Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie odczujesz i nie zauważysz różnicy. Ja miałem 205/55 r16 a teraz 225/45r17
  2. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Przeglądałem to chodzi mi o to czy tą górną osłonę z mojego grilla wezmę przełożę do rs'a
  3. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    http://m.finn.no/bap/forsale/ad.html?finnkode=70366472 Może teraz
  4. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    http://m.finn.no/bap/forsale/ad.html?finnkode=70366472 Czegoś mi brakuje w tym grill'u? Idzie ten grill podmienić z s-line czy duża rzeźba będzie ?
  5. Ładny ma dźwięk i jeszcze fajniej ciągnie do przodu
  6. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Na jednej płycie masz całą Europę i do tego w różnych kolorkach ? Mogłem poczekać na 2016
  7. Na czym oglądałeś ?? Edit: Ok dałem radę
  8. Okej, to że nacisk jest większy to wiem. Chodziło mi bardziej o jakieś plusy posiadania opon węższych w zimę Ja znam z doświadczenia tylko jeden, łatwiejszy wyjazd z zasypanej ulicy czy czegoś innego. Moim zdaniem nie odczujesz różnicy pomiędzy 225 a 205 czy 195/
  9. A czemu uważano, że węższa opona jest lepsza ?
  10. Ponad miesiąc temu miałem 205/55R16 od 2 tygodni mam 225/45R17. Przyczepność opony jest lepsza, auto jest bardziej stabilne i łatwiej je kontrolować podczas hamowania na śniegu jak i na błocie. Natomiast podczas przyśpieszania nie zrywa tak przyczepność jak na 205. 16'' jak i 17'' były nowe oraz tej samej marki. Moim zdaniem zmiana na +
  11. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nigdy na gwincie nie śmigałem tylko na zestawach więc nie mam porównania, ale dzięki za podzielenie się doświadczeniem Jak kiedyś znajdziesz stare zdjęcie przy okazji to daj znać
  12. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Przeglądam ostatnio standardowe zestawy jak i gwintowane... Do lata jeszcze trochę czasu jest. Bilstein ma ciekawą ofertę jak i KW, a co powiecie o gwincie AP ? Tak w ogóle to na gwincie chyba będzie beton w porównując z 1BE ? Tak patrzę u Ciebie i fura na sprężynach od FK + 1BE ładnie się prezentowało Masz może fotkę w większym rozmiarze bo na tym co masz w 1 poście przy ekranie siedzę
  13. Od Pana który napisał, że siatkę mam wsadzoną odwrotnie Od jakiegoś czasu jest zamontowana jak w linku http://audipartspeople.com/product/Q7/2008/Transport/Trunk%20-%20Cargo%20Net Jak dalej źle to mnie nakieruj Naklejkę carbonową kupiłem na allegro i okleiłem. Widziałem, że Audi Collection ma obudowy pod kolor nadwozia Edit: Nakładki na swoim miejscu Dodatkowo mała sesja...
  14. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Przeglądałem temat, ale niektóre zdjęcia się nie chcą pokazywać mi Większość hasa bez problemu, czyżbym potrzebował jakichś kodeków do otworzenia zdjęć ?
  15. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie, który zestaw jest w stanie obniżyć zawieszenie jeszcze bardziej od 1BE, Eibach Pro-Kit czy Sportline. Głównie zależy mi aby przód trochę niżej poszedł w dół bo tył jest akurat.
  16. Jak będziesz miał czas w jakiś weekend to daj znać i się zgadamy.
  17. O jakich felach myślałeś na lato jeżeli to nie tajemnica
  18. Mod pod maską konkretny Uśmiech z twarzy nie znika co
  19. Faktycznie nie widać różnicy. Ja mam 6000k i widać różnicę. Będę musiał zamówić barwę taką jak Ty masz Dzięki
  20. Auto i jego kolor petarda
  21. Auto "opite" to będzie się sprawować, nic tylko latać i się cieszyć Świetnie się prezentuję Gratulacje !
  22. Masz gdzieś fote jak świecą razem z xenon'em ?
  23. Fajnie skonfigurowane auto, graty zakupu Po przesiadce z E61 żałowałbym tylko jednostki napędowej Masz foto wieszaków w bagażniku ?
  24. Jakby co to ja już grzeje miejsce na widowni Pewnie tej nocy nie prześpisz, a drugą prześpisz w aucie Czekamy na relację

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.