Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Przesiadka tak samo jak w moim przypadku Fajna fura, kolor słuszny no i wyposażenie nie najgorsze szczególnie bix skrętny oraz przydatny zestaw blutek Jakieś plany ?
  2. moje raczej nie przejdzie dalej niż selekcje do głosowania No widzisz tak to jest jak wlatujesz na 2 dni do chaty Ledwo co zawieche mi zmienili a to i tak było jescze na wariata Jak będę na dłużej to na pewno się odezwę Tak w ogóle to już zaszczepili Ci GPS czy jeszcze przygotowania są? Jeszcze Bose czeka na montaż
  3. Jak masz czas to poczekaj trochę, nawet do następnego roku. Moim zdaniem warto poczekać i ogarnąć wszystko na spokojnie 2.0 już masz więc czas na coś innego Podejrzewam, że S4 będzie szło objazdowo po NO. Tak z ciekawości się spytam, jak bierzesz auto na weekend lub testowo to płacisz za to ?
  4. Według mnie do tych foteli pasowało by jeszcze dobrać boczki pod kolor. W B8 3.0TDi kosztowało więcej to fakt... Jeszcze jak masz jakieś tam zniżki to cena za auto może być naprawdę atrakcyjna
  5. Ciekawa konfiguracja wnętrza. Chcesz zamówi/ kupić w niemczech i potem w wieźć do NO? Tak w ogóle to myślę, że cena będzie sporo większa niż pół bańki skoro 2.0 TFSi kosztuje ponad pół w podstawie.
  6. No jest... mam nadzieje, że się jakoś jeszcze ułoży chociaż od wymiany zrobiłem 5tys km. Może podniosę jakoś delikatnie tył na jakichś gumach... Furka ostatnio dzielnie przejechała spory kawał drogi podczas wakacji oraz odwiedziła świat Audi w Ingolstadt Kilka fot z ciekawszych miejsc
  7. Duża zmiana po wymianie kiery Silnik i napęd powodzenia w rezaniu
  8. Norbas odpowiedział(a) na zielony113 temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    1,9 to większy śmietnik. BRD jest spoko, idealnych nie ma. Jeszcze dopisz 2.5 śmietnik i będzie pozamiatane po co takie teksty, każdy bierze co chce i jego problem
  9. Na zawieszenie 1be
  10. Jak chcesz aby bylo rowno to tylko gwint. Z kitem bywa roznie. Ja ostatnio zmienilem springi na eibach sportline. Mam lekki niedosyt. Przod jest delikatnie nizej od tylu ale przez to, ze blotnik ma dosc wysokie wyciecie to wyglada jakby tyl byl nizej od przodu :/ Jak Ci sie nie spieszy zbieraj na gwint
  11. Się dzieje, fura wygląda fotele świetnie Ci wyszły
  12. Znowu jakieś zmiany w kablach.. Wystarczy pozamieniac któreś wtyki? Chodzi o ten schemat co jest kilka postów wyżej? Storownik znajde uzywke czy tylko serwis?
  13. Hej, mam bixa u siebie i myślę nad modem bixa skrętnego. Do tego moda potrzebuję lampy skretne, przetwornice i potem wystarczy zainstalować oraz zakodowac lampy? Czy potrzebuje cos więcej?
  14. Ładna furka w dobrej konfiguracji spryski lamp były w standardzie na skandynawie Powodzenia w rezaniu i bezawaryjnosci
  15. Zamierzam kupić tarcze,które się nie zwichruja/odkształcą itd. po 1tys km stąd moje pytanie
  16. Musiałeś coś przerabiać jak ją zakładałeś? Tak w ogóle to fajna furka masz dpf?
  17. Sorka Leszek, że się wpierdzielam Pytanie do afroo. Co tam masz za tarcze u siebie i naapisz jak mozesz czy biją Ci te tarcze
  18. Fajnie,że czarna ramka. Dobrze to bedzie wyglądać. Szkoda tylko,że były wypuszczane ze znaczkiem s4
  19. Ladnie zbierasz graty. Grill od eSy?
  20. Jeszcze chyba trochę brakuje :\ może po jakimś czasie przód zejdzie niżej... Poza tym czuje, ze po zmianie auto stało się bardziej komfortowe
  21. Dzięki panowie, ale jeszcze trochę jest do roboty Może znajdę typka w NO Lampy zostaną w takim stanie jak są albo zmienię na led Po zmianie zawiechy poszło 2 centy w dół zobaczymy czy jeszcze pójdzie w dół po jakimś czasie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.