Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Daj znac jak ogarniesz
  2. Znajdę to gdzieś na forum czy to już grubsza impreza ? Jak coś to może podpowiesz na PW...
  3. Gdzie można to zmienić ??
  4. Ladnie tarcze docierales
  5. Tak myślałem, że trzymają się na jakichś kratkach. Podobne rozwiązanie ma chyba grill od s4. Mimo to dzięki za info
  6. Widzę Tomek , że sprzedajesz grill s-line. Mam takie pytanie, możesz sprawdzić czy da radę odczepić znaczek s-line ewentualnie zrobić zdjęcie jak to wygląda z tyłu ?
  7. Norbas odpowiedział(a) na soul87 temat w 2.4
    Siorbie 1L na 10 000 km
  8. Ostatnio wymieniałem termostat. Podłączyłem vag'a aby sprawdzić temperaturę silnika. Wszedłem w engine (blok 01) i sprawdziłem temperaturę, było 70*C. Sprawdziłem również w instruments (blok 17), temperatura wynosiła również 70*C. Patrząc na licznik, wskaźnik pokazywał 90*C.... Ktoś się może spotkał z takim przypadkiem ? Co może być przyczyną ?
  9. Jak RS to tylko z tym kolorem Ponadto ładnie brzmi
  10. Ładnie posprzątałeś Przydało by się wymienić nakładkę od ręcznego na pikowaną, ładnie by się prezentowała z gałą Po co Ci dwie naklejki audizine
  11. Jak odpowietrzyć układ chłodzenia po wymianie termostatu bądź zapowietrzeniu? Zazwyczaj na zimnym silnik przy obrotach 1800-2100 (1 i 2 bieg) słychać jakby woda bulgotała bądź bąbelkowała. Wydaje mi się, że odgłos pochodzi z nagrzewnicy. Taka sytuacja ma miejsce przez pierwsze 100-300m.
  12. Trochę odgrzeję. Jak odpowietrzyć układ chłodzenia po wymianie termostatu bądź zapowietrzeniu? Zazwyczaj na zimnym silnik przy obrotach 1800-2100 (1 i 2 bieg) słychać jakby woda bulgotała bądź bąbelkowała. Wydaje mi się, że odgłos pochodzi z nagrzewnicy. Taka sytuacja ma miejsce przez pierwsze 100-300m. Mam zamiar ściągnąć wąż od nagrzewnicy z otworem i odpowietrzyć przez niego. Tylko nie wiem czy robić to na zimnym silniku czy na ciepłym
  13. Auto petarda Środek ładnie się prezentuje, kiera, gała rs jak i klameczki robią robotę Pokrętło od lusterek oraz wszystkie przyciski szyb od czego są ?
  14. Graty auta . Postarali się z Leon'em szczególnie z wersją hatchback ale kombi za dużo nie straciło na atrakcyjności
  15. Ściągnij wężyki przelewowe i sprawdź czy idzie paliwo. Na szybko jeszcze możesz sprawdzić czy paski są na miejscu
  16. Przecież to 2.5 Ja plakiem go uratowałem 300km od domu przed 00:00
  17. Może masz błąd na imo Jak przekręcasz idzie paliwo czy nic ?
  18. ATS 17" 8j ET40 opona 225/45
  19. Myślę, że zaraz po przymiarce będzie myślenie jaki dystans dać Dzięki za info
  20. Et 43 są bardziej schowane 9j et35 miałem i nic nie obcierało zawias 1be Na temat ET 43 odpowiadałem koledze ARTUR_8K0 Jaką oponkę miałeś ?
  21. Z ET 43 będzie bardziej na zewnątrz Ja bym brał ET 43. Do tej szerokości co podałeś to 225/35 moim zdaniem ładniej by wyglądało Ja mam dylemat czy brać 9j z ET 35 ktoś latał na tył ? Jakieś podpowiedzi ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.