Treść opublikowana przez Norbas
-
B7 Crew
Odłącz aku na 1-3min i sprawdź. Ja miałem tak, że nie składały się lusterka i nie zamykały się czasem szyby. Po tym miałem spokój. Jak podczas tego nie świeci Ci się podświetlenie szyb i blokady to coś nie łączy w kostce przy silniczku szyb. Jak nie działają Ci szyby z twojej strony to z innych drzwi możesz sterować ?
-
Fotochrom w B5?
Do dopiero za jakiś czas. Najpierw ludzie płacą za wypas a jak się zepsuję to wymieniają na zwykłe bo koszta. Rozumie jakby to było przy 2 lub 3 właścicielu ale ja kupiłem auto od pierwszego właściciela, który go konfigurował
-
Wymiana termostatu w 1.9TDI - fotostory
Jak jesteś elastyczny i nie chcesz spuszczać płynu to lajt Ale płyn wypadałoby cały spuścić, żebyś potem nie miał zapowietrzonego układu Pomimo odpowietrzania możesz mieć bulgot Żeby ściągnąć osłonę dolną wystarczy wjechać na jakąś rampę własnej produkcji z długich klocków drewnianych
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Politura do szkła nr. 00A 096 329 020 koszt chyba koło 20zł
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
I będą śmigać dość dług. Do tego przed założeniem mogłeś położyć specjalny płyn do delikatnego polerowania z kolekcji Audi. Ja jeżdżę rok i jeszcze nie zaczęły mazać
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ktoś używał Swissvax Shield ? Jakieś opinie na temat tego wosku ?
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Ja uważam, że od S-line jest tylko rs4 ładniejszy ale S4 bez znaczka prezentuje się o wiele lepiej niż ze znaczkiem
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Wychodziły bez znaczka? Ogólnie to nie podoba mi się S4 ale ten co ma Mariusz wygląda przyjemnie
-
Fotochrom w B5?
Musze jeszcze ogarnąć wlepę w bagaju żeby mięć pewność. A szyba nie powinna być z takim czarnym paskiem od podsufitki do mocowania ? No i masz wystarczyło kody ogarnąć Faktycznie ktoś chyba nie miał ochoty kupować nowego lusterka które zostało uszkodzone Ale to się naprawi
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Ładnie ten zestaw wygląda Grill masz S4 ?
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Długo nie leżała co Ładnie
-
Fotochrom w B5?
Tylko kurcz czemu mam zwykłe manualne lusterko na szybie zamiast fotochromu Nie widziałem jeszcze takiej konfiguracji ....
-
Fotochrom w B5?
ty masz nowszego typu bez ramki i dla tego nie oslepiaja haha Dalej rozmawiamy o B5 czy piszesz o B7? W B5 mam z czarną ramką i takie tylko w b5 widziałem Możesz e Aso tylko sprawdź cenę przed
-
B6 DIVISION
http://allegro.pl/nowy-uchwyt-nakladka-panel-drzwi-audi-a4-b6-b7-aso-i6075730854.html Brałem od niego i wsio pasi jak należy do tego szybka wysyłka
-
Opony 235/35/19 R19 na feldze szerokości 9J
No i tu się zgodzę ale lepiej się przygotować na zaś i dokupić sam gwint....
-
D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
Dzieki za info , jutro spytam kumpla czy ma jakieś zniżki w warsztacie i ile mnie wyjdą żarniki (więc jak coś to się odezwę o tą używkę ) Edit: w Sklepie motoryzacyjnym 350 zł sztuka w innym wciskali jakies żarniki firm o których nie słyszałem w cenach 190 -270 zł w końcu zamówiłem tutaj "http://allegro.pl/osram-2x-d1s-xenon-xenarc-cool-blue-intense-5000k-i6535621378.html?snapshot=MjAxNi0xMC0xMFQxOTowNToyMVo7YnV5ZXI7ZDA0YTMxNGJiM2FiN2NkMGE3MzQ5NmM4MDM5ODMyM2NhZjI2YWExZjY2OGU5YzNmZmIwZTQ5ZThlZWUwNTc3Yw=="w oficjalnym sklepie Osram 560zł komplet stestuję . W wyborze pomógł cały wątek Wklej potem kilka fotek jak świecą
-
Opony 235/35/19 R19 na feldze szerokości 9J
To znaczy, że już są twoje na twoje feldze tak Moim zdaniem fajnie się prezentują Pisałem Ci, że 235 może być za szerokie
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Świetne jest to auto . Kolor według mnie nadaję mu charakter Ostatnio miałem okazje poszperać trochę w B9 z virutal cocpit i z tradycyjnymi tarczami. VC zajeżdża trochę grami komputerowymi i nie przypadł mi do gustu fajnie, że masz tradycyjne zegary. Zdjęcia z oświetlenia widzę, że nie oddają tego efektu jak naprawdę Bezawaryjności
-
Fotochrom w B5?
Podczepię się pod temat . Mam B5 i nie posiadam fotochromu wewnętrznego ale są wkłady zewnętrzne w wersji fotochrom Były takie opcję w ogóle, tak poza tym to nie zauważyłem aby uaktywniały się podczas oślepiania...
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Masakra ile to A4 było rozkładane Szacun za wykonaną pracę przy aucie nawet wtedy kiedy było ciężko się ogarnąć Mega metamorfoza Powodzenia w dalszym modzeniu
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Wnętrze odrazu dostanie kopa
-
Audi A5 8T sportback ibiss white //facelift ; 20" ; H&R -40 ; semi dynamic
Tak składają się po zamknięciu , nie mam na panelu, mogę sobie je wyłączyć z poziomu MMI O, to coś nowego się dowiedziałem dzisiaj Każde B8 czy też A5 ma taką funkcję czy trzeba sprawdzić jakie się ma lustra składane eektrycznie czy też nie ?
-
Audi A6 C7 by 7ups
Rafał dużo Cię ta hydrografika wyszła ? Jak coś to może być na PW
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
A widzisz. Mnie jeszcze przez myśl przeszła hydrografika. Kupił bym właśnie jakieś dekory na moda i może by coś z tego wyszło
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Faktycznie wygląda to fajnie myślałem, że będzie za czarno ale jest to do zaakceptowania. Masz jeszcze te dekory coby sprawdzić jaki kod mają wybity? Chętnie bym zobaczył kod z bocznych listew oraz popielniczki tył i ramki biegów. W etce nie znalazłem listwy głównej oraz bocznych pod nazwą piano. Nazwę piano znalazłem tylko na popielniczce przedniej i tylniej... Na allegro coś jest ale nikt niby nie wie jaki kod tam jest Hehe szybciej bym chyba auto sprzedał i kupił coś z Q A tak na poważnie to drukarką 3D ogarnąłbym jakiś napis zamiast Q