej i auto będzie wyglądać jak należy P.S Jak silniczek się sprawuję ?
  3. Z taką kierą można teraz jeździć co Ładnie, ładnie, trochę po modzisz i będzie miodzio Będzie z czym walczyć przy 3-zone To co, niedługo rozrząd
  4. Szybko i łatwo poszło jako, że nikt wcześniej niż fabryki nie majstrował przy nich Zaczynałem odkręcać od 9Nm a przy 11Nm puściły i z tą samą siłą dokręciłem Obyło się bez odkręcania filtra ale pomocny był magnes teleskopowy Już raczej nie zmienię Jako, że to przejściowa gała a kosztowała tyle co używka do A4 to przemęczę się
  5. Ływ speszyl dedykejszyn espeszyli for ju Żadnej przycierki nie zaliczyłem przy powrocie Wymiana świeczek I po raz kolejny wróciłem do czarnych lusterek. Tym razem zerwałem dip'a i odświeżyłem zmęczony lakier
  6. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kropelka nie tłumi drgań i moment jak Ci odpadnie. Taśma dwustronna 3M i powinno być ok, ewentualnie czarny sylikon odporny na wysokie temperatury...
  7. Ja mam zamiar wypróbować na lusterka rain-x.... też już mam dość tych zacieków, szczególnie jak masz jakieś dłuższe trasy..
  8. Troche zaoszczędzi to czasu. Jeszcze musze kupic wiadra ale to cofnę sie do tylu i zobacze co polecacie
  9. No to spoczi A na jaki pad najlepiej cleaner ?
  10. Norbas odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Ciekaw jestem jak to się zgra Smaruj to woskiem albo czymś mocniejszym bo będzie co czyścić
  11. Ja używam szarego mydła i ciepłej wody. Łatwo odzyskują kolor i właściwości. Po skończonej robocie lecą do pralki na 30 stopni z micro wash i jest dobrze. Tylko nie czekaj aż Ci pasta zaschnie na padzie bo mi jeden pad padł przez to Tego nie wiedziałem, że można prać, szmaty pierzesz razem z padami czy wsio oddzielnie ? Zazwyczaj od razu po robocie idę namydlić i zmoczyć pady
  12. Masakra jak te wszystkie posty się czyta Ja w karcie pojazdu ma wpisane minimalne LI 87 Oczywiście każde auto będzie miało zalecane inną nośność, będzie to uzależnione od MW czy DMC lub nacisku na daną oś Odnośnie wlepki u kolegi Wamipr'a to jest pozycja z opona 195/65R15 z 91H. Taką samą oponę z LI stosuje się Golf'ie V gdzie jest o wiele lżejszy od B6/B7 To znaczy, że jest ona wymagana ? Znajdziecie oponę 195/65R15 z mniejszym indeksem niż 91 ? Tak samo B7 po wyjściu z fabryki miało montowane opony z rozmiarem 235/45R17 oraz indeksem 93. Znajdzie ktoś teraz taki rozmiar z LI 93 ? Nie ma co się denerwować, obrażać i wywyższać lub walić czasami głupimi tekstami Sprawdzać, dowody lub pisać bezpośrednio do Audi i będzie jasne. Moim zdaniem, wlepki przedstawiają jaki rozmiar możemy zastosować do naszego auta a nie LI. Dlaczego, niektóre auta nie posiadają na wlepkach LI albo w ogóle nic na nich nie ma poza ciśnieniem i liczbą ludzików ?
  13. Skoro juz jesteście przy padach to podpowiedzcie czym je czyścić
  14. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dziwne, że masz dla pasażera i kierowcy. Na początek sprawdzaj bezpieczniki, potem czy idzie prąd do kostek i jak wyglądają kable
  15. Na skup opału albo złomowisko i będziesz miał wynik
  16. Łukasz od czego jest ta druga wlepa ? W B7 nie widzę podpowiedzi z indeksem nośności. Nie ma jej na naklejce, a w instrukcji jest podany przykład odnośnie 205/60 R15 gdzie na naklejce nie masz podanej takiej opony jako alternatywa ​
  17. Podasz na pw nr przełącznika ze schowka oraz diodę w chromie z konsoli wiązka ze schowka pod włącznik juz ogarnięta ? Foty trzeba było zrobic z trasy do pl
  18. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przestań pokonywać "trasy" dieslem, które nadają się bardziej na pokonywanie rowerem i problem z głowy Będzie taniej, bo nie 2,5 litra różnicy, a 8,5 litra, a i zdrowszy będziesz Mam równo 15km do szwagra i jak delikatnie pojadę, to nawet 90' nie złapię, więc musi ten smok palić, skoro zimny musi tyrać.Bez przesady ze to za krótko na diesela. Rozumiem jakbym jechał i po 3 km kończył przejażdżkę...Ale skąd taka różnica między CR a PD? Na trasie do Polski wzięła mi kolo 9 litrów średnio 160km/h jechałem b7 mieściła się w 7.5 ... podepnij kompa i sprawdź czy masz błędy, dodatkowo sprawdź nastawy rozrządu błędy brak jak sprawdzic ten rozrząd? Powinno byc w blokach pomiarowych. Szukaj BTDC czy jakos tak Musisz przyciąć te dwa wystające elementy po bokach na dole. One ni wchodzą w starą taśmę bo jak spojrzysz na swoją kostkę to te elementy są nieco niżej . Przytnij i po problemie Mimo, że to przytnie to i tak będzie się solidnie trzymać taśmy pow WTYCZKA NIE PASUJE OTWORY PINÓW SA INNE NIŻ W TEJ MOJEJ Musisz przyciąć te dwa wystające elementy po bokach na dole. One ni wchodzą w starą taśmę bo jak spojrzysz na swoją kostkę to te elementy są nieco niżej . Przytnij i po problemie Mimo, że to przytnie to i tak będzie się solidnie trzymać taśmy pow WTYCZKA NIE PASUJE OTWORY PINÓW SA INNE NIŻ W TEJ MOJEJ MIMO TEGO ZE TO WYTNE TO CI ZAZNACZYŁEŚ W KÓŁKU TO UKŁAD OTWORÓW PINÓW JEST INNY I NIE WEJDZIE To Twoje zdanie tez miałem takie wrażenie jak montowałem ją do siebie
  19. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przestań pokonywać "trasy" dieslem, które nadają się bardziej na pokonywanie rowerem i problem z głowy Będzie taniej, bo nie 2,5 litra różnicy, a 8,5 litra, a i zdrowszy będziesz Mam równo 15km do szwagra i jak delikatnie pojadę, to nawet 90' nie złapię, więc musi ten smok palić, skoro zimny musi tyrać.Bez przesady ze to za krótko na diesela. Rozumiem jakbym jechał i po 3 km kończył przejażdżkę...Ale skąd taka różnica między CR a PD? Na trasie do Polski wzięła mi kolo 9 litrów średnio 160km/h jechałem b7 mieściła się w 7.5 ... podepnij kompa i sprawdź czy masz błędy, dodatkowo sprawdź nastawy rozrządu
  20. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Musisz przyciąć te dwa wystające elementy po bokach na dole. One ni wchodzą w starą taśmę bo jak spojrzysz na swoją kostkę to te elementy są nieco niżej . Przytnij i po problemie Mimo, że to przytnie to i tak będzie się solidnie trzymać taśmy powiedz mi dokładniej jak mam to zrobić Sprawdź PW wkleje tutaj Powiększ sobie zdjęcie i zobacz gdzie masz zaznaczone czerwone kółeczka na kostce z fioletowym zaczepem. Bierzesz pilnik albo nóż do tapet i ścinasz bądź piłujesz to na równo ze ścianką
  21. Artur, a nie orientujesz się czy te szyby były montowane w pakiecie razem z przednią szybą czy oprócz przedniej trzeba było domówić takie właśnie szyby ?
  22. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Musisz przyciąć te dwa wystające elementy po bokach na dole. One ni wchodzą w starą taśmę bo jak spojrzysz na swoją kostkę to te elementy są nieco niżej . Przytnij i po problemie Mimo, że to przytnie to i tak będzie się solidnie trzymać taśmy
  23. Dobra zmiana i jest teraz czym hamować
  24. Norbas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    8E1 959 903 C 5PR chrom jak się nie mylę na plakietce będzie napisane ustawiania siedzenia sportowego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.