Treść opublikowana przez Norbas
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Ciekawy zestaw Ci się trafił Będziesz malował dokładkę wydechu w kolor listw bocznych ?
-
Srebrna BRD by shakal
Jaką barwę wziąłeś 6000k ? Podświetlenie tablicy jest tak mocne, że nie potrzeba żarówek we wstecznym Dużo roboty z nagłośnieniem Bose ?
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Faktycznie zyskał trochę na wyglądzie i jestem zaskoczony wytrzymałością plasti dip'a Prawdopodobnie na lato prysnę obwódki szyb i relingi w ten sam kolor Fura po wymianie tarcz,klocków, węży i opon. Jako, że wyszło słońce w NO to wysprzątałem auto po ostatniej podróży. Standardowe mycie + wosk oraz wnętrze potraktowane Autoglym interior shampoo, a następnie Autoglym vinyl & rubber care. prezencik czekający na montaż
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
Powodzenia w modzeniu fury
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
Ile dawałeś za wszystko w ASO.
-
Audi a4 b8 CAGA 2009r
Dobra baza pod mody Szkoda, że chłopaki z Ingolstadt kazali sobie dopłacać za klimę dwustrefową w B8 Bezawaryjności !
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
Prawie 6h do Oslo
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
To trzeba coś ogarnąć bo zaraz pewnie wszyscy na święta pocisną do PL
-
[RS4 B7] back in black str.5 :)
Niezły bandzior Banan na twarzy każdego dnia Zadowolenia z auta i bezawaryjności !
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Kolor petarda i te fotele Dużo roboty jest z kierą żeby ją ogarnąć ?
-
srebrna be siódemka S-line....;)
Graty nowej fury Felgi w B7 miały ET 33 ? Obcierały Ci te koła po zmianie zawieszenia ?
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Korzystając z pogody zrobiłem parę zdjęć. Dodatkowo kupiłem osłonę na aku oraz siatkę bagażnika. Pomalowałem grill oraz wyleciały znaczki z tylnej klapy. Wie ktoś może jak ściągnąć znaczek S-line z grilla bez szkód ? Edit: W końcu ukończony pakiet oświetlenia wnętrza i powoli zacząłem ogarniać led na zewnątrz Ponadto auto po serwisie: Świerzy olej, filtr oleju, filtr kabinowy, filtr paliwa oraz nowy płyn hamulcowy. Myślałem, że ASO jest rzetelne. Jako, że przy każdej wymianie oleju wymieniam też filtr powietrza wziąłem się za jego wymianę. Okazało się, że filtr powietrza nie był wymieniony od wyjazdu auta z fabryki poniżej foty filtra oraz jego zawartości po prawie 8 latach... Auto po wymianie rozrządu oraz termostatu + mały gadżet do kluczyka
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Radio wyszło z autem z fabryki więc faktycznie trochę ze sobą są Dzięki wielkie za info
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Czy po odpięciu aku na kilka godzin będę musiał wpisać kod? Jeżeli tak to gdzie znajdę kod do navi ?
- B7 Crew
-
[B5 AJM] 2000 Audi A4 B5 Avant - Projekt zdrowa seria - NA SPRZEDAŻ
Graty fury Mati Niechaj się sprawuje jak należy
-
A4 1.8T Quattro, BFB, Black Edition, Rotiform 19", Recaro, Open Ceremony!
Dekory są mega zresztą cała fura jest mega Sam modziłeś mirror tilt ?
-
[B5 FL AKN] 2.5TDI 150 swap na 1.8T 180KM by Manek
Automat trochę zamula ten silnik może kiedyś sprawdzisz ile ma faktycznie
-
[B5 FL AKN] 2.5TDI 150 swap na 1.8T 180KM by Manek
Ładnie wygląda Dłubałeś coś przy silniku ?
- B7 Crew
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Co robiłeś z lampami przednim, że są takie żółte w środku ? Auto świetnie się prezentuje
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
No to fajnie oby się sprawowało Ja swoje trzymam dalej
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
Ktoś z okolic Stavanger chętny na jakiegoś spota ??
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Powodzenia w zakupie następcy
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Świetne auto no i ten silnik... Fajne koło sobie sprawiłeś Powodzenia