Treść opublikowana przez Norbas
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Daj znac jak ogarniesz
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Znajdę to gdzieś na forum czy to już grubsza impreza ? Jak coś to może podpowiesz na PW...
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Gdzie można to zmienić ??
-
[RS4 B7] back in black str.5 :)
Ladnie tarcze docierales
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Tak myślałem, że trzymają się na jakichś kratkach. Podobne rozwiązanie ma chyba grill od s4. Mimo to dzięki za info
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Widzę Tomek , że sprzedajesz grill s-line. Mam takie pytanie, możesz sprawdzić czy da radę odczepić znaczek s-line ewentualnie zrobić zdjęcie jak to wygląda z tyłu ?
-
2.4 v6 30V Pobór oleju
Siorbie 1L na 10 000 km
-
Problem z temperaturą i z wskaznikiem temperatury
Ostatnio wymieniałem termostat. Podłączyłem vag'a aby sprawdzić temperaturę silnika. Wszedłem w engine (blok 01) i sprawdziłem temperaturę, było 70*C. Sprawdziłem również w instruments (blok 17), temperatura wynosiła również 70*C. Patrząc na licznik, wskaźnik pokazywał 90*C.... Ktoś się może spotkał z takim przypadkiem ? Co może być przyczyną ?
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Jak RS to tylko z tym kolorem Ponadto ładnie brzmi
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
ładnie wyglądają na b7 Sprężyny już założone ?
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Ładnie posprzątałeś Przydało by się wymienić nakładkę od ręcznego na pikowaną, ładnie by się prezentowała z gałą Po co Ci dwie naklejki audizine
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Grill RS robi robotę
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Wygląda mega
-
[AHH/1Z/AFN/AVG/AJM/ANB/ATJ] Wymiana termostatu - fotostory
Jak odpowietrzyć układ chłodzenia po wymianie termostatu bądź zapowietrzeniu? Zazwyczaj na zimnym silnik przy obrotach 1800-2100 (1 i 2 bieg) słychać jakby woda bulgotała bądź bąbelkowała. Wydaje mi się, że odgłos pochodzi z nagrzewnicy. Taka sytuacja ma miejsce przez pierwsze 100-300m.
-
Wymiana termostatu w 1.9TDI - fotostory
Trochę odgrzeję. Jak odpowietrzyć układ chłodzenia po wymianie termostatu bądź zapowietrzeniu? Zazwyczaj na zimnym silnik przy obrotach 1800-2100 (1 i 2 bieg) słychać jakby woda bulgotała bądź bąbelkowała. Wydaje mi się, że odgłos pochodzi z nagrzewnicy. Taka sytuacja ma miejsce przez pierwsze 100-300m. Mam zamiar ściągnąć wąż od nagrzewnicy z otworem i odpowietrzyć przez niego. Tylko nie wiem czy robić to na zimnym silniku czy na ciepłym
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Auto petarda Środek ładnie się prezentuje, kiera, gała rs jak i klameczki robią robotę Pokrętło od lusterek oraz wszystkie przyciski szyb od czego są ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Back to the VAG. Unfortunately :-)
Graty auta . Postarali się z Leon'em szczególnie z wersją hatchback ale kombi za dużo nie straciło na atrakcyjności
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Ściągnij wężyki przelewowe i sprawdź czy idzie paliwo. Na szybko jeszcze możesz sprawdzić czy paski są na miejscu
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Przecież to 2.5 Ja plakiem go uratowałem 300km od domu przed 00:00
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Może masz błąd na imo Jak przekręcasz idzie paliwo czy nic ?
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
ATS 17" 8j ET40 opona 225/45
-
Znaczenie ET Felgi
Myślę, że zaraz po przymiarce będzie myślenie jaki dystans dać Dzięki za info
-
Znaczenie ET Felgi
Et 43 są bardziej schowane 9j et35 miałem i nic nie obcierało zawias 1be Na temat ET 43 odpowiadałem koledze ARTUR_8K0 Jaką oponkę miałeś ?
-
Znaczenie ET Felgi
Z ET 43 będzie bardziej na zewnątrz Ja bym brał ET 43. Do tej szerokości co podałeś to 225/35 moim zdaniem ładniej by wyglądało Ja mam dylemat czy brać 9j z ET 35 ktoś latał na tył ? Jakieś podpowiedzi ?