Treść opublikowana przez Norbas
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Ładny ma dźwięk i jeszcze fajniej ciągnie do przodu
- B7 Crew
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Na czym oglądałeś ?? Edit: Ok dałem radę
-
Polecane opony zimowe
Okej, to że nacisk jest większy to wiem. Chodziło mi bardziej o jakieś plusy posiadania opon węższych w zimę Ja znam z doświadczenia tylko jeden, łatwiejszy wyjazd z zasypanej ulicy czy czegoś innego. Moim zdaniem nie odczujesz różnicy pomiędzy 225 a 205 czy 195/
-
Polecane opony zimowe
A czemu uważano, że węższa opona jest lepsza ?
-
Polecane opony zimowe
Ponad miesiąc temu miałem 205/55R16 od 2 tygodni mam 225/45R17. Przyczepność opony jest lepsza, auto jest bardziej stabilne i łatwiej je kontrolować podczas hamowania na śniegu jak i na błocie. Natomiast podczas przyśpieszania nie zrywa tak przyczepność jak na 205. 16'' jak i 17'' były nowe oraz tej samej marki. Moim zdaniem zmiana na +
- B7 Crew
-
B7 Crew
Przeglądam ostatnio standardowe zestawy jak i gwintowane... Do lata jeszcze trochę czasu jest. Bilstein ma ciekawą ofertę jak i KW, a co powiecie o gwincie AP ? Tak w ogóle to na gwincie chyba będzie beton w porównując z 1BE ? Tak patrzę u Ciebie i fura na sprężynach od FK + 1BE ładnie się prezentowało Masz może fotkę w większym rozmiarze bo na tym co masz w 1 poście przy ekranie siedzę
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Od Pana który napisał, że siatkę mam wsadzoną odwrotnie Od jakiegoś czasu jest zamontowana jak w linku http://audipartspeople.com/product/Q7/2008/Transport/Trunk%20-%20Cargo%20Net Jak dalej źle to mnie nakieruj Naklejkę carbonową kupiłem na allegro i okleiłem. Widziałem, że Audi Collection ma obudowy pod kolor nadwozia Edit: Nakładki na swoim miejscu Dodatkowo mała sesja...
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
Jak będziesz miał czas w jakiś weekend to daj znać i się zgadamy.
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
O jakich felach myślałeś na lato jeżeli to nie tajemnica
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Mod pod maską konkretny Uśmiech z twarzy nie znika co
-
Srebrna BRD by shakal
Faktycznie nie widać różnicy. Ja mam 6000k i widać różnicę. Będę musiał zamówić barwę taką jak Ty masz Dzięki
-
Srebrna BRD by shakal
- R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Auto i jego kolor petarda- Audi A4 B9 2.0TDI Sport 150hk manual
Auto "opite" to będzie się sprawować, nic tylko latać i się cieszyć Świetnie się prezentuję Gratulacje !- Srebrna BRD by shakal
Masz gdzieś fote jak świecą razem z xenon'em ?- A4 Avant, 2.0TDI 170km, QUATTRO, FULL S-line, 2007
Fajnie skonfigurowane auto, graty zakupu Po przesiadce z E61 żałowałbym tylko jednostki napędowej Masz foto wieszaków w bagażniku ?- Audi A4 B9 2.0TDI Sport 150hk manual
Jakby co to ja już grzeje miejsce na widowni Pewnie tej nocy nie prześpisz, a drugą prześpisz w aucie Czekamy na relację - R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau