Treść opublikowana przez Norbas
-
Audi A4 Avant 1.9 TDi Srebrna strzała :)
Przesiadka tak samo jak w moim przypadku Fajna fura, kolor słuszny no i wyposażenie nie najgorsze szczególnie bix skrętny oraz przydatny zestaw blutek Jakieś plany ?
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
moje raczej nie przejdzie dalej niż selekcje do głosowania No widzisz tak to jest jak wlatujesz na 2 dni do chaty Ledwo co zawieche mi zmienili a to i tak było jescze na wariata Jak będę na dłużej to na pewno się odezwę Tak w ogóle to już zaszczepili Ci GPS czy jeszcze przygotowania są? Jeszcze Bose czeka na montaż
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Jak masz czas to poczekaj trochę, nawet do następnego roku. Moim zdaniem warto poczekać i ogarnąć wszystko na spokojnie 2.0 już masz więc czas na coś innego Podejrzewam, że S4 będzie szło objazdowo po NO. Tak z ciekawości się spytam, jak bierzesz auto na weekend lub testowo to płacisz za to ?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Według mnie do tych foteli pasowało by jeszcze dobrać boczki pod kolor. W B8 3.0TDi kosztowało więcej to fakt... Jeszcze jak masz jakieś tam zniżki to cena za auto może być naprawdę atrakcyjna
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Ciekawa konfiguracja wnętrza. Chcesz zamówi/ kupić w niemczech i potem w wieźć do NO? Tak w ogóle to myślę, że cena będzie sporo większa niż pół bańki skoro 2.0 TFSi kosztuje ponad pół w podstawie.
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
No jest... mam nadzieje, że się jakoś jeszcze ułoży chociaż od wymiany zrobiłem 5tys km. Może podniosę jakoś delikatnie tył na jakichś gumach... Furka ostatnio dzielnie przejechała spory kawał drogi podczas wakacji oraz odwiedziła świat Audi w Ingolstadt Kilka fot z ciekawszych miejsc
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Duża zmiana po wymianie kiery Silnik i napęd powodzenia w rezaniu
-
Moje Audi
1,9 to większy śmietnik. BRD jest spoko, idealnych nie ma. Jeszcze dopisz 2.5 śmietnik i będzie pozamiatane po co takie teksty, każdy bierze co chce i jego problem
-
A4 B7 avant by Mihao22 1.9tdi
Na zawieszenie 1be
-
A4 B7 avant by Mihao22 1.9tdi
Jak chcesz aby bylo rowno to tylko gwint. Z kitem bywa roznie. Ja ostatnio zmienilem springi na eibach sportline. Mam lekki niedosyt. Przod jest delikatnie nizej od tylu ale przez to, ze blotnik ma dosc wysokie wyciecie to wyglada jakby tyl byl nizej od przodu :/ Jak Ci sie nie spieszy zbieraj na gwint
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Dzięki panowie
-
B8 AVANT CAGA by r102
Się dzieje, fura wygląda fotele świetnie Ci wyszły
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Znowu jakieś zmiany w kablach.. Wystarczy pozamieniac któreś wtyki? Chodzi o ten schemat co jest kilka postów wyżej? Storownik znajde uzywke czy tylko serwis?
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Hej, mam bixa u siebie i myślę nad modem bixa skrętnego. Do tego moda potrzebuję lampy skretne, przetwornice i potem wystarczy zainstalować oraz zakodowac lampy? Czy potrzebuje cos więcej?
-
A4 B7 Avant 1.8T quattro S-LINE RS6 18 (strona 3)
Ładna furka w dobrej konfiguracji spryski lamp były w standardzie na skandynawie Powodzenia w rezaniu i bezawaryjnosci
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Zamierzam kupić tarcze,które się nie zwichruja/odkształcą itd. po 1tys km stąd moje pytanie
-
[B7 BRB] Audi A4 1.9 TDI S-line black sedan by cub@sX :) ! ! ! Update!
Musiałeś coś przerabiać jak ją zakładałeś? Tak w ogóle to fajna furka masz dpf?
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Sorka Leszek, że się wpierdzielam Pytanie do afroo. Co tam masz za tarcze u siebie i naapisz jak mozesz czy biją Ci te tarcze
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Zawsze czegoś brakuje
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Ori 1BE. Teraz az tak nie telepie
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sierotka
Fajnie,że czarna ramka. Dobrze to bedzie wyglądać. Szkoda tylko,że były wypuszczane ze znaczkiem s4
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sierotka
Ladnie zbierasz graty. Grill od eSy?
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Jeszcze chyba trochę brakuje :\ może po jakimś czasie przód zejdzie niżej... Poza tym czuje, ze po zmianie auto stało się bardziej komfortowe
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Dzięki panowie, ale jeszcze trochę jest do roboty Może znajdę typka w NO Lampy zostaną w takim stanie jak są albo zmienię na led Po zmianie zawiechy poszło 2 centy w dół zobaczymy czy jeszcze pójdzie w dół po jakimś czasie
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Tylko okolice Żary. Nie mów, że fele takie same